• Multiroom z jakością Yamaha
 • MusicCast Surround
MusicCast BAR 400 stworzony dla emocji

Yamaha MusicCast BAR 400 to nowoczesny i niezwykle funkcjonalny soundbar z bezprzewodowym subwooferem, który wspaniale łączy dwa światy: kinowych emocji i muzycznych doznań.

Kino domowe
dźwięk przestrzenny w technologii DTS Virtual:X
bezprzewodowy subwoofer
obsługa obrazu 4K Ultra HD
złącza HDMi
MusicCast Surround - dodaj do soundbara bezprzewodowe głośniki dla jeszcze lepszych efektów surround
Muzyka
 • WiFi
 • Bluetooth
 • AirPlay
odtwarzaj muzykę tak jak chcesz
 • Spotify
 • deezer
 • Tidal
 • qobuz
wbudowane serwisy muzyczne
MusicCast
funkcja multiroom dzięki technologii MusicCast
 • Flac
 • Hi-Res Audio
odtwarzanie plików wysokiej rozdzielczości
Poznaj MusicCast BAR 400

MusicCast BAR 400 to sześć przetworników, w tym dwa wysokotonowe, o łącznej mocy 100 W. Za niskie tony odpowiada bezprzewodowy subwoofer (także o mocy 100 W), który możesz postawić w dowolnym miejscu pokoju.

Soundbar z telewizorem łączysz tylko jednym przewodem HDMI, którym zostanie przesłany obraz i dźwięk. Ten ostatni wróci automatycznie do soundbara dzięki funkcji ARC (Audio Return Channel).

Zastanawiasz się czy soundbar będzie współpracował z Twoim nowym telewizorem 4K? Nie martw się – MusicCast BAR 400 jest w pełni kompatybilny z formatami 4K, a także najnowszymi standardami HDR: HDR10, Dolby Vision oraz Hybrid Log Gamma.

Poznaj MusicCast BAR 400
MusicCast
Przesyłaj dźwięk z soundbara do innych pokojów – bezprzewodowo

BAR400 jest elementem autorskiego systemu multiroom MusicCast firmy Yamaha. Dzięki temu możesz kilkoma ruchami na ekranie Twojego smartfona przenieść dźwięk z soundbara do np. głośnika bezprzewodowego w kuchni lub mini-wieży w sypialni. Wszystko bezprzewodowo!

Co ważne działa to również w drugą stronę – w ten sposób możesz przesłać dźwięk np.z mini-wieży do BAR400 i cieszyć się w salonie dźwiękami swojej ulubionej płyty CD!

Wszystko to odbywa się za pomocą Twojej domowej sieci Wi-Fi. Co więcej, soundbar wyposażono w możliwość wyboru częstotliwości takiego połączenia – 2,4 GHz lub 5 GHz. Możesz zatem wybrać takie pasmo, które jest mniej obciążone innymi sieciowymi urządzeniami w Twoim domu.

Dowiedz się więcej o systemie yamaha MusicCast
Odtwarzaj muzykę z urządzeń mobilnych
 • WiFi
 • Bluetooth
 • AirPlay

Do soundbara z łatwością bezprzewodowo prześlesz muzykę ze swojego smartfona, tabletu czy laptopa. Pliki muzyczne zapisane w pamięci twojego urządzenia mobilnego wyślij za pomocą Wi-Fi, a jeśli chcesz na BAR 400 odtworzyć muzykę z internetowych serwisów wideo np. YouTube, użyj Bluetooth. Jeśli jesteś użytkownikiem urządzeń Apple, masz do dyspozycji jeszcze AirPlay. Nieważne co przesyłasz i nieważne jak - z MusicCast BAR 400 możesz to zrobić!

Cała muzyka świata w Twoim soundbarze
 • Spotify
 • deezer
 • Tidal
 • qobuz

Dzięki bezpośredniej obsłudze serwisów muzycznych możesz na MusicCast BAR 400 odtworzyć muzykę z Tidal, Spotify, Deezer lub Qobuz, nie absorbując baterii Twojego smartfona. Wybierz tylko żądany utwór a soundbar pobierze muzykę bezpośrednio z sieci. Ty możesz w tym czasie dzwonić, odbierać, a nawet wyłączyć telefon – bez przerywania odtwarzania!

Muzyka w najwyższej jakości
 • Flac
 • Hi-Res Audio

MusicCast BAR 400 został stworzony po to, aby dostarczyć Ci nie tylko filmowych emocji, ale i odtwarzać muzykę na najwyższym poziomie. W tym celu wyposażono BAR 400 w możliwość odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości takich jak FLAC/WAV/AIFF (192 kHz/24 bity), a także Apple Lossless (96 kHz/24 bity). Studyjna jakość w domowych warunkach!

 • dts Virtual:X
 • YAMAHA
DTS Virtual:X – dźwięk 3D

Większość nowoczesnych telewizorów z płaskimi ekranami zapewnia doskonvały, detaliczny obraz, ale nie potrafi we właściwy sposób oddać przestrzenności i potęgi dźwięku. Cienka ramka wokół ekranu i płytka obudowa uniemożliwiają wbudowanie głośników z prawdziwego zdarzenia.

Soundbar MusicCast BAR 400 nie tylko zaoferuje lepszy dźwięk – dzięki technologii DTS Virtual:X zapewni dźwięk trójwymiarowy! DTS Virtual:X to rewolucyjna technologia dźwięku przestrzennego przygotowana przez specjalistę od formatów wielokanałowych, firmę DTS. Dzięki procesowi zaawansowanego przetwarzania dźwięku zyskujesz chociażby dodatkowy kanał wysokości, dzięki czemu dźwięk uniesie nad Twoją głowę sprawiając, że poczujesz się jak w samym środku akcji.

Jeszcze więcej głośników = jeszcze lepsze kino

MusicCast BAR 400, dzięki technologii DTS Virtual:X, to dźwięk przestrzenny z prawdziwego zdarzenia. Pragniesz jeszcze więcej? Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom konstruktorzy MusicCast BAR 400 umożliwili dodanie do soundbara głośników tylnych, aby efekty przestrzenne w Twoim kinie domowym uzyskały dodatkowy, jeszcze bardziej rzeczywisty wymiar. Co najważniejsze głośniki te łączą się z soundbarem bezprzewodowo nie wymagając prowadzenia żadnych dodatkowych przewodów głośnikowych.

Zobacz zestawy BAR400 z głośnikami bezprzewodowymi

Co więcej głośniki Yamaha MusicCast 20 lub MusicCast 50, bo o nich mowa, to w pełni funkcjonalne, samodzielne urządzenia, więc mogą służyć Ci także jako nagłośnienie pozostałych pomieszczeń w domu, a jako głośniki surround wtedy, gdy oglądasz film.

Chcesz jeszcze
większych wrażeń?

W kinie za stworzenie niezwykłych wrażeń przestrzenności dźwięku odpowiada wiele głośników zainstalowanych przed, nad i za widzem, a także po jego bokach. Jeśli chcesz stworzyć w domu swoje własne, prywatne kino - sprawdź składające się z większej ilości konwencjonalnych głośników tradycyjne zestawy kina domowego lub flagowe soundbary Yamaha, w których zastosowano rewolucyjną technologię YSP i nawet 46 przetworników, aby zapewnić niespotykane doznania filmowe!

nasze zestawy kina domowego zobacz
soundbary Yamaha z technologią YSP sprawdź