Supercena

MusicCast Bar 400

Marka
Yamaha
Kategoria
Soundbary
Ocena
21 recenzje
Yamaha MusicCast Bar 400
Yamaha MusicCast Bar 400
2 499
sztuka
3 299 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Białystok

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Rzeszów

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Romaszewskiego)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Yamaha MusicCast BAR 400

Soundbar Yamaha MusicCast BAR 400 z systemem multiroom MusicCast, dźwiękiem przestrzennym DTS Virtual:X i bezprzewodowym subwooferem

Yamaha MusicCast aktualizacja - AirPlay2, Spotify Connect, Google Asystent

Soundbar Yamaha MusicCast BAR 400 to urządzenie, które zagwarantuje Ci zarówno filmowe emocje w Twoim kinie domowym  jak i mocne, klarowne brzmienie podczas słuchania muzyki.

MusicCast Bar 400 - dowiedz się więcej

Za efekty przestrzenne odpowiada w BAR 400 nowatorska technologia dźwięku przestrzennego DTS Virtual: X™ - stworzona przez specjalistów od dźwięku przestrzennego, firmę DTS. Soundbar współpracuje także z najnowszymi telewizorami wspierającymi wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K Ultra HD. Za niskie tony odpowiada z kolei subwoofer, który łączy się z jednostką centralną soundbara bezprzewodowo – dzięki czemu możesz postawić go w dowolnym miejscu.  MusicCast BAR 400 został także wyposażony przez inżynierów Yamahy w szereg złącz i modułów służących do komunikacji z innymi urządzeniami audio-wideo, jak i do pobierania muzyki prosto z sieci internetowej (wejścia HDMI, dwuzakresowy moduł Wi-Fi, Bluetooth w wersji 4.2, AirPlay). Całości obrazu dopełniają wbudowane w urządzenie serwisy muzyczne (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz).

Soundbar czy kino domowe

Soundbar BAR 400 jest kompatybilny z systemem MusicCast, dzięki czemu może on bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci Wi-Fi, przesyłać muzykę do innych urządzeń połączonych ze sobą w środowisku MusicCast, nawet jeśli znajdują się one w innych pokojach w domu.

Yamaha MusicCast

Jeśli chcesz poczuć się jak w prawdziwym kinie i jeszcze bardziej podkreślić efekty przestrzenne, tak aby dźwięk naprawdę krążył wokół Ciebie, możesz bezprzewodowo połączyć BAR 400 z głośnikami MusicCast 20 lub MusicCast 50, które w takiej konfiguracji będą pełnić rolę tylnych głośników efektowych w zestawie kina domowego. Jeśli akurat nie oglądasz filmu, możesz oczywiście korzystać z tych głośników niezależnie np. w innych pomieszczeniach!

Yamaha MusicCast Surround

Najważniejsze cechy:

 • Dźwięk przestrzenny 3D z DTS Virtual: X
 • System multiroom MusicCast
 • Możliwość współpracy z głośnikami bezprzewodowymi – MusicCast Surround
 • Wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz)
 • Spotify Connect dla darmowych kont
 • Współpraca z asystentem głosowym Google
 • Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay – pełnia sposobów łączności bezprzewodowej
 • AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie
 • Wejścia i wyjścia HDMI kompatybilne z 4K oraz formatami HDR10, Dolby Vision i Hybrid Log Gamma oraz złącza optyczne i analogowe
 • Bezprzewodowy subwoofer
 • Wyjście Bluetooth - możliwość wysłania dźwięku z soundbara na słuchawki lub głośniki Bluetooth
 • Funkcja Clear Voice ułatwiająca słuchanie filmowych dialogów i narracji
 • High-res audio

Dźwięk przestrzenny 3D z DTS Virtual:X

DTS Virtual: X to najnowsza technologia opracowana z myślą o soundbarach. Jej zadaniem jest dostarczenie kanału górnego, dzięki czemu zapewnia niezwykle przestrzenne brzmienie. Wirtualny kanał wysokości dodatkowo zwiększa wielowymiarowość efektów przestrzennych. Dzięki kanałowi wysokości, odgłos wirnika helikoptera dobiega znad głowy widza! Ta technologia zwiększa realizm odtwarzanych efektów surround i wciąga użytkownika do centrum akcji rozgrywającej się na ekranie telewizora.

Yamaha MusicCast Bar 400

System multiroom MusicCast

System MusicCast Yamahy to najbardziej zaawansowane środowisko typu multiroom. Pozwala ono za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi przesyłać dźwięk wysokiej jakości pomiędzy wszystkimi urządzeniami audio z rodziny MusicCast. System sprawia, że muzyka towarzyszy nam w całym naszym domu. Jeśli chcemy, komponenty MusicCast mogą oczywiście stać się niezależnymi urządzeniami – możemy wówczas słuchać innej muzyki na każdym z urządzeń. Oznacza to, że w kuchni można słuchać radia internetowego, w salonie ulubionej playlisty z serwisu strumieniowego, a głośnik w pokoju dziecięcym będzie odtwarzał piosenki dla maluchów. Wszystko w tym samym czasie.

Możliwość współpracy z głośnikami bezprzewodowymi – MusicCast Surround

Najnowsza funkcja systemu MusicCast – MusicCast Surround - umożliwia soundbarowi BAR 400 bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do głośników MusicCast 20 lub MusicCast 50, które w takim układzie pełnią rolę tylnych głośników w systemie wielokanałowym. Przekształcenie salonu w salę kinową jest prostsze niż kiedykolwiek! Ponadto głośniki MusicCast 20 / MusicCast 50, kiedy nie są wykorzystywane w nagłośnieniu surround, mogą być wykorzystane do nagłośnienia innych pomieszczeń w domu. 

Wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe

Dzięki zaimplementowaniu odpowiedniego oprogramowania Yamahy głośnik pobiera muzykę ze zdobywających coraz większą popularność serwisów muzycznych, które dysponują  praktycznie nieograniczonymi  bibliotekami utworów. Dzięki takim serwisom jak Tidal, Spotify, Deezer i Napster dostęp do muzyki , sprowadza się do wstukania odpowiedniego hasła do aplikacji w smartfonie. Zintegrowanie powyższych serwisów z głośnikiem oznacza też, że muzyka będzie pobierana z sieci bezpośrednio przez MusicCast BAR 400, nie absorbując baterii Twojego smartfona.

Spotify Connect dla darmowych kont

Do tej pory właściciele urządzeń audio mogli korzystać z bezpłatnego Spotify tylko w jeden sposób – streamując muzykę z telefonu za pomocą Bluetooth – ponieważ usługa Spotify Connect była dostępna tylko dla właścicieli kont Premium. Teraz użytkownicy darmowej wersji Spotify mogą odtwarzać muzykę bezpośrednio na urządzeniach Yamaha MusicCast. Twój telefon nie będzie marnował baterii, a Ty możesz dzwonić/odbierać połączenia bez przerywania odtwarzania!

Dowiedz się więcej o tym jak korzystać ze Spotify Connect na urządzeniach Yamaha MusicCast.

Współpraca z asystentem głosowym Google

Najnowsza aktualizacja oprogramowania zapewnia wsparcie Actions on Google dla wszystkich urządzeń Yamaha MusicCast – dzięki temu zyskujemy możliwość głosowej obsługi urządzeń Yamaha za pomocą Asystenta Google. Dzięki sterowaniu głosowemu uwalniamy się od konieczności sięgania po smartfon lub tablet, aby móc cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Możemy teraz głosowo włączać, wyłączać urządzenia, regulować ich głośność, zmieniać źródła czy łączyć urządzenia w grupy odtwarzające jednocześnie tę samą muzykę.

 Sprawdź, co potrafią Yamaha MusicCast i Asystent Google – przeczytaj poświęcony temu artykuł.

Yamaha MusicCast Bar 400

Wi-Fi, Bluetooth, Airplay - pełnia sposobów łączności bezprzewodowej

Niezależnie od tego jak chcesz przesłać muzykę do soundbara ze swojego smartfona, tabletu czy laptopa, możesz to zrobić – wybierz Bluetooth w nowej wersji 4.2, przesłanie muzyki za pomocą domowej sieci Wi-Fi lub technologii AirPlay, jeśli używasz iUrządzeń.

AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie

AirPlay 2 umożliwia wysyłania muzyki z produktów Apple do kilku urządzeń MusicCast jednocześnie (poprzednia wersja pozwalała tylko na połączenie 1:1 – jedno urządzenie Apple wysyła muzykę do jednego głośnika Yamahy). Teraz w każdym pokoju może grać inna muzyka lub ta sama w całym domu. O tym co gdzie gra, zdecydujesz na ekranie swojego iPhona/iPada/Maca – za pomocą Centrum Sterowania lub natywnej aplikacji Dom (Apple Home). Jeśli używasz Siri w urządzeniach Apple, teraz możliwe stanie się także głosowe sterowanie muzyką np. wywołanie głosowo utworów z serwisu Apple Music i odtworzenie ich na wybranym urządzeniu Yamahy.

Więcej o wszystkich funkcjonalnościach, które oferuje współpraca Yamaha MusicCast z AirPlay 2 dowiesz się z tego artykułu.

Wejścia i wyjścia HDMI kompatybilne z 4K oraz formatami HDR10, Dolby Vision i Hybrid Log Gamma oraz złącza optyczne i analogowe

MusicCast BAR 400 połączysz z telewziorem za pomocą przewodu HDMI. W ten sam sposób możesz do soundbara podpiąć np. odtwarzacz Blu-Ray – oba złącza HDMI wykorzystane w soundbarze zapewniają przesył danych 4K Ultra HD wraz z najnowszymi standardami obrazu: HDR10, Dolby Vision i Hybrid Log Gamma. Do dyspozycji masz także wejście optyczne i analogowe, aby móc połączyć z soundbarem jeszcze więcej urządzeń!

Bezprzewodowy subwoofer

Za dostarczenie niskich częstotliwości odpowiada w zestawie MusicCast BAR 400 bezprzewodowy subwoofer o mocy 100 W. Ponieważ nie musisz łączyć obu urządzeń przewodem, postaw subwoofer tam gdzie Ci wygodnie – co jest jeszcze prostsze biorąc pod uwagę specjalny, wąski kształt jego obudowy.

Bluetooth® Output

Zaletą Bluetooth® Output jest możliwość przesyłania dźwięku za pomocą interfejsu Bluetooth® do innych kompatybilnych z nim urządzeń. Oznacza to, że możemy przesłać dźwięk odtwarzany przez BAR 400 do dowolnego głośnika czy słuchawek Bluetooth®. Parowania urządzeń dokonujemy w aplikacji MusicCast Controller.

Funkcja Clear Voice ułatwiająca słuchanie filmowych dialogów i narracji

Zadaniem Clear Voice jest uwypuklenie ludzkiego głosu przy zachowaniu optymalnej jakości brzmienia, a tym samym zwiększenie wyrazistości dialogów i narracji. Dalsze korzyści przynosi funkcja Music Enhancer, która przywraca częstotliwości utracone podczas cyfrowej kompresji, a tym samym zwiększa jakość odtwarzanego dźwięku.

High-res audio

Soundbar MusicCast 400 obsługuje najnowsze formaty audio wysokiej jakości, takie jak FLAC/WAV/AIFF (192 kHz/24 bity), a także Apple Lossless (96 kHz/24 bity). Zapewniają one studyjną jakość dźwięku w domowych warunkach.

 

Idealny dźwięk dla Twojego TV

Sekcja wzmacniacza
Moc 200 W
Ilość kanałów Nie
Ilość przetworników 6
System DTS Virtual:X
Wejścia / wyjścia
Wejścia Analogowe AUX, Cyfrowe Optyczne, HDMI
Wyjścia HDMI
Dodatkowe funkcje
Dekodery dźwięku przestrzennego Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, DTS, DTS-HD, DTS-HD Master Audio
Konwersja / skalowanie wideo Nie
Bezprzewodowe strumieniowanie Tak (Bluetooth)
Automatyczna kalibracja Nie
Subwoofer w zestawie Tak (bezprzewodowy)
Inne
Możliwość zawieszenia na ścianie Tak (uchwyt opcjonalny)
TV Remote Repeater Nie
Zasilanie
Pobór mocy (standby) 1.9W (subwoofer 1.3W)
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 980 x 60 x 111 (jednostka centralna); 180 x 437 x 401 (subwoofer)
Waga kg 2.7 kg (jednostka centralna); 9.4 kg (subwoofer)
Dostępne kolory Czarny
Inne Obsługa Tidal, Spotify, Deezer / funkcja MusicCast Surround
Warunki gwarancji YAMAHA - Warunki gwarancji YAMAHA PDF [67.95K]
News
Poradnik vTuner v2.2 - Co zrobić, żeby korzystać z radia internetowego i cieszyć się niezliczoną liczbą stacji radiowych w starszych modelach urządzeń Yamahy? Sprawdzamy. PDF [540.99K]
Product card
MusicCast Bar 400 - zmień sposób, w jaki oglądasz PDF [514.51K]
Katalog
Katalog Yamaha 2018-2019 - Yamaha sprawia, ze jestes blizej artysty. Blizej jego ekspresji, energii, pasji. 130 lat tworzenia muzyki. Partnerstwo z najsłynniejszymi artystami. Dzwiek dla najwiekszych scen swiata. Kto lepiej rozumie dzwiek tak, jak powinien byc słyszany? Kto inny mógłby Ci zapewnic prawdziwy dzwiek? Od naszych głosników po soundbary, pracujemy niestrudzenie nad jego tworzeniem. Poniewaz kiedy poczujesz wpływ prawdziwego dzwieku, mozesz sie wyrazic przez swoja muzyke. PDF [7.92M]
MusicCast Surround / Stereo – instrukcja konfiguracji - Stwórz bezprzewodowy system 5.1 z MusicCast Surround. Użyj głośników sieciowych z funkcją MusicCast Surround jako głośników tylnych w połączeniu z amplitunerami AV i soundbarami z funkcją MusicCast Surround. PDF [0.96M]
Katalog Yamaha 2017-2018 - Sprawdź nowości technologiczne i produktowe Yamahy PDF [35.62M]
FAQ - MusicCast - konfiguracja i obsługa - PDF [117.57K]
FAQ - MusicCast - PDF [296.60K]
Instrukcja konfiguracji systemu MusicCast - PDF [331.27K]
Ulotka systemu Yamaha MusicCast - Yamaha MusicCast - Domowy system bezprzewodowej muzyki PDF [2.49M]
średnia
4.95
5 20
4 1
3 0
2 0
1 0
21 Recenzje
Ocena:
Jestem pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku w muzyce. Odsłuchiwaliśmy kilka różnych soundbarów i przy tv było bez wielkich różnic, tak przy odsłuchu muzyki Yamaha pokazała co potrafi. Poza tym jest system Music Cast, a więc mamy wejścia HDMI, dwuzakresowy moduł Wi-Fi, Bluetooth w wersji 4.2, AirPlay i serwisy streamingowe Spotify, Tidal i Deezer. Ja dokupiłem jeszcze bezprzewodowe głośniki tylne Yamaha Music Cast 20. Konfiguracja jest banalnie prosta. Wszystko działa stabilnie. Trochę się o to działanie obawiałem, ponieważ mam nieprzyjemne wspomnienia związane z podobnym systemem od innego producenta. W Yamaszce jest wszystko super.
Ocena:
Po ilości komentarzy sądząc jeden z bardziej popularnych soundbarów. Ja używam go od 3 miesięcy, wcześniej nie miałem do czynienia z audio od Yamahy. Daję dobre 4+ za efekt, a 5 za cenę. Można by nieco poprawić obsługę Bluetooth, bo trochę zdarza mu się przerywać, ale poza tym ok. Brak mi trochę kalibracji, bo mam pomieszczenie niefortunne, ale jeszcze z meblami trochę powalczę i myślę, że będzie ok.
Ocena:
Soundbar ma bardzo pozytywne recenzję, i w sumie nie ma się czemu dziwić, jest świetny. Ma możliwość ustawienia programu dźwięku, m.in stereo co sprawia że. oczywiście w pewnym stopniu można słuchać na nim muzyki w dobrej jakości. Sprzęt jak najbardziej godny polecenia!
Ocena:
Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na markę Yamaha, a nie soundbara od producenta naszego TV. Tutaj dźwięk jest jak najbardziej ok.
Ocena:
Świetna opcja z możliwością dołączenia głośników peryferyjnych, wydaje mi się że jest to wyjątkowa funkcjonalność. Dźwiękowo jest super, tylko trzeba ustawić odpowiedni tryb dźwięku do źródła.
Ocena:
Soundbar godny polecenia. Świetnie się zarówno w kinie jak i przy stereo, Gra bardzo łagodnie i dynamicznie,
Ocena:
Polecam tą listwę. Jeden z lepszych soundbarów do 2500 złotych.
Ocena:
Podstawowym atutem tego urządzenia jest fakt, iż mieści się on w moim budżecie który wynosi 2500zł i przy tym znakomicie gra co jest prawdziwą bolączką niektórych sprzętów w tym przedziale cenowym. Dodatkowym atutem jest hdmi z arc, sterowanie z aplikacji i możliwość przełączania się między trybami dźwięku co pozwala dostosować go do źródła. Prawdziwą wisienką na torcie jest możliwość podłączenia dwóch głośników peryferyjnych które tworzą wrażenie "otoczenia" dźwiękiem. Polecam serdecznie cały zestaw!
Ocena:
Uniwersalny soundbar na którym da się tez posłuchać muzyki. Music Cast zapewnia łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami Yamahy. Mam tak nagłośnione kilka pomieszczeń i muszę przyznać, że aż chce się z tego korzystać. Wszystko działa płynnie i stabilnie. Jest sterowanie ARC po HDMI. Po włączeniu belki, włącza się automatycznie telewizor. Tak to powinno działać.
Ocena:
Brałem pod uwagę kilka sprzętów w tej kategorii cenowej, jednak to właśnie ten soundbar wydaje mi się najlepszą opcją, głównie ze względu na sterowanie za pomocą aplikacji i dość dobry dźwięk jaki prezentuje ;)
Ocena:
Super stosunek ceny do jakości. Minus za kiepsko działającego Tidala.
Ocena:
Po co kupować marketowe soundbary, jak w takich samych pieniądzach jest porządna Yamaha z bezprzewodowym subwooferem. Sterownie z telefonu działa cudownie. Nawet żona zaczęła puszczać muzykę z telefonu
Ocena:
W moim mniemaniu żaden soundbar w rozsądnej cenie nie zastąpi brzmieniowo pełnoprawnego kina domowego, jednak ten sprzęcik jest osiągnięcia tego celu najbliżej. Głośniki są ustawione liniowo, jednak udało mu się zbudować przestrzeń w dźwięku, która jest w oglądaniu filmów kluczowa. Polecam!
Ocena:
Do podłączenia dźwięku z TV i obejrzenia sporadycznie filmu w zupełności wystarczy. Całkiem nieźle radzi sobie też z muzyką, jednak do tego mam osobny system stereo. Multiroom Yamahy, czyli Musicast jest super dopracowany. Mam w domu kilka urządzeń z tą funkcjonalnością i całą rodzina z tego korzysta z uśmiechem na twarzy.
Ocena:
Świetnie brzmiący soundbar. Zakupiłem go z myślą sparowania z głośnikiem Musicast 50. Wszystko działa bez opóźnień i strat. Polecam.
Ocena:
Soundbar idealny do podłączenia konsoli i telewizora, wszystko to co jest mi potrzebne do szczęścia. Nie mam za dużo miejsca, dlatego klasyczne kino domowe odpada, szczególnie że nie mógłbym w pełni wykorzystać potencjału takiego systemu. Natomiast taki system idealnie wpisuje się w wygląd mojego pokoju, nie przytłacza go swoim wyglądem, często jest w ogóle niewidoczny, ale za to jak gra! Jestem pod ogromnym wrażenie możliwości tego małego urządzenia. 5/5!
Ocena:
Świetna alternatywa do kina domowego, dźwięk jest świetny, a sam system zajmuje bardzo mało miejsca nawet z dołączonym subwooferem w zestawie. Jak dla mnie, system godny polecenia! Dodatkowym smaczkiem jest musiccast, który pozwala na zdalną obsługę soundbara ;)
Ocena:
Zakupiłem ten soundbar w celu stworzenia kina domowego, jednak moim wymogiem było to aby było ono bezprzewodowe. Jednak mimo pozytywnego nastawienia nie spodziewałem się aż tak dobrych efektów po tak małej listwie! soundbar gra rewelacyjnie, a jego uzupełnieniem są dwa głośniki musiccast 20 po lewej i prawej stronie. Takie ustawienie jest możliwe przez obsługę aplikacji musiccast, która jest również oferowana przez to urządzenie. Sporym atutem jest również dołączony subwoofer który uzupełnia ten soundbar w dolnym paśmie i wzmacnia basy. Ogółem sprzęcik jak najbardziej godny polecenia, szczególnie przy budowie bezprzewodowego kina domowego :)
Ocena:
Po zakupie nowego telewizora Sasmunga byłem niezadowolony z jakości wydobywającego się dźwięku tak więc postanowiłem zakupić sobie jakiś fajny soundbar i tak wybór padł na bar 400. Urządzenie gra codziennie od 2 miesięcy dźwięk jest czysty nie charczy nawet przy mocniejszym graniu subwoofer dopełnia go w całości i nie brakuje basu. Aplikacja jest stabilna i ułatwia współprace z sounbarem. Jeżeli ktoś szuka czegoś co nie zajmuje dużo miejsca a gra świetnie to polecam bar 400.
Ocena:
Posiadam potężny salon, dlatego potrzebowałem sprzętu, który zastąpi głośniki telewizora i dodatkowo zapewni odrobinę kinowy efekt. Soundbar od Yamahy to był strzał w dziesiątkę. Dźwięk jest czysty, ma odpowiednią głębię a bas możemy regulować z poziomu aplikacji. Dodatkowo apka daje możliwość sterowania różnymi trybami dźwięku, łącznie z dźwiękiem 3D, który faktycznie daje inne wrażenie przestrzeni w filmach. Programy te również przydają się do odsłuchu muzyki czy też podkreślenia samych dialogów przez funkcję clear voice. Soundbar wyposażony jest w najnowsze wejście/wyjście HDMI przez co wystarczy go połączyć z tv tylko jednym kablem. Soundbar jak i subwoofer prezentują się bardzo dobrze i nie jest to tania chińszczyzna z marketu. Zestaw swoje kosztuje ale w zamian dostajemy świetny sprzęt do filmów, który można rozszerzyć o dwa tylne głośniki bezprzewodowe oraz świetny sprzęt do muzyki, który ma dostęp do serwisów strumieniowych i radia internetowego i długo by tak pisać. Szczerze polecam.
/ Polecam . Ocena:
Yamaha potrafi robić sounbary. Jest to następny model w mojej kolekcji i po raz kolejny się nie zawiodłem. Gra efektownie całości dopełnia bezprzeowdowy subwoofer o mocy 100W. Także przy słuchaniu muzyki z sieci, i przy oglądaniu filmów można się zrelaksować. System multiroom Musiccasta zapewnia także komunikacje z resztą urządzeń Yamahy. Jeśli chodzi o kwestie wizualną w czarni prezenutje się solidnie. Gra warta świeczki.
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Dwa nowe soundbary Yamahy

  Yamaha konsekwentnie udoskonala swoje środowisko MusicCast, dodając do niego nowe funkcje i implementując je w nowych urządzeniach. Soundbary MusicCast BAR 400 i MusicCast BAR 40 wpisują się w ten trend, oferując kompatybilność z systemem MusicCast, w tym możliwość współpracy z głośnikami bezprzewodowymi MusicCast 20 i 50 w roli głośników surround.
 • Yamaha MusicCast SUB 100 – potężny bas w komfortowym wydaniu

  Już niebawem na rynku zadebiutuje najnowszy subwoofer Yamahy – MusicCast SUB 100. Model ten jest pierwszym subwooferem japońskiego producenta kompatybilnym z systemem multiroom MusicCast. Urządzenie zapewnia potężny, głęboki bas i może bezprzewodowo współpracować z amplitunerami AV, soundbarami i głośnikami bezprzewodowymi obsługującymi funkcję MusicCast Surround.
 • MusicCast Controller 3.00 – Yamaha ogłasza nową wersję aplikacji z funkcją MusicCast Surround i Stereo

  Yamaha, lider rynku audio-wideo, przygotowała nową wersję darmowej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller. Wersja 3.00 umożliwia przede wszystkim obsługę nowych funkcjonalności czyli MusicCast Surround i MusicCast Stereo.
 • AirPlay 2 w urządzeniach Yamaha MusicCast - co zyskujesz?

  16 kwietnia 2019 roku, aktualizacją oprogramowania, produkty Yamaha MusicCast tzw. drugiej generacji zyskały kompatybilność z najnowszym protokołem bezprzewodowego przesyłania dźwięku firmy Apple – mowa oczywiście o AirPlay 2.
 • Spotify Connect w urządzeniach Yamaha MusicCast – również dla darmowych kont

  Aktualizacja oprogramowania dla produktów Yamaha MusicCast tzw. drugiej generacji*, która ukazała się 16 kwietnia 2019, przyniosła bardzo ciekawą, nową funkcjonalność – Spotify Connect również dla użytkowników darmowych kont w tym serwisie. Co to oznacza?
 • Asystent Google w urządzeniach MusicCast

  16 kwietnia 2019 roku, aktualizacją oprogramowania, produkty Yamaha zyskały możliwość obsługi za pomocą głosu poprzez Asystenta Google. Co to oznacza i co daje użytkownikom produktów Yamaha MusicCast?
 • Kino domowe czy soundbar w budżecie do 2000 zł?

  Dla każdego miłośnika dobrego dźwięku i filmów akcji dobre nagłośnienie w domu to podstawa. Do niedawna zestawy głośników do kina domowego nie miały konkurentów. Z czasem sytuacja się zmieniła. Obecną całkiem niezłą (choć nie pozbawioną wad, o czym za chwilę) alternatywą dla tradycyjnego zestawu kina domowego jest dobry soundbar.
 • Na co zwrócić uwagę kupując soundbar?

  Soundbary są najprostszym sposobem na radykalną poprawę dość słabego i płaskiego brzmienia z posiadanego telewizora. Niestety nie wszystkie modele są godne uwagi. Zatem na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy wyborze soundbaru?
 • IDEALNY DŹWIĘK DLA TWOJEGO TELEWIZORA

  Oto kilka pomysłów na to, jaki sprzęt audio możemy podłączyć do naszego TV – wszystkie wymienione rozwiązania i urządzenia oferujemy w salonach Top Hi-Fi & Video Design wraz z ekspercką poradą naszych specjalistów. Zapraszamy zatem do lektury i do naszych salonów!
 • AirPlay2, Spotify for free i Asystent Google w urządzeniach Yamaha MusicCast!

  Najnowsza aktualizacja oprogramowania Yamahy przynosi współpracę z AirPlay 2, korzystanie z funkcji Spotify Connect nawet dla darmowych kont, współpracę z asystentem głosowym Google oraz obsługę eARC.
 • Nowe funkcjonalności już dostępne w amplitunerach Yamahy

  Amplitunery z serii AV to kolejne urządzenia Yamahy, dla których została udostępniona aktualizacja zapewniająca oczekiwaną kompatybilność z AirPlay 2, współpracę ze Spotify Connect przez użytkowników bezpłatnego konta oraz obsługę eARC.
 • Co wybrać? Kino domowe czy soundbar? [wideo]

  Soundbar czy kino domowe: które rozwiązanie zapewni nam najlepszy dźwięk z telewizora podczas oglądania filmów lub seriali czy grania na konsoli? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w poniższym poradniku, wyjaśniając także u kogo lepiej sprawdzi się soundbar, a u kogo zestaw kina domowego.
 • Yamaha MusicCast z obsługą Amazon Music

  Amazon Music niedawno ogłosił wprowadzenie usługi streamingu plików audio hi-definition – Amazon Music HD. Nie trzeba było długo czekać na wprowadzenie obsługi nowej platformy przez producentów sprzętu audio – Yamaha wprowadziła właśnie Amazon Music jako nowe źródło dźwięku w usłudze MusicCast.
 • Głośniki inteligentne czy inteligentny sprzęt audio?

  Głośniki inteligentne to coraz bardziej popularny gadżet w naszych domach. Pozwalają one na sterowanie głosowe urządzeniami internetu rzeczy oraz na pozyskiwanie informacji z popularnych źródeł. Takie głośniki oferuje wielu firm, w tym giganci technologiczni jak Amazon czy Google. Inteligentne głośniki tych producentów są sprzężone z usługami przez nich dostarczanymi, większość tego typu urządzeń współpracuje z większymi dostawcami usług strumieniowania muzyki – jak na przykład Tidal, Spotify, Apple Music, Deezer i inne.
 • Przewodnik po soundbarach [Wideo]

  Pierwszym rozwiązaniem przychodzącym na myśl na poprawę dźwięku z telewizora. Jednak czym właściwie jest i jak go wybrać? Na m.in. te dwa pytania odpowiadamy w poniższym wideo.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław