Marka: Audeze

LCD-XC Carbon Cup - Creator Edition

As low as 5 999 zł Regular Price 7 989 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5999 zł
  • Impedancja (Ω): 20
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 50 000
  • Zniekształcenia (%): <0.1% @ 100dB
  • Czułość (dB/V): 100 dB/1mW (at Drum Reference Point)

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 300 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

LCD-XC to słuchawki o zamkniętej konstrukcji - niewiarygodnie dynamiczne, eteryczne, neutralne i transparentne, precyzyjnie odtwarzające wszystkie szczegóły, które zostały zarejestrowane na nagraniu. Doskonałe właściwości akustyczne sprawiły, że model ten w krótkim czasie stał się nieodłącznym narzędziem dla muzyków i inżynierów pracujących w studiach nagraniowych, a z racji swojego czystego, precyzyjnego dźwięku znalazł uznanie u wielu audiofilów.

LCD-XC Carbon Cup - Creator Edition


Zamknięta konstrukcja zapewnia wszystkie korzyści planarnych słuchawek magnetycznych przy skutecznym odizolowaniu, które znacząco redukuje szum otoczenia docierający do uszu słuchacza. Teraz twoja muzyka eksploduje z absolutnej ciszy, oczarowując cię swoją dynamiką i przestrzennością. W całym swoim zakresie odtwarzany dźwięk jest niesamowicie detaliczny, a ty możesz jeszcze bardziej zagłębić się w szczegóły nagrania, wsłuchując się w brzmienie poszczególnych instrumentów.

Sercem słuchawek LCD-XC są innowacyjne przetworniki planarne, które gwarantują czysty i precyzyjny dźwięk, odkrywający przed użytkownikiem wszystkie detale zapisane w nagraniu. Membrany przetworników wykonane są z ultracienkiego materiału, cieńszego niż ludzki włos, i w porównaniu z typowymi słuchawkami mają nawet czterokrotnie większą powierzchnię. Dzięki temu LCD-XC wyróżnia się niezwykle krótkim czasem reakcji, radykalnie zredukowanymi zniekształceniami, wyższą rozdzielczością i poprawionym obrazowaniem.

Audeze LCD-XC lifestyle 2

Magnesy umieszczone po obu stronach membrany zapewniają jednakową siłę napędową na całej powierzchni, gwarantując niemal zerowe zniekształcenia, zaś firmowa technologia Fazor przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów nadaje falom dźwiękowym odpowiedną formę, skutecznie chroniąc konstrukcję przed rezonansem.

Rewolucyjne planarne przetworniki są perfekcyjnie dopasowane do pierścieni obudów, które wykonano z włókna węglowego. Muszle wokółuszne pokryte są skórą jagnięcą. Na zamówienie dostępna jest też wersja z padami ze skóry ekologicznej (Leather-Free).

Audeze LCD-XC lifestyle 3

Impedancja (Ω)20
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 50 000
Zniekształcenia (%)<0.1% @ 100dB
Czułość (dB/V)100 dB/1mW (at Drum Reference Point)
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeJack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałNie
Waga kg0,76

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: