STWÓRZ BEZPRZEWODOWE
KINO DOMOWE

Prawdziwe efekty przestrzenne dzięki bezprzewodowym głośnikom MusicCast

POWIEDZ "ŻEGNAM"
PRZEWODOM GŁOŚNIKOWYM

Marzysz o zestawie kina domowego, ale perspektywa ciągnięcia przewodów głośnikowych na drugi koniec salonu skutecznie Cię odstręcza?

Dzięki funkcji MusicCast Surround masz problem z głowy – możesz bezprzewodowo połączyć amplituner kina domowego lub soundbar Yamaha z głośnikami bezprzewodowymi MusicCast 20 lub MusicCast 50. W ten sposób tylne głośniki kina domowego nie wymagają już przewodowego połączenia z jednostką centralną, a Ty możesz cieszyć się prawdziwym dźwiękiem przestrzennym. Przydałby się jeszcze bezprzewodowy subwoofer? MusicCast Sub 100 możesz postawić gdziekolwiek zechcesz, ponieważ on też bezprzewodowo połączy się z amplitunerem lub soundbarem.

JAK TO DZIAŁA?

Połączenie amplitunera lub soundbara z subwooferem i bezprzewodowymi głośnikami tylnymi odbywa się za pomocą Twojej domowej sieci Wi-Fi.

Konfiguracji dokonujemy za pomocą bezpłatnej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller (dostępnej na systemy Android i iOS).

Również za pomocą aplikacji w każdej chwili możemy rozłączyć nasz system 5.1, aby móc korzystać niezależnie z głośników MusicCast 20 i MusicCast 50. Kilka dotknięć ekranu smartfona i gotowe!

ZESTAWY BEZPRZEWODOWEGO
KINA DOMOWEGO YAMAHA

Zastanawiasz się jakie kino domowe będzie odpowiednie dla Ciebie? Zobacz atrakcyjne zestawy z bezprzewodowymi głośnikami i subwooferem, które przygotowaliśmy.

DODATKOWE KORZYŚCI

I. Jak inaczej wykorzystać głośniki bezprzewodowe MusicCast?

Kino domowe zbudowane dzięki technologii MusicCast Surround pozwala Ci nie tylko pozbyć się kłopotu z przewodami głośnikowymi. Dodatkowo zyskujesz wspaniałe, funkcjonalne głośniki bezprzewodowe, które w weekend będą służyć Ci za głośniki surround w Twoim kinie domowym, a w ciągu tygodnia możesz używać ich np.

  • w innych pokojach jako głośniki multiroom (np. jeden w kuchni, drugi w sypialni - zwłaszcza, że mają one wbudowany budzik!)
  • jako para bezprzewodowych głośników do Twojego laptopa w biurze (możesz przecież sparować je w stereo!)
  • w przypadku MusicCast 50 korzystać z niego jako mini-soundbara np. podłączając do niego drugi telewizor w sypialni (poprzez wejście optyczne)

II. Źródła muzyki

MusicCast 20 i MusicCast 50 używane jako samodzielne głośniki bezprzewodowe oferują wiele możliwych źródeł muzyki do wyboru, możesz bowiem:

Kino domowe zbudowane dzięki technologii MusicCast Surround pozwala Ci nie tylko pozbyć się kłopotu z przewodami głośnikowymi. Dodatkowo zyskujesz wspaniałe, funkcjonalne głośniki bezprzewodowe, które w weekend będą służyć Ci za głośniki surround w Twoim kinie domowym, a w ciągu tygodnia możesz używać ich np.

  • w innych pokojach jako głośniki multiroom (np. jeden w kuchni, drugi w sypialni - zwłaszcza, że mają one wbudowany budzik!)
  • wysłać do głośników za pomocą Bluetooth (wersja 4.2) lub Airplay muzykę ze smartfona czy tabletu
  • suchać muzyki z serwisów muzycznych takich jak Spotify czy Tidal lub korzystać z radia internetowego
  • bezprzewodowo wysłać muzykę z głośnika na dowolne słuchawki Bluetooth
  • zaprogramować przyciski na panelu górnym głośnika, aby natychmiastowo wywołać zapisane pod nimi ulubione stacje radiowe lub plejlisty
  • w przypadku MusicCast 50 dzięki złączom RCA i AUX możesz podłączyć także urządzenia zewnętrzne np. odtwarzacz CD

Poznaj nasze bezprzewodowe głośniki i subwoofer

MusicCast 20

Yamaha MusicCast 20 to jeden z najbardziej wszechstronnych głośników bezprzewodowych obecnych na rynku. Mnogość funkcji zastosowanych w tym urządzeniu sprawia, że MusicCast 20 może budzić Cię w sypialni dźwiękiem ulubionej stacji radiowej lub towarzyszyć Ci jako mini zestaw stereo w Twoim domowym biurze, a w weekendowe wieczory połączony bezprzewodowo z amplitunerem lub soundbarem odtwarzać efekty surround w kinie domowym.

MusicCast 50

Yamaha MusicCast 50 to głośnik bezprzewodowy, który oczaruje Cię potęgą brzmienia i wielością możliwych zastosowań. MusicCast 50 już jako jedno urządzenie brzmi potężnie, ale możesz także bezprzewodowo sparować dwa głośniki MusicCast 50, tak aby jeden z nich odtwarzał kanał lewy, a drugi kanał prawy. Otrzymujesz w rezultacie świetny zestaw stereo, w którym każdy z głośników MusicCast 50 staje się pełnoprawną kolumną głośnikową, wyposażoną w dwa 100-milimetrowe przetworniki niskotonowe i dwie 30-milimetrowe miękkie kopułki wysokotonowe. Tak stworzony zestaw stereo zapewni doskonałe nagłośnienie nawet większych pomieszczeń.

MusicCast SUB 100

Pierwszy bezprzewodowy subwoofer Yamahy MusicCast SUB 100 oferuje niezrównaną wygodę instalacji i użytkowania oraz najwyższej klasy, potężne niskie tony. Najwiekszą zaletą subwoofera jest to, że bezprzewodowo łączy się z najnowszymi  modelami amplitunerów, soundbarów i głośników bezprzewodowych Yamaha – wyposażono go także w technologię Twisted Flare Port i automatyczną regulację parametrów zwrotnicy i częstotliwości.