Marka: Devialet

Expert 1000 Pro Dual

Cena na telefon
 • Moc wyjściowa: 2 x 1000 W RMS @ 6 Ω
 • Impedancja głośników (min): 1 Ω
 • Stosunek sygnał/szum: 133 dB
 • Zniekształcenia THD: Distortion at full power 0.00025% THD+N; Distortion at 10w 0.0001% THD+N

Odbiór w salonie: Dostępny tylko w salonie

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz zintegrowany Devialet Expert 1000 Pro

Model Expert 1000 Pro firmy Devialet to wzmacniacz typu dual mono, który tworzą dwie jednostki Expert 250 Pro francuskiego producenta. Pracuje w oparciu o autorską technikę ADHV2 (Analog Digital Hybrid V2), która łączy w sobie precyzję i muzykalność wzmocnienia klasy A z mocą, jaką zapewniają wzmacniacze klasy D. Dzięki zamkniętemu w ekskluzywnej obudowie układowi o mocy 1000 W na kanał (przy impedancji wynoszącej 6 omów) zestaw ten jest w stanie napędzić nawet najbardziej wymagające kolumny. Model Expert 1000 Pro został stworzony po to, aby muzyka zabrzmiała jeszcze czyściej, jeszcze naturalniej, jeszcze precyzyjniej – po prostu doskonale.

Devialet Expert 1000 Pro Dual

Profesjonalna jakość dźwięku na co dzień

Wewnątrz stylowych obudów wzmacniaczy Expert 250 Pro, wchodzących w skład zestawu, inżynierowie Devialeta umieścili komponenty, które gwarantują wysoką jakość przetwarzania sygnału audio. Te zaawansowane konstrukcje łączą w sobie przedwzmacniacz, końcówkę mocy, przetwornik cyfrowo-analogowy oraz odtwarzacz strumieniowy. Wyposażone są w autorskie rozwiązania techniczne Devialeta, w tym kluczowe innowacje przygotowane specjalnie dla modeli z serii Expert Pro. To sprawia, że model Expert 1000 Pro to znacznie więcej niż tylko klasyczny wzmacniacz. To także bogata funkcjonalność, niezapomniane wrażenia muzyczne, unikatowa elektroniczna architektura i niesamowite parametry pracy.

Devialet Expert 1000 Pro Dual

Potencjał kolumn głośnikowych wykorzystany do maksimum

Model Expert 1000 Pro wykorzystuje autorską technikę Devialet SAM (od ang. Speaker Active Matching), która gwarantuje precyzyjne dopasowanie sygnału przesyłanego z urządzeń należących do serii Expert Pro do charakterystyki przetworników elektroakustycznych współpracujących z nimi głośników. Rozwiązanie to powstało w oparciu o precyzyjne pomiary charakterystyk setek modeli kolumn głośnikowych.

Działanie i zalety techniki SAM

W czasie rzeczywistym, a do tego automatycznie, technika SAM analizuje sygnał muzyczny i optymalizuje go pod kątem charakterystyki głośników podłączonych do wzmacniacza Expert 1000 Pro. Przy obróbce sygnału SAM bazuje na zaawansowanym cyfrowym procesorze dźwięku, który wykorzystując maksimum potencjału mechanicznego membran głośników zwiększa odpowiedź w zakresie niskich częstotliwości (aż do 25 Hz) oraz skutecznie chroni przetworniki przed uszkodzeniem na wypadek wysokiego poziomu głośności. Korzyści płynące z techniki SAM to także m.in. brak zniekształceń, brak opóźnienia i brak sprzężenia zwrotnego.

Devialet Expert 1000 Pro Dual

Unikatowy przedwzmacniacz gramofonowy

Opracowując model Expert 1000 Pro inżynierowie Devialeta nie ograniczyli się wyłącznie do rozwiązań gwarantujących maksymalną nowoczesność. Potwierdzeniem dbałości także o miłośników analogowego brzmienia jest zastosowanie autorskiej techniki RAM (od ang. Record Active Matching). Dzięki temu rozwiązaniu można perfekcyjnie dostroić przedwzmacniacz gramofonowy zestawu opartego na wzmacniaczu Expert 1000 Pro do wykorzystywanej w gramofonie wkładki czy odtwarzanych płyt winylowych. Dzięki licznym opcjom konfiguracji można to zrealizować przez zmianę krzywej korekcji oraz różnych parametrów pracy – wszystko „w locie”, bez wstrzymywania działania pozostałych elementów. Producent przygotował oprogramowanie pod kątem obsługi różnorodnych krzywych korekcji, w tym RIAA 1953, RIAA 1976. Dzięki temu audiofile mogą usłyszeć swoje nagrania w dokładnie w taki sam sposób, w jaki brzmiałyby dzisiaj lub dziesiątki lat temu.

Zaawansowane przetwarzanie audio z wielu źródeł

Jesteś fanem muzyki zapisanej w postaci plików cyfrowych? Devialet Expert 1000 Pro to urządzenie kompatybilne z wieloma formatami audio. To przede wszystkim zasługa opatentowanego przetwornika cyfrowo-analogowego Magic Wire® oraz techniki MAT DSD Engine. Dzięki temu możesz cieszyć się wysoką jakością dźwięku nagrań zapisanych w formacie DSD. Ten format wysokiej rozdzielczości obsługiwany jest przez cyfrowy port USB, a także za pośrednictwem wejścia XLR, optycznego oraz wszystkich cyfrowych wejść koaksjalnych. Układ przetwarzania cyfrowo-analogowego Magic Wire® także czerpie korzyści z wprowadzonych udoskonaleń. W swoim najnowszym wydaniu moduł ten cechuje się jeszcze niższym poziomem szumów, a mniejsza liczba tranzystorów przekłada się na większą precyzję podczas odtwarzania muzyki.

Devialet Expert 1000 Pro Dual

Streaming z wykorzystaniem techniki Devialet AIR

Model Devialet Expert 250 Pro wyposażony jest w odtwarzacz strumieniowy wysokiej rozdzielczości. Rozwiązanie to pozwala w dowolny sposób, za pośrednictwem bezprzewodowej łączności Wi-Fi lub przewodowego połączenia Ethernet, przesyłać i odtwarzać muzykę z komputera, tabletu i smartfona, także nagrania w wysokiej jakości. Devialet AIR (Asynchronous Intelligent Route) jest jedną z najbardziej zaawansowanych na świecie technik strumieniowania audio. Najnowsze sterowniki dla Devialet AIR są dostępne do pobrania na stronie producenta w zakładce „Expert Configuration”, po zalogowaniu na konto użytkownika.

Przygotowany na przyszłe wyzwania

Wzmacniacz zintegrowany Expert 1000 Pro, podobnie jak inne urządzenia firmy Devialet z linii Expert Pro, został zaprojektowany tak, aby zawsze były zgodny z najnowszymi trendami i wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne i funkcje. Platforma EVO, na której bazuje urządzenie obsługiwana jest przez sukcesywnie modyfikowane i unowocześniane oprogramowanie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że urządzenie będzie nieustannie dostosowywane do zmieniających się trendów na rynku audio. A to wszystko w ramach regularnych, bezpłatnych aktualizacji.

Devialet Expert 1000 Pro Dual

Najważniejsze cechy modelu Devialet Expert 1000 Pro:

 • Konstrukcja typu dual mono, składająca się z dwóch modeli Expert 250 Pro
 • Układ wzmocnienia w technice ADHV2, łączącej zalety wzmacniaczy klas A i D
 • Moc 1000 W na kanał (przy impedancji obciążenia wynoszącej 6 omów)
 • Technika SAM (od ang. Speaker Active Matching)
 • Technika RAM (od ang. Record Active Matching)
 • Autorska platforma Devialet EVO – przygotowanie produktu na przyszłe aktualizacje
 • Opatentowany przetwornik cyfrowo-analogowy Magic Wire®
 • Streaming w technice Devialet AIR (Asynchronous Intelligent Route)
 • Obsługa protokołu UPnP
 • Funkcje AirPlay i Spotify Connect
 • Certyfikat Roon Ready

Specyfikacja Devialet Expert 1000 Pro Dual

Moc wyjściowa2 x 1000 W RMS @ 6 Ω
Impedancja głośników (min)1 Ω
Stosunek sygnał/szum133 dB
Zniekształcenia THDDistortion at full power 0.00025% THD+N; Distortion at 10w 0.0001% THD+N
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm400 x 40 x 400
Waga kgMaster: 9,7 kg; Companion: 9,5 kg
Innewi-fi 2.4GHz 802.11 b/g/n; 32bits / 192kHz PCM (USB); 3.5mm trigger

Opinie o Devialet Expert 1000 Pro Dual

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: