Marka: Sennheiser

HD 4.40BT

Sennheiser HD 4.40 BT Wireless

Nowe słuchawki Sennheiser HD 4.40 BT Wireless każdego dnia dostarczają wysokiej jakości bezprzewodowy dźwięk w domu i poza nim. Ta zamknięta, wokółuszna konstrukcja wyposażona jest w łączność Bluetooth 4.0 i kodek aptX, dzięki czemu zapewnia prawdziwy dźwięk w jakości hi-fi – precyzyjny, detaliczny i z dynamicznym, głębokim basem. Elegancki charakter słuchawek podkreśla minimalistyczne wzornictwo, a także wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

Sennheiser HD 4.40 BT


Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania, projektanci zastosowali miękkie poduszki wokółuszne. Ergonomicznie zaprojektowane uprzyjemniają nawet wielogodzinne słuchanie muzyki. Wygodę użytkowania zwiększają także wbudowane zdalne sterowanie/mikrofon i technologia NFC. Pierwsze z rozwiązań pozwala kontrolować odtwarzanie muzyki oraz prowadzenie rozmów telefonicznych. Drugie ułatwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia pomiędzy słuchawkami i źródłem dźwięku. Ponadto słuchawki mają składaną konstrukcję – gdy nie są używane, można je złożyć i schować do dostarczanego wraz z HD 4.40 BT Wireless pokrowca. Dodatkowo do słuchawek dołączony jest również przewód. Nawet, gdy wyczerpie się energia we wbudowanym akumulatorze, wciąż można cieszyć się swoją ulubioną muzyką.

Specyfikacja Sennheiser HD 4.40BT

Impedancja (Ω)18 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)18-22 000 Hz
Zniekształcenia (%)<0.5% (1kHz/100dB)
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.505

Opinie o Sennheiser HD 4.40BT

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: