Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Słuchawki wokółuszne zamknięte Audio-Technica ATH-WP900

Audio-Technica ATH-WP900

Audio-Technica ATH-WP900 to wysokiej klasy przenośne słuchawki wokółuszne. Wraz z tym modelem użytkownik może liczyć nie tylko na znakomitą wierność dźwięku, ale także niesamowitą atrakcyjność wizualną, co jest zasługą pięknych obudów wykonanych z drewna klonowego (flame maple). Klon – drewno o wysokiej gęstości – często wykorzystuje się do produkcji instrumentów strunowych, takich jak gitary i skrzypce.

  • przenośne drewniane słuchawki wokółuszne
  • obudowy wykonane z drewna klonowego (flame maple)
  • czysty, naturalny dźwięk
  • 53-milimetrowe przetworniki z potężnym układem magnetycznym i powłoką DLC (diamond-like coating)
  • muszle wokółuszne i pałąk słuchawek wykonane z gładkiej skóry syntetycznej
  • gniazda A2DC (Audio Designed Disachable Coaxial)

Audio-Technica ATH-WP900

Inżynierowie Audio-Techniki w przypadku ATH-WP900 umieścili cienki plaster klonu falistego na twardym, maszynowo obrabianym drewnie klonowym, tworząc obudowy, które gwarantują czysty, naturalny dźwięk. Wykończenie drewnem klonu falistego, dostarczanego przez japońskiego producenta gitar Fujigen, pozwala wydobyć usłojenie każdej obudowy, odkrywając jedyne w swoim rodzaju piękno, które będzie pogłębiało się wraz z upływem lat.

Od strony konstrukcyjnej słuchawki wyposażono w unikatowe 53-milimetrowe przetworniki z potężnym układem magnetycznym, powłoką DLC (diamond-like coating) i płytką drukowaną montowaną do tylnej części przetwornika. Zastosowane rozwiązania przełożyły się na wyjątkowe odwzorowanie dźwięku w pełnym zakresie. Specjalnie zaprojektowana, ustawiona pod kątem przegroda odpowiada za usprawnienie przepływu powietrza pomiędzy przednią i tylną częścią membrany. Przekłada się to na lepszą reprodukcję dźwięku w zakresach nisko- i średniotonowym, a także optymalizację pozycji słuchawek w odniesieniu do uszu, co z kolei wpływa na lepszy komfort i skuteczniejszą izolację dźwiękową.

Audio-Technica ATH-WP900

Projektanci sięgnęli także po gniazda A2DC (Audio Designed Disachable Coaxial), które gwarantują bezpieczne połączenie z dwoma odłączanymi kablami o długości 1,2 m. Jeden z przewodów wyposażony jest w pozłacaną wtyczkę mini-jack stereo 3,5 mm do użycia ze smartfonami i standardowymi urządzeniami audio. Drugi z przewodów zakończony jest 4,4 milimetrową, 5-stykową pozłacaną wtyczką zbalansowaną do łączenia z cyfrowymi odtwarzaczami audio high-res i kompatybilnymi zbalansowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi. Całości dopełniają muszle wokółuszne i pałąk słuchawek wykonane z gładkiej skóry syntetycznej, która gwarantuje wysoki poziom wygody. Muszle można odchylać na płasko, co ułatwia przenoszenie słuchawek ATH-WP900 w dołączonym etui.

 

Zachęcamy też Państwa do zapoznania się z artykułem poświęconym słuchawkom Audio - Technica ATH-WP900, w ramach testu przeprowadzonego przez magazyn "Audio".

 

 

 

Impedancja (Ω)38
Pasmo przenoszenia (Hz)5 - 50,000 Hz
Czułość (dB/V)100 dB/mW
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałTak
Waga kg0.243

Polecane Produkty

Akcesoria

Marka: Audio-Technica

ATH-WP900

Special Price 2 499 zł Regular Price 3 399 zł
/ sztuka
  • Impedancja (Ω): 38
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 5 - 50,000 Hz
  • Czułość (dB/V): 100 dB/mW
  • Konstrukcja: Zamknięta

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 125 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: