Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Słuchawki P9 Signature otwierają nowy rozdział w historii Bowers & Wilkins. Opracowane w celu uświetnienia 50. rocznicy powstania tej brytyjskiej ikony, dostarczają najlepsze brzmienie i są najbardziej luksusową konstrukcją firmy.

Od samego początku model ten był projektowany z myślą o melomanach i jako taki gwarantuje doskonałe emocje dźwiękowe. Za pomocą specjalnie opracowanych rozwiązań technicznych wokółuszne P9 Signature przenoszą użytkownika do świata dźwięku wypełnionego precyzyjnymi, eterycznymi wysokimi tonami oraz nadzwyczajnym, spektakularnym basem. Dzięki innowacyjnemu umiejscowieniu przetworników, dźwięk dociera do uszu słuchacza tak, jakby wydobywał się ze stereofonicznego zestawu głośnikowego. W efekcie muzyka i wszystkie dźwięki wybrzmiewają jeszcze naturalniej.

Bowers & Wilkins P9 Signature

Za projekt słuchawek P9 Signature odpowiada ten sam zespół inżynierów, który opracował flagowe kolumny głośnikowe 800 D3 i tak jak one, cechuje się niezwykłą dbałością o szczegóły. Pałąk nagłowny nadaje całej konstrukcji odpowiednią wytrzymałość, a dzięki nowatorskiemu sposobowi mocowania korzystnie wpływa na jakość dźwięku – odizolowany od obu muszli słuchawkowych ogranicza możliwość zniekształcenia brzmienia przez niepożądane wibracje. Aluminiowe ramiona wyposażone są w mechanizm składania, dzięki czemu P9 Signature równie dobrze sprawdzają się w domu, jak i poza nim.

Swój luksusowy charakter flagowe słuchawki Bowers & Wilkins zawdzięczają najwyższej jakości wykończeniu włoską skórą Saffiano. Dzięki technice „stemplowania” materiał ten zyskuje charakterystyczny kraciasty wzór. Najwyższy komfort użytkowania gwarantuje pianka z funkcją pamięci, wypełniająca wnętrze kołnierzy wokółusznych. Pianka z każdą kolejną godziną korzystania ze słuchawek coraz dokładniej dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika, dzięki czemu pomaga odizolować słuchacza od dźwięków docierających z zewnątrz, jednocześnie poprawiając brzmienie.

Wraz z P9 Signature dostarczane są także wysokiej jakości przewody, idealnie sprawdzające się zarówno w domu, jak i poza nim. Ponadto projektanci opracowują kabel Lightning, który na początku 2017 r. zostanie bezpłatnie udostępniony wszystkim użytkownikom, którzy zarejestrowali swoje słuchawki P9 na stronie internetowej www.bowers-wilkins.com.

Idealnym towarzyszem dla słuchawek jest luksusowe etui. Pokryte alcantarą, przypominającą w dotyku zamsz, oraz detalami ze skóry Saffiano, chroni słuchawki, jednocześnie odzwierciedlając ich piękno.

Bowers & Wilkins P9 Signature

Dane techniczne
Typ Nauszne
Przeznaczenie Nie
Impedancja (Ω) 22
Pasmo przenoszenia (Hz) 2Hz - 30kHz
Zniekształcenia (%) <0.2%
Konstrukcja Nie
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
Ogólne
Waga kg 0.413
Materiał wykończenia Naturalna skóra
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Press info
Bowers & Wilkins P9 Signature - w "T3" - Muszę powiedzieć jedno. Dawno nie widziałem tak ładnych słuchawek... PDF [588.46K]
Bowers & Wilkins - Pół wieku i cała epoka - reportaż "Audio" - Jubileusze są doskonałymi okazjami, które wykorzystuje każda profesjonalnie prowadzona firma, aby o sobie przypomnieć, i to poza ramami jakiegokolwiek testu, porównania, ograniczenia do konkretnego produktu. PDF [964.15K]
Test / Recenzja
Bowers & Wilkins P9 Signature - test Audio, maj 2017 - Nazwa Signature jest w Bowersie stosowana od dawna, nie na użytek produktów wyjątkowych z różnych powodów, ale przy okazjach o ściśle określonym charakterze – jubileuszach, które należy uczcić właśnie specjalną konstrukcją, demonstrującą zarówno techniczne zaawansowanie, jak i luksusowe wykonanie. PDF [725.80K]
Bowers & Wilkins P9 Signature - test "Audio Video" - Flagowe słuchawki B&W to konstrukcja o uniwersalnym zastosowaniu. Nie tylko tym różni się od rywali. Czy jednak jest to produkt godny okrągłego jubileuszu marki? PDF [1.07M]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław