HTM3S jest większą z dwóch kolumn centralnych wyposażonych w udoskonalone głośniki wysokotonowe z kopułką aluminiowa. HTM3S posiada również dwa 165mm (6.5 in) głośniki basowe z membrana Rohacell®, które umieszczone zostały w symetrycznym układzie w stosunku do centralnie położonego przetwornika średniotonowego FST™ z Kevlarowa® membrana.

Glosniki centralne spełniaja bardzo istotną role w instalacjach kina domowego. Niezwykle ważnym jest bowiem uzyskanie pelłej zgodności brzmieniowej głośnika centralnego z lewym i prawym głośnikiem głównym. Tylko w takiej sytuacji możliwe jest stworzenie właściwej spójności sceny dźwiękowej. Głośnik centralny powinien również z wielką czystością i wiernością odtwarzać dialogi filmowych scieżek dźwiękowych. HTM3S z powodzeniem spełnia te wymogi, pracując w towarzystwie głośników głównych 803S lub 804S, gdyż wykorzystuje on podobną konfigurację przetworników i to samo jakościowe podejście do konstrukcji zwrotnicy.

HTM3S może być instalowany na półce lub ustawiany na podłodze z wykorzystaniem specjalnie do tego dostosowanej podstawki FS-HTM.

Specyfikacja Bowers & Wilkins HTM3S

Opinie o Bowers & Wilkins HTM3S

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: