60 LAT W ŚWIECIE HI-FI

Ponad 60 lat temu, w 1954 roku, Yamaha zaprezentowała urządzenie o nazwie „Yamaha Hi-Fi Player” będące pierwszym na świecie sprzętem audio używającym pojęcia „Hi-Fi” w nazwie. Po dziś dzień Yamaha wierna jest stworzonym wówczas zasadom perfekcyjnej reprodukcji dźwięku dwukanałowego wyrażonym w haśle „Natural Sound”. Dotyczy to w tym samym stopniu wzmacniaczy, jak i nowoczesnych, sieciowych amplitunerów stereo.

movie

SIECIOWE AMPLITUNERY STEREO

Amplituner stereo to wszechstronne urządzenie łączące w sobie wzmacniacz oraz tuner radiowy. Yamaha nie poprzestaje jednak na tych funkcjonalnościach – prawie wszystkie (poza R-S202D) modele naszych amplitunerów współpracują z autorskim systemem Yamaha MusicCast, dzięki czemu:

  • dysponują aż trzema bezprzewodowymi technologiami (Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi)
  • potrafią przesyłać muzykę pomiędzy pokojami
  • obsługują najlepsze serwisy muzyczne on-line (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz)
  • umożliwiają dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych
  • potrafią przesyłać dźwięk do dowolnych słuchawek i innych urządzeń audio wyposażonych w Bluetooth
  • zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku i odtwarzanie plików high-res
  • możesz nimi sterować za pomocą wygodnej aplikacji
  • pozwalają na integrację z domowym sprzętem audio

WZMACNIACZE SERII A-S

Wzmacniacze stereo Yamaha to rezultat kilkudziesięcioletniego doświadczenia – zastosowane w nich komponenty opracowano z niezwykłą dbałością o detale, tak aby użytkownik zawsze otrzymał urządzenie o doskonałym stosunku jakości do ceny. Niezależnie od tego czy wybierzesz referencyjny A-S3200 czy popularny A-S501 masz gwarancję pięknego dźwięku zgodnie z filozofią Yamahy wyrażoną w haśle „Natural Sound”.

Zobacz ofertę wzmacniaczy stereo
tabela

ODTWARZACZE CD

Urządzenie źródłowe wysokiej jakości to niezwykle ważny element systemu audio. Oferta odtwarzaczy CD Yamaha to pewność, że ten ważny komponent będzie stanowił mocny punkt naszego domowego zestawu.

tabela

ODTWARZACZE
SIECIOWE

Dzisiaj słuchamy muzyki głównie z plików i serwisów muzycznych takich jak Spotify czy Tidal. Również radio przechodzi ważne zmiany dzięki rosnącej popularności odbioru cyfrowego w technologii DAB+. Yamaha staje na forpoczcie tych zmian oferując odtwarzacze sieciowe i tunery z najnowszymi funkcjonalnościami – i zawsze z wysokiej jakości dźwiękiem!

Zobacz ofertę
odtwarzaczy sieciowych i tunerów