GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

Oferta głośników bezprzewodowych Yamaha obejmuje zarówno modele kompatybilne z systemem multiroom MusicCast, jak i przenośne głośniki Bluetooth, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w plenerze. Wśród głośników bezprzewodowych jest także model obsługujący innowacyjny system True X japońskiego producenta.

Głośniki kompatybilne z MusicCast

Dzięki wbudowanej obsłudze serwisów muzycznych takich jak Spotify czy Tidal możesz odtwarzać swoje ulubione utwory na głośnikach bezprzewodowych Yamaha MusicCast, wygodnie sterując odtwarzaniem za pomocą urządzenia mobilnego. Jeśli muzyki słuchasz najczęściej w serwisie YouTube lub z plików muzycznych, również łatwo wyślesz dźwięk do głośników używając Bluetooth lub AirPlay. Dodatkowo każdy głośnik kompatybilny z MusicCast ma wbudowane radio internetowe.

Dzięki kompatybilności głośników bezprzewodowych Yamaha z systemem multiroom MusicCast, możesz wysyłać jak i odbierać dźwięk z innych pomieszczeń w domu lub odtwarzać ten sam utwór jednocześnie na wielu urządzeniach.

MusicCast 20

Yamaha MusicCast 20 to głośnik bezprzewodowy, który mimo swoich niewielkich gabarytów oczaruje Cię potęgą brzmienia i wielością możliwych zastosowań. Mnogość funkcji dostępnych w tym urządzeniu sprawia, że MusicCast 20 może budzić Cię w sypialni dźwiękiem ulubionej stacji radiowej lub towarzyszyć Ci jako mini zestaw stereo w Twoim domowym biurze, a w weekendowe wieczory, połączony bezprzewodowo z amplitunerem lub soundbarem, odtwarzać efekty surround w kinie domowym.

MusicCast 50

Model o charakterystycznym, „eliptycznym” kształcie. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych głośników w ofercie Yamahy. Można używać go solo, ale również w „duecie”, tak aby jeden z nich odtwarzał kanał lewy, a drugi kanał prawy. Tak stworzony zestaw stereo zapewni doskonałe nagłośnienie nawet większych pomieszczeń. MusicCast 50 sprawdzi się także jako bezprzewodowy głośnik efektowy w kinie domowym opartym na modelach kompatybilnych z systemem MusicCast.

Głośniki Bluetooth

Model kompatybilne z MusicCast mają wbudowany moduł Bluetooth i pozwalają na wygodne, bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfona. Yamaha ma jednak w ofercie również klasyczny, przenośny głośnik Bluetooth – model WS-B1A, który sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w plenerze.

WS-B1A

Przenośny głośnik bezprzewodowy z wbudowanym akumulatorem. Ma zaledwie 10, 5 cm wysokości. Jego solidna obudowa jest odporna na pył i zachlapanie (stopień ochrony IP67). Urządzenie charakteryzuje się mocą 10 W i zapewnia do 12 godz. pracy na baterii (odtwarzanie audio z wykorzystaniem łączności Bluetooth 5.0). Głośnik WS-B1A możesz ustawić np. na półce czy biurku, ale też zamontować na ścianie.

Głośniki True X

Głośnik bezprzewodowy z wbudowanym modułem Bluetooth dostępny jest także w innowacyjnej serii True X firmy Yamaha. Mowa o modelu WS-X1A, który może być także elementem systemu kina domowego opartego na soundbarze SR-X40A lub SR-X50A.

WX-B1A

Kompaktowy model, który może pracować w dwóch trybach: Surround lub Solo. Pierwsza opcja oznacza wykorzystanie go jako głośnika efektowego w systemie dźwięku przestrzennego wykorzystującym soundbar z linii True X. W trybie Solo WS-X1A to przenośny głośnik Bluetooth. Na uwagę zasługuje solidna obudowa urządzenia, odporna na pył i zachlapanie (IP 67).

Z głośnikiem WS-B1A, a także z głośnikiem True X WS-X1A kompatybilna jest stacja ładująca CC-T1A, która ułatwia ładowanie akumulatorów wbudowanych w te dwa przenośne modele.