Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wzmacniacz zintegrowany Copland CTA 405-A

Od ponad 30 lat firma Copland projektuje jedyne w swoim rodzaju urządzenia lampowe. Konstrukcje duńskiego producenta są jak dzieła sztuki, do tworzenia których projektanci wkładają specjalistyczną wiedzę, bogate doświadczenie i ogromne zaangażowanie. Nie inaczej jest z modelem CTA 405-A, który wyróżnia się eleganckim wzornictwem, a każdy detal dopieszczono tak, aby całość zachowała spójność.

Copland CTA-405A

CTA 405-A to następca niezwykle cenionego wzmacniacza CTA 405. W porównaniu do poprzednika, usprawniona wersja została wyposażona w m.in. większy transformator i cztery lampy KT120, dopełniające zestaw lamp 12BH7, 6922 i E83CC (12AX7).

Wprowadzone zmiany, wraz ze specjalnie opracowanym torem zasilania, pozwoliły uzyskać jeszcze większą rozdzielczość oraz lepszą dynamikę w stosunku do poprzednika. Te elementy są szczególnie widoczne przy współpracy wzmacniacza z kolumnami głośnikowymi o niskiej skuteczności. Prądowa wydajność lamp mocy umożliwia stopniowi wyjściowemu na pełniejsze wysterowanie wzmacniacza w klasie A/AB. Ponadto aby skutecznie chronić duże lampy KT120 przed nadmiernym nagrzewaniem inżynierowie zastosowali wolnoobrotowy wentylator, który do skutecznej izolacji zamocowano na specjalnych amortyzatorach drgań.

Copland CTA-405A

CTA 405-A wykorzystuje pięć wejść liniowych, m.in. pętlę magnetofonową, a także wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy o charakterystyce RIAA, umożliwiający współpracę z wkładkami MM oraz MC. Znakiem rozpoznawczym tego lampowego wzmacniacza zintegrowanego jest czerwony przycisk trybu czuwania. Uwagę zwraca również zabarwiona na czerwono nazwa modelu na przednim panelu urządzenia.

Copland CTA-405A

Jeżeli chcesz przekonać się o niesamowitych walorach tego potężnego lampowego wzmacniacza rodem z Danii, to zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie osobiście można zapoznać się z możliwościami tego urządzenia.

Moc wyjściowa2 x 50 W
Impedancja głośników (min)4
Pasmo przenoszenia10 - 100 000
Stosunek sygnał/szum> 95
Zniekształcenia THD< 1
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm430 x 185 x 390
Waga kg27

Marka: Copland

CTA 405-A

14 499 zł
  • Moc wyjściowa: 2 x 50 W
  • Impedancja głośników (min): 4 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 10 - 100 000 Hz (-3dB)
  • Stosunek sygnał/szum: > 95dB

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 15 x 0%

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: