Marka: Yamaha

MusicCast 20

As low as 899 zł Regular Price 1 199 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899 zł
 • Moc wzmacniacza: 40 W
 • WiFi: Tak
 • AirPlay: Tak
 • Bluetooth: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 45 zł

Sprawdź szczegóły

Bezprzewodowy głośnik multiroom
z funkcjami dla fanów kina i stereo

Yamaha MusicCast 20 to jeden z najbardziej wszechstronnych głośników bezprzewodowych obecnych na rynku. Mnogość funkcji zastosowanych w tym urządzeniu sprawia, że MusicCast 20 może rano budzić Cię w sypialni dźwiękiem ulubionej stacji radiowej, w ciągu dnia towarzyszyć Ci jako mini zestaw stereo w Twoim domowym biurze, a wieczorem połączony bezprzewodowo z amplitunerem lub soundbarem odtwarzać efekty surround w kinie domowym.

System multiroom MusicCast

System MusicCast Yamahy jest najbardziej zaawansowanym środowiskiem typu multiroom. Pozwala on za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi przesyłać dźwięk wysokiej jakości pomiędzy wszystkimi urządzeniami audio z rodziny MusicCast (a jest ich już kilkadziesiąt). Możemy zatem sprawić, aby muzyka towarzyszyła nam w całym naszym domu. Jeśli chcemy, komponenty MusicCast mogą oczywiście stać się niezależnymi urządzeniami – możemy wówczas słuchać innej muzyki na każdym z urządzeń. Oznacza to, że w kuchni można słuchać radia internetowego, w salonie ulubionej playlisty z serwisu strumieniowego, a głośnik w pokoju dziecięcym będzie odtwarzał piosenki dla maluchów. Wszystko w tym samym czasie! Sterowanie całym systemem umożliwia aplikacja MusicCast Controller dostępna na iOS oraz Androida.

MusicCast Surround - możliwość wykorzystania w roli głośników efektowych w bezprzewodowym połączeniu z amplitunerem AV lub soundbarem

MusicCast Surround jest najnowszą funkcją systemu MusicCast i umożliwia ona bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do głośników, które pełnią rolę tylnych głośników w systemie wielokanałowym. Przekształcenie salonu w salę kinową jest prostsze niż kiedykolwiek! Wyjątkowo funkcjonalne z punktu widzenia użytkownika jest to, że kiedy Yamaha MusicCast 20 nie jest wykorzystywana w nagłośnieniu surround, może być wykorzystana do nagłośnienia innych pomieszczeń w domu. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze większą elastyczność systemu MusicCast.

Zobacz z jakimi urządzeniami możesz bezprzewodowo połączyć głośnik MusicCast 20 w roli głośnika surround

MusicCast Stereo - możliwość bezprzewodowego parowania dwóch głośników w mini zestaw stereo

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość bezprzewodowego połączenia ze sobą dwóch głośników MusicCast 20. Dzięki temu powstaje mini zestaw stereo, który wiernie odtworzy Twoją ulubioną muzykę. Takie połączenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają np. desktopowego zestawu głośnikowego, współpracującego z domowym komputerem lub alternatywy dla mini-wieży w sypialni. Niskie tony w takim systemie można wzmocnić bezprzewodowo łącząc głośniki z subwooferem MusicCast SUB 100.

Niezwykła komunikacyjna elastyczność

Pamiętaj, że korzystając z urządzeń sieciowych Yamaha, wkraczasz do ogromnego ekosystemu multiroom MusicCast, dzięki czemu możesz bezprzewodowo przesyłać dźwięk między urządzeniami, nawet jeśli te znajdują się w różnych pomieszczeniach w domu. Z łatwością przesyłaj dźwięk np. z telewizora w salonie między amplitunerem kina domowego Yamaha, który jest do niego podłączony, a głośnikiem MusicCast 20 znajdującym się w sypialni czy kuchni.

Wstępnie zaprogramowane przyciski (preset) ułatwiające natychmiastowe odtwarzanie

Funkcja programowania przycisków to proste narzędzie, które pozwala włączyć swoją ulubioną stację radiową, bez sięgania po telefon z aplikacją sterującą. Zapisz swoje ulubione radio pod danym przyciskiem preset, a w przyszłości wystarczy nacisnąć przycisk na górze obudowy Yamaha MusicCast 20, bo pokój rozbrzmiał dźwiękami ulubionej stacji. Ponieważ głośnik jest wyposażony w funkcję radia internetowego, w prosty sposób można np. przywołać wspomnienie wakacji, ustawiając pod jednym z przycisków lokalne radio z miejsca letniego odpoczynku.

Wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe

Dzięki współpracy z internetowymi serwisami muzycznymi głośnik Yamaha pobiera muzykę ze zdobywających coraz większą popularność serwisów muzycznych, które dysponują praktycznie nieograniczonymi bibliotekami utworów. Dzięki takim serwisom jak Tidal, Spotify, Deezer i Qobuz dostęp do muzyki , sprowadza się do wstukania odpowiedniego hasła do aplikacji w smartfonie. Zintegrowanie powyższych serwisów z głośnikiem oznacza też, że muzyka będzie pobierana z sieci bezpośrednio przez MusicCast 20, nie absorbując baterii Twojego smartfona.

Spotify Connect dla darmowych kont

Do tej pory właściciele urządzeń audio mogli korzystać z bezpłatnego Spotify tylko w jeden sposób – streamując muzykę z telefonu za pomocą Bluetooth – ponieważ usługa Spotify Connect była dostępna tylko dla właścicieli kont Premium. Teraz użytkownicy darmowej wersji Spotify mogą odtwarzać muzykę bezpośrednio na urządzeniach Yamaha MusicCast. Twój telefon nie będzie marnował baterii, a Ty możesz dzwonić/odbierać połączenia bez przerywania odtwarzania!

Dowiedz się więcej o tym jak korzystać ze Spotify Connect na urządzeniach Yamaha MusicCast.

Współpraca z asystentem głosowym Google

Najnowsza aktualizacja oprogramowania zapewnia wsparcie Actions on Google dla wszystkich urządzeń Yamaha MusicCast – dzięki temu zyskujemy możliwość głosowej obsługi urządzeń Yamaha za pomocą Asystenta Google. Dzięki sterowaniu głosowemu uwalniamy się od konieczności sięgania po smartfon lub tablet, aby móc cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Możemy teraz głosowo włączać, wyłączać urządzenia, regulować ich głośność, zmieniać źródła czy łączyć urządzenia w grupy odtwarzające jednocześnie tę samą muzykę.

Sprawdź, co potrafią Yamaha MusicCast i Asystent Google – przeczytaj poświęcony temu artykuł.

Bezprzewodowa muzyka ze smartfona i tabletu - Wi-Fi, Bluetooth®, Airplay

Dwuzakresowy moduł Wi-Fi (2.4 i 5 GHz), jaki został zastosowany w głośniku gwarantuje stabilne i szybkie łącze. Wystarczy sparować urządzenie z domowym routerem, aby uzyskać dostęp do serwisów strumieniowych, muzyki przechowywanej na dysku komputera, czy lokalnego serwera NAS.

Moduł Bluetooth w wersji 4.2 sprawia, że do głośnika wyślesz bezprzewodowo dowolną muzykę, np. z internetowych serwisów wideo. Kolejną zaletą głośnika MusicCast 20 jest obsługa AirPlay, która pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z iPoda touch, iPhona oraz iPada, a także z komputerów Mac i PC z bibliotekami iTunes.

AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie

AirPlay 2 umożliwia wysyłania muzyki z produktów Apple do kilku urządzeń MusicCast jednocześnie (poprzednia wersja pozwalała tylko na połączenie 1:1 – jedno urządzenie Apple wysyła muzykę do jednego głośnika Yamahy). Teraz w każdym pokoju może grać inna muzyka lub ta sama w całym domu. O tym co gdzie gra, zdecydujesz na ekranie swojego iPhona/iPada/Maca – za pomocą Centrum Sterowania lub natywnej aplikacji Dom (Apple Home). Jeśli używasz Siri w urządzeniach Apple, teraz możliwe stanie się także głosowe sterowanie muzyką np. wywołanie głosowo utworów z serwisu Apple Music i odtworzenie ich na wybranym urządzeniu Yamahy.

Więcej o wszystkich funkcjonalnościach, które oferuje współpraca Yamaha MusicCast z AirPlay 2 dowiesz się z tego artykułu.

Bluetooth Output®

Dzięki Bluetooth Output® MusicCast 20 sprawnie wyśle sygnał do dowolnego urządzania z wbudowanym modułem Bluetooth®. Mogą to być słuchawki, w sytuacji gdy nie chcemy rozpraszać współmieszkańców ulubioną muzyką, lub inny głośnik Bluetooth®, który nie dysponuje tak zaawansowaną funkcjonalnością sieciową. Eliminuje to potrzebę rozprowadzania po mieszkaniu kłopotliwych do ukrycia kabli.

Obsługa High-res audio FLAC / WAV / AIFF: do 192 kHz/24 bitów

Yamaha MusicCast 20 obsługuje formaty audio wysokiej jakości, takie jak, FLAC/WAV/AIFF (192 kHz/24 bity), a także Apple Lossless (96 kHz/24 bity). Zapewniają one studyjną jakość dźwięku w domowych warunkach.

Budzik

MusicCast 20 posiada wbudowaną funkcję budzika, dzięki czemu staje się idealnym towarzyszem Twojej ulubionej książki na stoliku nocnym. Rano głośnik nie tylko obudzi Cię o wyznaczonej godzinie, ale i zrobi to tak, jak chcesz – za pomocą alarmu lub dźwięków ulubionej stacji radiowej.

Najważniejsze cechy:

 • system multiroom MusicCast
 • możliwość wykorzystania w roli głośników efektowych w połączeniu z amplitunerem AV lub soundbarem – MusicCast Surround
 • możliwość bezprzewodowego parowania dwóch głośników w zestaw stereo – MusicCast Stereo
 • wstępnie zaprogramowane przyciski (preset) ułatwiające natychmiastowe odtwarzanie
 • wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz)
 • Spotify Connect dla darmowych kont
 • Współpraca z asystentem głosowym Google
 • Wi-Fi, Bluetooth®, Airplay – bezprzewodowa muzyka ze smartfona i tabletu
 • AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie
 • Bluetooth Output® (przyszłą aktualizacją oporogramowania)
 • obsługa High-res audio FLAC / WAV / AIFF: do 192 kHz/24 bitów
 • budzik

Specyfikacja Yamaha MusicCast 20

Moc wzmacniacza40 W
WiFiTak
AirPlayTak
BluetoothTak
Port USBNie
Wymiary (S x W x G) mm150 x 186 x 130
Waga kg2.2
InneObsługa Tidal, Deezer, Spotify / Funkcja MusicCast Surround / Funkcja MusicCast Stereo

Polecane Produkty

Akcesoria do Yamaha MusicCast 20

Opinie o Yamaha MusicCast 20

4.8
Ocena:
Średnia ocen: 4.8

(40 ocen)

 • 5 37
 • 4 0
 • 3 2
 • 2 1
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

40 opinii

 1. Arkadiusz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Czy połączą się z Yamaha SR-C30A?
 2. Tomek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mam parę MusicCast 20, które pracują jako surround razem z RX-A4A. Te głośniki świetnie współgrają w systemie 5.1.2. Najlepszą stabilność i zupełny brak przerw oraz opóźnień uzyskałem w trybie zwiększonej prędkości kontroli połączenia (apka MusicCast Controller) na sieci Wi-Fi 2,4GHz - sprawdzona technologia i zaskakująco dobre brzmienie - polecam.
 3. Błażej

  Ocena:
  Ocena: 5
  Kupilem parkę do zastosowania jako głośniki tylne w zestawie kina domowego Yamaha/Bowersy. Sprawdzają się bardzo dobrze. Jako tyły są w zupełności wystarczające i komunikują się bezprzewodowe bez najmniejszych problemów. Konfiguracja całego systemu także jest bardzo prosta i przejrzysta. Na pochwałę zasługuje apka Music Cast.
 4. Szymon

  Ocena:
  Ocena: 5
  Głośnik Yamaha MusicCast 20 to kompaktowe urządzenie oferujące imponującą jakość dźwięku. Prosta obsługa i atrakcyjny design stanowią jego dodatkowe atuty.
 5. Jakub

  Ocena:
  Ocena: 5
  Głośniki grają u mnie jako bezprzewodowe tyły w kinie z amplitunerem Yamaha RX-A4a i w tej roli spisują się świetnie. Nie ma żadnych problemów ze stabilnością połączenia. Nie ma żadnych opóźnień dźwięku. Nie było także najmniejszego problemu z konfiguracją poprzez apkę Music Cast. Dopracowany produkt w każdym calu.
 6. Dawid

  Ocena:
  Ocena: 5
  Czas leci, cena rośnie, a dalej brak w Yamasze alternatywy do kina na surround. Trochę się naczekałem i w końcu mam. Konfiguracja całego systemu (dodanie poszczególnych głośników do Music Cast, oraz ich odpowiednie ustawienie zajmuje kilka minut) jest łatwa i przyjemna. Po tym pozostaje tylko kalibracja całego kina mikrofonem i już można słuchać. Wszystko działa bardzo stabilnie i nie ma żadnych opóźnień. Najwyraźniej Yamaha potrafiła dopracować tą technologię. Miałem kiedyś podobnie działające głośniki innego producenta, jednak było delikatnie mówiąc kiepsko.
 7. Konrad

  Ocena:
  Ocena: 2
  Skusiłem się na zakup 2 sztuk aby pracowały w trybie stereo jednak stabilność połączenia jest bardzo kiepska. Najczęściej korzystam z nich do odtwarzania muzyki ze Spotify lub radia internetowego. bardzo często zdarza się, że jeden z głośników "gubi sygnał" "odłącza się od tego mastera" i długo trwa ponownie ustawienie połączenia. Jak na komplet 2 głośników za 2000 to jest to trochę kiepski skusiło mnie to ze mam już amplituner Yamaha i nie chciałem instalować dodatkowych aplikacji do zarządzania tymi głośnikami. Jednak obecnie nie zdecydował bym się więcej na ich zakup.
  Ogólnie jakość wykonania dobra dzwięk w normie/porównując do podobnych JBL to JBL grał lepiej, jednak stabilność połączenia stereo podczas odtwarzania bardzo kiepska.
 8. Mariusz

  Ocena:
  Ocena: 5
  „Tylko nie mów do mnie Mały !”

  Bliźniacy „20” dołączyli do rodziny państwa Yamahów, którzy od dłuższego czasu rozgościli się u nas na dobre i bawią całą rodzinę: dyskretnie (w sypialni), zaskakująco (u młodego na poddaszu), kinowo (pokój popcornowy).
  Przechodząc do konkretów, to MC Lewus 20 i MC Prawus 20 dopełnili dzieła wraz z MC Subusem 100 - dołączając do Big Amplimamusi RX-V4A.
  Starsze kuzynostwo, państwo Bowersowie również uczestniczą w tym zjeździe rodzinnym... i wszyscy pięknie grają, pełna zgoda i miłe zaskoczenie zarazem.
 9. Hubert

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mam od tygodnia dwie sztuki i pracują w systemie kina domowego Yamahy jako bezprzewodowe tylne kolumny surround. W tej roli sprawdzają się bardzo dobrze. Nie ma żadnych problemów z połączeniem z aplitunerem. Żadnych opóźnień dźwięku nie zauważyłem. Widać, że Yamaha dobrze tą opcję dopracowała. Podłączenie w taki system też jest bardzo łatwe i intuicyjne. Jakośćdźwięku jest bardzo dobra jak na tak małe głośniczki. Złego słowa nie powiem i jestem bardzo zadowolony.
 10. MaksiuMen

  Ocena:
  Ocena: 5
  Takiego malutkiego i wszystko mającego głośniczka szukałem. Można go powiesić na ścianie. Ma wbudowane radio internetowe, DLNA, Wifi, Bluetooth no i Spotify. Wszystkim można zarządzać za pomocą multiroomowej aplikacji Music Cast. Głośniczka nie trzeba dotykać. Można go włączać z aplikacji, ustawić sleep time. Apka jest wygodna w obsłudze. Nie próbowałem jeszcze, ale można podłączyć dwa takie urządzenia w trybie stereofonicznym. Ciekawa opcja, pewnie kiedyś dokupię druga sztukę do większego pomieszczenia. Póki co w kuchni do grania w tle wystarczy jeden.
 11. Ferdek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Głośnik z funkcją radia lub może odwrotnie? Internety na tym latają, nie mam pytań. Głośnik dookólny, można wieszać (jest uchwyt). Ciekawa propozycja w każdym razie.
 12. Norbert

  Ocena:
  Ocena: 5
  Yamaha i tym razem pokazuje klasę! Mam w garażu ich motocykl, a w domu ich sprzęt i z obu jestem bardzo zadowolony!
 13. Mareq

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mam takie dwa cudeńka od niedawna, i jestem właśnie na etapie okrywania ich potencjału. A potencjał drzemie w nich ogromny! Można sterowań nimi niezależnie albo łączyć w jeden system stereo, w zależności od potrzeb. Super sprawa! Jest to bardzo wygodne, cała magia dzieje się z poziomu mojego telefonu, w zasadzie w ogóle nie muszę się do nich zbliżać. Polecam!
 14. Danielo

  Ocena:
  Ocena: 5
  Jestem właśnie na etapie rozbudowy swojego systemu multiroom, a jako że mam sprzęt od Yamahy jest to bajecznie proste. Wystarczy dokupić powyższy głośnik i to wszystko ;)
 15. Darek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Nie ma chyba lepszego głośnika bezprzewodowego w tej klasie cenowej. Niewielki, ale potrafi zagrać głośno. Wbudowane serwisy muzyczne, sterowanie przez aplikację, lista ulubionych kanałów włączanych z panelu dotykowego. Rewelacja !
 16. dYZMA

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mam 2 w salonie , 1 w łazience. Dają radę, można w stereo parować. Można bez kabelka użytkować, wyjątkiem oczywiście zasilania, bo baterii brak. Bardzo funkcjonalne, puszczamy na nich muzę ze Spotify jednym kliknięciem palca :)
 17. Rejtan

  Ocena:
  Ocena: 5
  Idealne uzupełnienie do mojego sprzętu od Yamahy, sprawdza się świetnie we współpracy z innymi urządzeniami tej marki
 18. Wojti

  Ocena:
  Ocena: 5
  Bardzo przyjemny brzmieniowo głośnik, w tej cenie absolutnie najlepsza opcja ;)
 19. MatiXXX

  Ocena:
  Ocena: 5
  Kuchnię, łazienkę oparłem na tych urządzeniach. Reszta pomieszczeń także na Music Cast i bardzo sobie chwalę ten system.
 20. Robert

  Ocena:
  Ocena: 5
  Głośnik w pełni spełnia parametry podane w specyfikacji, opis również jest zgodny z rzeczywistością. Ważnym atutem jest to, że oprócz wersji w kolorze czarnym jest jeszcze opcja biała, która lepiej komponuje mi się z resztą wyposażenia w salonie. Podsumowując recenzję, głośnik sprawdza się bardzo dobrze, i jest elementem który pozwala w pełni wykorzystać yamahowski system multiroom Musiccasta. Polecam!
 21. Paulinka

  Ocena:
  Ocena: 3
  Ładny, nie rzucający się w oczy głośniczek. Aplikacja też łatwa w użytkowaniu i prosta. Minus daję za brak możliwości przewijania utworów w Tidal. Mam go już od dłuższego czasu i cały czas czekam, aż zostanie to naprawione poprzez aktualizację. Podobno Yamaha obiecała to naprawić. Drugi minusik za zamulanie w Tidalu. Cała reszta działa jak rakieta, a akurat w Tidalu, z którego korzystam takie niedociągnięcia... Szkoda
 22. Jqrej

  Ocena:
  Ocena: 5
  Parametry techniczne podane przy tym produkcie to nie jest popisywanie się. Słychać że ten głośniczek, mimo dość małych rozmiarów pokazuje moc nawet przy dość wymagających utworach.
 23. Szymon

  Ocena:
  Ocena: 5
  Ten głośnik to doskonały wybór jak ktoś (tak jak ja) posiada już całą gamę sprzętów od Yamahy i chce stworzyć sobie system multiroomowy z prawdziwego zdarzenia. Głośnik obsługujemy z Musiccasta, więc ma on dokładnie taką samą funkcjonalność sieciową jak np. soundbar który mam podłączony do telewizora w sypialni. Teraz mogę bez dokupywania żadnych urządzeń sprawić że zagrają one równocześnie, bez żadnych strat w dźwięku i opóźnień. Super sprawa!
 24. Gary7

  Ocena:
  Ocena: 5
  Głośnik bezprzewodowy Multi-room z możliwością powieszenia na ścianie. Świetnie sprawdzi się jako dodatkowe nagłośnienie pomieszczenia.
 25. Darekk

  Ocena:
  Ocena: 5
  Ten głośniczek wymiata pod względem funkcjonalności nawet bez Musiccasta, a z nim to już zostawia konkurencję daleko w tyle. Słychać że informacja o mocy (40W) nie jest wyssana z palca czego się podświadomie obawiałem a jest rzetelną miarą jego możliwości. Głośnik bardzo dobrze współpracuje z innymi urządzeniami od Yamahy i pozwala na sparowanie się z nimi przez Wi-Fi coś jest bardzo ciekawą, i przydatną opcją ;) Ogółem polecam musiccasta zarówno ze względu na jego walory dźwiękowe, jak i funkcjonalność która czyni go bardzo uniwersalnym sprzętem.
 26. Ada

  Ocena:
  Ocena: 3
  Wszystko działa super, tylko jest jakiś problem z obsługą Tidal. Czasem mieli i przycina. Problem nie leży po stronie Tidal, ponieważ korzystam też z aplikacji zewnętrznej mconnect i działa wszystko jak należy. Yamaha wtedy gra bez zacięć. Ze względu na to, że Tidal to moje główne źródło dźwięku, daje tylko trzy gwiazdki.
 27. Marcin

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny głośnik! Polecam!
 28. Julia

  Ocena:
  Ocena: 5
  Kupiłam go na urodziny mężowi i jest bardzo zadowolony. 5/5 gwiazdek! Przy okazji dziękuję pracownikom Top Hi-Fi za poradę i przemiłą obsługę!
 29. Dobiesław

  Ocena:
  Ocena: 5
  Ten głośnik został mi zaproponowany już jakiś czas temu przy okazji zakupu Pianocrafta, jako element który pozwoli stworzyć u mnie multiroom z prawdziwego zdarzenia. Do niedawna nie widziałem takiej potrzeby, ale ostatnio stwierdziłem że taka opcja byłaby przyjemnym dodatkiem na długie, jesienne wieczory w domu z herbatą i dobrym Jazzem. Ostatecznie kupiłem go i zamontowałem na ścianie, i jestem z tego zakupu bardzo zadowolony, uważam że głośnik jest wart swojej ceny i co więcej wart polecenia.
 30. Zuzia

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny głośnik! Bardzo ładnie wygląda i ma dużo funkcji, w tym odtwarzanie muzyki z Tidala.
 31. Felix

  Ocena:
  Ocena: 5
  Głośnik gra świetnie, i w dodatku ma możliwość sterowania aplikacją. 5/5!
 32. Dawid

  Ocena:
  Ocena: 5
  To był świetny krok ze strony Yamahy, wypuszczenie na rynek głośnika bezprzewodowego którego można ustawić dosłownie gdziekolwiek (wystarczy gniazdko z prądem) było strzałem w dziesiątkę! Głośnik ma bardzo uniwersalny kształt, doskonale wpisuje się w wygląd pomieszczenia i jest dobrym elementem jego wystroju. JEstem również zaskoczony jego brzmieniem które jest naprawdę dobre, i zostawia daleko w tyle brzmienie innych głośników bezprzewodowych. Natomiast jeśli chodzi o funkcjonalność jest to najwyższa klasa, można go podłączyć do każdego sprzętu od Yamahy bezprzewodowo, ważne aby były w tej samej sieci wifi. Ogółem w sprzęcie widzę same zalety, i z czystym sumieniem mogę dać 5/5!
 33. Zbigniew

  Ocena:
  Ocena: 5
  Posiadam system audio zbudowany na amplitunerze Yamahy, i postanowiłem go rozszerzyć o głośnik do postawienia w innym pomieszczeniu aby zbudować sobie multi-room. Po jakimś czasie użytkowania okazało się że głośnik idealnie współpracuje z moim systemem przez aplikację Musiccast, nie ma żadnych opóźnień w odtwarzanym dźwięku, a sam system można dalej rozwijać i nagłośnić sobie cały dom. Zetem nie przedłużając, idę dzisiaj do salonu THF po jeszcze jedno takie cudeńko do kuchni, i dodatkowo polecam ten głośnik każdej osobie która myśli nad rozwojem swojego systemu audio.
 34. Pawcio

  Ocena:
  Ocena: 5
  Głośnik sprawdza się świetnie w pokoju u córki, puszcza sobie z niego muzykę przez telefon bluetoothem. Korzysta też z niego jako z budzika. Sterowanie banalne, aplikacją ze smartfona. Bas gra aż miło. Wart swojej ceny.
 35. WojtekS

  Ocena:
  Ocena: 5
  Kupiłem żonie na prezent. Spodobał jej się design, a to duże wyzwanie. Dodatkowo przyjemnie gra i łatwo się z niego korzysta.
 36. Patryk

  Ocena:
  Ocena: 5
  Sprzęt zakupiłem z zastosowaniem do sypialni. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na ten sprzęt (w promocji za 999zł). Funkcjonuje u mnie jako radio-budzik, codziennie rano uruchamia się radio internetowe jako budzik. A dźwięk? Jest rewelacyjny! Nigdy nie sądziłem, że z tak małego urządzenia można wydobyć taką głębię bassu. W przyszłości planuję zakup kolejnego by rozszerzyć je do stereo.
 37. Paulina

  Ocena:
  Ocena: 5
  Szukałam prostego w obsłudze głośnika, który niezbyt rzucałby się w oczy i natrafiłam na ten nieduży głośniczek od yamahy. Ustawiłam w gabinecie, zgodnie z instrukcją podłączyłam przez aplikacje i od tej pory wszyscy pacjenci pytają mi się co to za urządzenie. Głośnik jest bardzo ładny i gra świetnie. Z reguły leci na nim gotowa playlista ze spotify ale często też korzystam z radia internetowego. Sama obsługa jest bardzo prosta i nie sprawia żadnych problemów. Myślę, że niedługo kilka takich pojawi się w moim mieszkaniu :)
 38. Daniel

  Ocena:
  Ocena: 5
  Żona szukała jakiegoś fajnego grajka do kuchni więc połączyłem przyjemne z pożytecznym. Sprawdza się jako radio internetowe w kuchni gra bardzo przyjemnie dodatkowo ma możliwość podkręcenia wysokich czy niskich tonów. Wykonanie pierwsza klasa nie ma do czego się przyczepić. Poszedłem za ciosem i dokupiłem 2 do sypialni. Teraz dodatkowo wykorzystuje je jako tyły dla mojego Bara 400. A i jeszcze jedno odnośnie aplikacji Yamahy intuicyjna każdy sobie z poradzi z obsługą.
 39. Sławomir

  Ocena:
  Ocena: 5
  Po podłączeniu nie mogłem uwierzyć że to tak może grać. Takie dwie sztuki i nie trzeba nic więcej do szczęścia. Chyba pozbędę się amplitunera z salonu i kupię jeszcze kilka takich
 40. Paweł

  Ocena:
  Ocena: 5
  Cudny sprzęt, aż się miło słucha muzyki przez taki głośnik. Wykonanie super a kolor biały wygląda fenomenalnie

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: