Promocja Supercena

MusicCast 50

Marka
Yamaha
Kategoria
Yamaha MusicCast
Ocena
7 recenzje
Yamaha MusicCast 50
Yamaha MusicCast 50
Yamaha MusicCast 50
Yamaha MusicCast 50
Yamaha MusicCast 50
1 799
sztuka
2 399 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Białystok

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Rzeszów

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

 

Yamaha MusicCast 50

Yamaha MusicCast 50 – sieciowy, bezprzewodowy głośnik stereo z systemem multiroom MusicCast oferujący możliwość podłączenia telewizora  

Yamaha MusicCast aktualizacja - AirPlay 2, Spotify Connect, Google Asystent

Yamaha MusicCast 50 to bezprzewodowy głośnik stereo, który oczaruje Cię potęgą brzmienia i wielością możliwych zastosowań.

Dzięki stereofonicznej konstrukcji i obecności złącz: optycznego oraz RCA MusicCast 50 może służyć jako mini-soundbar dla Twojego telewizora lub wzmacniacz dla Twojego odtwarzacza CD!  Z powodzeniem możesz użyć go jako uniwersalne urządzenie audio potrafiące nagłośnić przestrzeń Twojego salonu. A jeśli będzie Ci brakować w Twoim MusicCast 50 niskich tonów to nic straconego. Głośnik współpracuje bowiem bezprzewodowo z subwooferem MusicCast Sub 100, dzięki czemu otrzymasz jeszcze bardziej potężny dźwięk.

Wbudowane serwisy muzyczne (m.in. Spotify, Tidal), radio internetowe i możliwość odtwarzania muzyki przesyłanej bezprzewodowo z Twojego smartfona, tabletu lub komputera (Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay) sprawiają, że MusicCast 50 to nowoczesne źródło muzyki idealne do każdej domowej przestrzeni.

Głośnik Yamaha MusicCast 50 jest także częścią ekosystemu  multiroom MusicCast. Dzięki temu możesz bezprzewodowo przesyłać dźwięk między kompatybilnymi z MusicCast urządzeniami, nawet jeśli znajdują się w różnych pomieszczeniach w domu. Możesz zatem z łatwością przesłać dźwięk np. z podłączonego w salonie do soundbara Yamaha telewizora do głośnika MusicCast 50, który znajduje się w np. w sypialni. Co więcej możesz to samo zrobić także w drugą stronę.

Yamaha MusicCast

Chcesz wieczorem odprężyć się oglądając z rodziną film z prawdziwymi przestrzennymi efektami kinowymi? Zamiast prowadzić przewody głośnikowe z amplitunera na drugi koniec pokoju zastosuj głośnik MusicCast 50 jako bezprzewodowy tylny głośnik surround i ciesz się prawdziwymi efektami przestrzennymi  - bez potykania się o przewody. 

Yamaha MusicCast Surround

Najważniejsze cechy:

 • system multiroom MusicCast,
 • możliwość podłączenia dowolnego urządzenia za pomocą złącza optycznego lub RCA, np. telewizora, tak aby MusicCast 50 pełnił funkcję mini soundbara
 • możliwość wykorzystania w roli głośnika efektowych w połączeniu z amplitunerem AV lub soundbarem – MusicCast Surround
 • wstępnie zaprogramowane przyciski (preset) ułatwiające natychmiastowe odtwarzanie wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe
 • Wi-Fi, Bluetooth®, Airplay – bezprzewodowa muzyka ze smartfona i tabletu
 • AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie
 • wbudowane serwisy muzyczne (m.in. Spotify i Tidal) oraz radio internetowe
 • Spotify Connect dla darmowych kont
 • Współpraca z asystentem głosowym Google
 • Bluetooth Output® (przyszłą aktualizacją oprogramowania)
 • obsługa High-res audio FLAC / WAV / AIFF: do 192 kHz/24 bitów
 • budzik.
 
Yamaha MusicCast 20 i MusicCast 50 - porównanie modeliYamaha MusicCast 20 i MusicCast 50 - który głośnik bezprzewodowy wybrać


System multiroom MusicCast

System MusicCast Yamahy jest najbardziej zaawansowanym środowiskiem typu multiroom. Pozwala on za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi przesyłać dźwięk wysokiej jakości pomiędzy wszystkimi urządzeniami audio z rodziny MusicCast (a jest ich już kilkadziesiąt). Możemy zatem sprawić, aby muzyka towarzyszyła nam w całym naszym domu. Jeśli chcemy, komponenty MusicCast mogą oczywiście stać się niezależnymi urządzeniami – możemy wówczas słuchać innej muzyki na każdym z urządzeń. Oznacza to, że w kuchni można słuchać radia internetowego, w salonie ulubionej playlisty z serwisu strumieniowego, a głośnik w pokoju dziecięcym będzie odtwarzał piosenki dla maluchów. Wszystko w tym samym czasie! Sterowanie całym systemem umożliwia aplikacja MusicCast Controller dostępna na iOS oraz Androida.

MusicCast Surround  - możliwość wykorzystania w roli głośników efektowych w bezprzewodowym połączeniu z amplitunerem AV lub soundbarem

MusicCast Surround jest najnowszą funkcją systemu MusicCast i umożliwia ona bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do głośników, które  pełnią rolę tylnych głośników w systemie wielokanałowym. Przekształcenie salonu w salę kinową jest prostsze niż kiedykolwiek! Wyjątkowo funkcjonalne z punktu widzenia użytkownika jest to, że kiedy Yamaha MusicCast 50 nie jest wykorzystywana w nagłośnieniu surround, może być wykorzystana do nagłośnienia innych pomieszczeń w domu. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze większą elastyczność systemu MusicCast.

Zobacz z jakimi urządzeniami możesz bezprzewodowo połączyć głośnik MusicCast 50 w roli głośnika surround

 

Yamaha MusicCast 50

Możliwość podłączenia dowolnego urządzenia za pomocą złącza optycznego lub RCA, np. telewizora,tak aby MusicCast 50 pełni funkcję mini soundbara

Funkcjonalność modelu MusicCast50 wykracza poza daleko poza możliwości zwykłego głośnika bezprzewodowego. Dzięki umieszczeniu w głośnikach złącz optycznego oraz RCA MusicCast50 może przyjąć sygnał z dowolnego urządzenia i wypełnić pomieszczenie klarownym brzmieniem , z którego słyną produkty Yamahy.

Wstępnie zaprogramowane przyciski (preset) ułatwiające natychmiastowe odtwarzanie

Funkcja programowania przycisków to proste narzędzie, które pozwala  włączyć swoją ulubioną stację radiową, bez sięgania po telefon z aplikacją sterującą. Zapisz swoje ulubione radio pod danym przyciskiem preset, a w przyszłości wystarczy nacisnąć przycisk na górze obudowy Yamaha MusicCast 50, bo pokój rozbrzmiał dźwiękami ulubionej stacji. Ponieważ głośnik jest wyposażony w funkcję radia internetowego, w prosty sposób można np. przywołać wspomnienie wakacji, ustawiając pod jednym z przycisków lokalne radio z miejsca letniego odpoczynku.

 

Yamaha MusicCast 50

Wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe

Dzięki współpracy z internetowymi serwisami muzycznymi głośnik Yamaha pobiera muzykę ze zdobywających coraz większą popularność serwisów muzycznych, które dysponują  praktycznie nieograniczonymi  bibliotekami utworów. Dzięki takim serwisom jak Tidal, Spotify, Deezer i Qobuz dostęp do muzyki , sprowadza się do wstukania odpowiedniego hasła do aplikacji w smartfonie.  Zintegrowanie powyższych serwisów z głośnikiem oznacza też, że muzyka będzie pobierana z sieci bezpośrednio przez MusicCast 50, nie absorbując baterii Twojego smartfona.

Spotify Connect dla darmowych kont

Do tej pory właściciele urządzeń audio mogli korzystać z bezpłatnego Spotify tylko w jeden sposób – streamując muzykę z telefonu za pomocą Bluetooth – ponieważ usługa Spotify Connect była dostępna tylko dla właścicieli kont Premium. Teraz użytkownicy darmowej wersji Spotify mogą odtwarzać muzykę bezpośrednio na urządzeniach Yamaha MusicCast. Twój telefon nie będzie marnował baterii, a Ty możesz dzwonić/odbierać połączenia bez przerywania odtwarzania!

Dowiedz się więcej o tym jak korzystać ze Spotify Connect na urządzeniach Yamaha MusicCast.

Współpraca z asystentem głosowym Google

Najnowsza aktualizacja oprogramowania zapewnia wsparcie Actions on Google dla wszystkich urządzeń Yamaha MusicCast – dzięki temu zyskujemy możliwość głosowej obsługi urządzeń Yamaha za pomocą Asystenta Google. Dzięki sterowaniu głosowemu uwalniamy się od konieczności sięgania po smartfon lub tablet, aby móc cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Możemy teraz głosowo włączać, wyłączać urządzenia, regulować ich głośność, zmieniać źródła czy łączyć urządzenia w grupy odtwarzające jednocześnie tę samą muzykę.

Sprawdź, co potrafią Yamaha MusicCast i Asystent Google – przeczytaj poświęcony temu artykuł.

Bezprzewodowa muzyka ze smartfona i tabletu - Wi-Fi, Bluetooth®, Airplay

Dwuzakresowy moduł Wi-Fi (2.4 i 5 GHz), jaki został zastosowany w głośniku gwarantuje stabilne i szybkie łącze. Wystarczy sparować urządzenie z domowym routerem, aby uzyskać dostęp do serwisów strumieniowych, muzyki przechowywanej na dysku komputera, czy lokalnego serwera NAS.

Moduł Bluetooth w wersji 4.2 sprawia, że do głośnika wyślesz bezprzewodowo dowolną muzykę, np. z internetowych serwisów wideo. Kolejną zaletą głośnika MusicCast 50 jest obsługa AirPlay, która pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z iPoda touch, iPhona oraz iPada, a także z komputerów Mac i PC z bibliotekami iTunes.

AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie

AirPlay 2 umożliwia wysyłania muzyki z produktów Apple do kilku urządzeń MusicCast jednocześnie (poprzednia wersja pozwalała tylko na połączenie 1:1 – jedno urządzenie Apple wysyła muzykę do jednego głośnika Yamahy). Teraz w każdym pokoju może grać inna muzyka lub ta sama w całym domu. O tym co gdzie gra, zdecydujesz na ekranie swojego iPhona/iPada/Maca – za pomocą Centrum Sterowania lub natywnej aplikacji Dom (Apple Home). Jeśli używasz Siri w urządzeniach Apple, teraz możliwe stanie się także głosowe sterowanie muzyką np. wywołanie głosowo utworów z serwisu Apple Music i odtworzenie ich na wybranym urządzeniu Yamahy.

Więcej o wszystkich funkcjonalnościach, które oferuje współpraca Yamaha MusicCast z AirPlay 2 dowiesz się z tego artykułu.

Yamaha MusicCast 50

Bluetooth Output®*

Dzięki Bluetooth Output® MusicCast 50 sprawnie wyśle sygnał do dowolnego urządzania z wbudowanym modułem Bluetooth®. Mogą to być słuchawki, w sytuacji gdy nie chcemy rozpraszać współmieszkańców ulubioną muzyką, lub inny głośnik Bluetooth®, który nie dysponuje tak zaawansowaną funkcjonalnością sieciową. Eliminuje to potrzebę rozprowadzania po mieszkaniu kłopotliwych do ukrycia kabli.

*Funkcja Bluetooth Output dostępna przyszłą aktualizacją oprogramowania

Obsługa High-res audio FLAC / WAV / AIFF: do 192 kHz/24 bitów

Yamaha MusicCast 50 obsługuje formaty audio wysokiej jakości, takie jak, FLAC/WAV/AIFF (192 kHz/24 bity), a także Apple Lossless (96 kHz/24 bity). Zapewniają one studyjną jakość dźwięku w domowych warunkach.

Budzik

MusicCast 50 posiada wbudowaną funkcję budzika, dzięki czemu staje się idealnym towarzyszem Twojej ulubionej książki na stoliku nocnym. Rano głośnik nie tylko obudzi Cię o wyznaczonej godzinie, ale i zrobi to tak, jak chcesz – za pomocą alarmu lub dźwięków ulubionej stacji radiowej.

MusicCast Stereo - możliwość bezprzewodowego parowania dwóch głośników w mini zestaw stereo

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość bezprzewodowego połączenia ze sobą dwóch głośników MusicCast 50. Dzięki temu powstaje mini zestaw stereo, który wiernie odtworzy Twoją ulubioną muzykę. Takie połączenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają np. desktopowego zestawu głośnikowego, współpracującego z domowym komputerem.


Sekcja wzmacniacza
Moc wzmacniacza 70 W
Komunikacja
WiFi Tak
AirPlay Tak
Bluetooth Tak
Port USB Nie
Wbudowany dock Nie
Rodzaj złącza Nie
Wejście analogowe Tak (Mini Jack + RCA)
Wejście cyfrowe Optyczne
Dodatkowe funkcje
Pilot Nie
Zasilanie
Typ zasilania 230V
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 400 x 123 x 200
Waga kg 4.5
Inne Obsługa Tidal, Deezer, Spotify / Funkcja MusicCast Surround / Funkcja MusicCast Stereo
Warunki gwarancji YAMAHA - Warunki gwarancji YAMAHA PDF [67.95K]
News
Poradnik vTuner v2.2 - Co zrobić, żeby korzystać z radia internetowego i cieszyć się niezliczoną liczbą stacji radiowych w starszych modelach urządzeń Yamahy? Sprawdzamy. PDF [540.99K]
Product card
Desktop Audio MusicCast 50 - Oczekuj niespodziewanego z wypełniającym pokój, dynamicznym dźwiękiem z tego doskonale wyposażonego głośnika, idealnego do nagłośnienia imprezy i zaprojektowanego przez największego na świecie producenta sprzętu audio. PDF [569.31K]
Katalog
Katalog Yamaha 2018-2019 - Yamaha sprawia, ze jestes blizej artysty. Blizej jego ekspresji, energii, pasji. 130 lat tworzenia muzyki. Partnerstwo z najsłynniejszymi artystami. Dzwiek dla najwiekszych scen swiata. Kto lepiej rozumie dzwiek tak, jak powinien byc słyszany? Kto inny mógłby Ci zapewnic prawdziwy dzwiek? Od naszych głosników po soundbary, pracujemy niestrudzenie nad jego tworzeniem. Poniewaz kiedy poczujesz wpływ prawdziwego dzwieku, mozesz sie wyrazic przez swoja muzyke. PDF [7.92M]
MusicCast Surround / Stereo – instrukcja konfiguracji - Stwórz bezprzewodowy system 5.1 z MusicCast Surround. Użyj głośników sieciowych z funkcją MusicCast Surround jako głośników tylnych w połączeniu z amplitunerami AV i soundbarami z funkcją MusicCast Surround. PDF [0.96M]
Katalog Yamaha 2017-2018 - Sprawdź nowości technologiczne i produktowe Yamahy PDF [35.62M]
FAQ - MusicCast - konfiguracja i obsługa - PDF [117.57K]
FAQ - MusicCast - PDF [296.60K]
Instrukcja konfiguracji systemu MusicCast - PDF [331.27K]
Ulotka systemu Yamaha MusicCast - Yamaha MusicCast - Domowy system bezprzewodowej muzyki PDF [2.49M]
Test / Recenzja
Test - Yamaha MusicCast 50 (Audio, październik 2018) - System MusicCast odmienił oblicze... oferty Yamahy, wprowadzając do jej urządzeń nowe umiejętności związane z siecią, plikami i koncepcją multiroom. PDF [299.79K]
średnia
4.86
5 6
4 1
3 0
2 0
1 0
7 Recenzje
Ocena:
Większa, silniejsza wersja Musiccasta 20. Daje radę!
Ocena:
Dość drogi, ale za to świetnie grający głośnik. jak dla mnie 5/5.
Ocena:
Zdaje mi się, że jest to po prostu rozszerzona, lepiej grająca wersja Musiccasta 20, który jest bardzo udanym głośnikiem. Dokładnie taka sama funkcjonalność, która jest chyba jego największym atutem, ustawiłem sobie ten głośnik na środku pokoju, dokupiłem jeszcze jeden Musiccast 20 i łącząc sobie je przez aplikację dedykowaną do tych urządzeń stworzyłem sobie fantastyczne nagłośnienie które działa bezprzewodowo. Mogę również od razu potwierdzić, wszystko działa bezproblemowo, muzyka się nie rozjeżdża ani nie tnie ;)
Ocena:
Głośnik kupiłem zamiast soundbara (nie podobają mi się dostępne na rynku belki) Podłączony przez wejście optyczne o klasę bije głośniki wbudowane w telewizor. Poza tym używam go jako pełnoprawnego systemu audio do odtwarzania muzyki ze Spotify oraz radia internetowego. Fajnym patentem jest to, że nie trzeba za każdym razem odpalać aplikacji tylko można użyć fizycznych przycisków na obudowie do wybrania ulubionego radia. Brzmienie jest ciepłe, przyjemne i ładnie wypełnia nieduży salon. Aplikacja działa stabilnie choć dzięki funkcji Spotify Connect nie używam jej za często. Jedyny mankament to moim zdaniem trochę za niski poziom maksymalnej głośności ale podejrzewam, że niewiele osób daje tak mocno czadu.
Ocena:
Elegancki i bardzo funkcjonalny głośnik z Musiccastem. Poszukiwania tego typu urządzenia zacząłem od Yamahy ponieważ już kilkanaście lat mam amplituner kinowy, który nie chce się zepsuć a do tego brzmi bardzo przyjemnie :) Brakowało mi jednak w domu urządzenia, do którego mógłbym się szybko podłączyć i po prostu puścić coś w tle albo przesłuchać przed zakupem płyty jakiś album na Spotify. Musicast daje też dostęp do innych mniej lub bardziej popularnych serwisów, posiada wbudowane radio internetowe i ewentualnie bluetooth albo airplay do połączenia urządzeń spoza sieci wifi. Yamaha z tyłu urządzenia umieściła kilka wejść, które można wykorzystać czy to do telewizora czy np. gramofonu chociaż wiem, że w ofercie ma gramofon również z wifi. Bardzo ładna obudowa na górze ma przyciski, które można w prosty sposób zaprogramować, żeby szybko odpalić radio internetowe czy jakąś składankę z serwisu strumieniowego. Do sterowania głośnikiem wystarczy tylko i wyłącznie aplikacja, którą można między innymi zmieniać głośność czy dostosowywać dźwięk. Jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia i mogę śmiało polecić każdemu.
Ocena:
Wcześniej nie miałem do czynienia z głośnikami sieciowymi ale postanowiłem że trzeba ruszyć do przodu. Musiccast 50 to ładnie stylistycznie wykonane urządzenie i dodatkowo bardzo solidnie. Jak na głośnik wszystko w jednym spisuję się bez zastrzeżeń, mogło by się wydawać że bez wyświetlacza ciężko będzie sobie poradzić jak dla laika. Ale aplikacja yamahy nawet dla mnie jest prosta w obsłudze i krok po kroku kieruje co i jak. Co do brzmienia dzwięk czysty bez żadnych podbarwień fajna głębia bas potrafi zejść naprawdę nisko dodatkowo mamy możliwość regulacji wysokich, średnich i niskich zakresów. Głośnik spełnił całkowicie moje wymagania.
Ocena:
Głośnik kupiłem jakieś dwa tygodnie temu głównie do słuchania muzyki z radia internetowego i Spotify w salonie. Póki co sprawuję się rewelacyjnie. Dźwięk jest przejrzysty i ładnie zrównoważony. Nie dudni basem ale w przypadku kiedy chce rozkręcić małą imprezę aplikacja udostępnia nam korektor i bass booster, także można go nieco podkręcić. Urządzenie można wybudzić za pomocą aplikacji, bądź użyć przycisków na górze obudowy. Dodatkowo panel ten umożliwia nam ustawienie ulubionego źródła pod konkretnym numerem, także nie potrzeba mieć ze sobą telefonu, żeby włączyć np. ulubioną playlistę. Głośnik z tyły kryję wejścia analogowe i optyka, do którego można podłączyć bez problemu TV. Sama aplikacją działa bardzo stabilnie i jest prosta w obsłudze, dlatego myślę, że niebawem rozbuduję system o jakieś dodatkowe głośniki. Na pochwałę zasługuję również nowoczesny design i świetna jakość wykonania. Bardzo ciekawy głośnik dający więcej niż standardowe urządzenia tego typu a dodatkowo jest bardzo stylowy.
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • MusicCast Surround – stwórz bezprzewodowe kino domowe z urządzeniami Yamaha MusicCast

  Powiedz „żegnam” przewodom głośnikowym! Marzysz o zestawie kina domowego, ale perspektywa ciągnięcia przewodów głośnikowych przez cały salon skutecznie Cię odstręcza? Dzięki funkcji MusicCast Surround masz problem z głowy – możesz bezprzewodowo połączyć amplituner kina domowego lub soundbar Yamaha z głośnikami bezprzewodowymi MusicCast 20 lub MusicCast 50.
 • Yamaha MusicCast Stereo – ciesz się dźwiękiem stereo bez przewodów

  Potrzebujesz nowoczesnego zestawu stereo, który nie niesie ze sobą konieczności kupowania osobnego wzmacniacza, odtwarzacza sieciowego, kolumn głośnikowych i prowadzenia między tymi urządzeniami całej pajęczyny przewodów?
 • Nowa seria głośników bezprzewodowych Yamahy

  Japoński producent zaprezentował 2 modele głośników z zaawansowanymi funkcjami sieciowymi oraz pełną integracją ze środowiskiem MusicCast. Modele Yamaha MusicCast 50 i MusicCast 20 oferują niespotykaną do tej pory wszechstronność i możliwości konfiguracyjne.
 • Dwa nowe soundbary Yamahy

  Yamaha konsekwentnie udoskonala swoje środowisko MusicCast, dodając do niego nowe funkcje i implementując je w nowych urządzeniach. Soundbary MusicCast BAR 400 i MusicCast BAR 40 wpisują się w ten trend, oferując kompatybilność z systemem MusicCast, w tym możliwość współpracy z głośnikami bezprzewodowymi MusicCast 20 i 50 w roli głośników surround.
 • Yamaha rozszerza ofertę amplitunerów kina domowego o modele serii RX-Vx85

  Firma Yamaha wprowadza na rynek nowe sieciowe amplitunery AV wyposażone w firmowy system multiroom MusicCast, w tym nową funkcjonalność w jego ramach – technologię MusicCast Surround. Pozwala ona użytkownikom bezprzewodowo łączyć z amplitunerem nowe głośniki bezprzewodowe MusicCast 20 i MusicCast 50 jako tylne głośniki surround w zestawach kina domowego. Dodatkowo właściciele amplitunerów serii RX-Vx85 będą mogli korzystać także z bezprzewodowego subwoofera MusicCast SUB 100.
 • Yamaha MusicCast SUB 100 – potężny bas w komfortowym wydaniu

  Już niebawem na rynku zadebiutuje najnowszy subwoofer Yamahy – MusicCast SUB 100. Model ten jest pierwszym subwooferem japońskiego producenta kompatybilnym z systemem multiroom MusicCast. Urządzenie zapewnia potężny, głęboki bas i może bezprzewodowo współpracować z amplitunerami AV, soundbarami i głośnikami bezprzewodowymi obsługującymi funkcję MusicCast Surround.
 • MusicCast Controller 3.00 – Yamaha ogłasza nową wersję aplikacji z funkcją MusicCast Surround i Stereo

  Yamaha, lider rynku audio-wideo, przygotowała nową wersję darmowej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller. Wersja 3.00 umożliwia przede wszystkim obsługę nowych funkcjonalności czyli MusicCast Surround i MusicCast Stereo.
 • Zmień swój salon w kino - Yamaha MusicCast BAR 40

  Poczuj emocje bohaterów swojego ulubionego serialu, daj się wciągnąć w sam środek filmowej akcji, ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem słuchając swojego ulubionego artysty. Wszystko to, i wiele więcej, zapewni Ci nowy soundbar marki Yamaha – MusicCast BAR 40.
 • MusicCast 20 i MusicCast 50. Który głośnik bezprzewodowy wybrać?

  W ofercie marki Yamaha znajdziemy dwa nowe, bezprzewodowe głośniki sieciowe: są to MusicCast 20 i MusicCast 50. Co je łączy? Czym się różnią? Jak i gdzie można je zastosować? Zapraszamy do przeczytania krótkiego artykułu, który odpowie na te pytania.
 • AirPlay 2 w urządzeniach Yamaha MusicCast - co zyskujesz?

  16 kwietnia 2019 roku, aktualizacją oprogramowania, produkty Yamaha MusicCast tzw. drugiej generacji zyskały kompatybilność z najnowszym protokołem bezprzewodowego przesyłania dźwięku firmy Apple – mowa oczywiście o AirPlay 2.
 • Asystent Google w urządzeniach MusicCast

  16 kwietnia 2019 roku, aktualizacją oprogramowania, produkty Yamaha zyskały możliwość obsługi za pomocą głosu poprzez Asystenta Google. Co to oznacza i co daje użytkownikom produktów Yamaha MusicCast?
 • Spotify Connect w urządzeniach Yamaha MusicCast – również dla darmowych kont

  Aktualizacja oprogramowania dla produktów Yamaha MusicCast tzw. drugiej generacji*, która ukazała się 16 kwietnia 2019, przyniosła bardzo ciekawą, nową funkcjonalność – Spotify Connect również dla użytkowników darmowych kont w tym serwisie. Co to oznacza?
 • Na co zwrócić uwagę kupując soundbar?

  Soundbary są najprostszym sposobem na radykalną poprawę dość słabego i płaskiego brzmienia z posiadanego telewizora. Niestety nie wszystkie modele są godne uwagi. Zatem na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy wyborze soundbaru?
 • IDEALNY DŹWIĘK DLA TWOJEGO TELEWIZORA

  Oto kilka pomysłów na to, jaki sprzęt audio możemy podłączyć do naszego TV – wszystkie wymienione rozwiązania i urządzenia oferujemy w salonach Top Hi-Fi & Video Design wraz z ekspercką poradą naszych specjalistów. Zapraszamy zatem do lektury i do naszych salonów!
 • AirPlay2, Spotify for free i Asystent Google w urządzeniach Yamaha MusicCast!

  Najnowsza aktualizacja oprogramowania Yamahy przynosi współpracę z AirPlay 2, korzystanie z funkcji Spotify Connect nawet dla darmowych kont, współpracę z asystentem głosowym Google oraz obsługę eARC.
 • Bezprzewodowe kino domowe – wysoka jakość dźwięku, mniej kabli

  Wizja plątaniny kabli przy podłączaniu kina domowego skutecznie odstrasza wielu klientów. Receptą na tego typu problemy będzie zakup bezprzewodowego kina domowego. Jednak brak przewodów będzie dotyczył najczęściej kanałów tylnych, gdyż właśnie zasilanie surroundów za pomocą kabli nastręcza największych trudności i może budzić oczywisty dyskomfort. W tej roli najlepiej sprawdzą się głośniki bezprzewodowe. Podobne rozwiązanie spotyka się w zastosowaniu subwooferów.
 • Bezprzewodowe głośniki surround do kina domowego

  Zamiast klasycznych kolumienek efektowych można się zdecydować na głośniki bezprzewodowe. Nie musimy ich łączyć z amplitunerem AV, tylko podłączyć do prądu, co zdecydowanie ułatwia życie. W tym celu bardzo ciekawym i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem, jest system MusicCast Surround opracowany przez firmę Yamaha.
 • AirPlay2 i Spotify for free już dostępne dla MusicCast 20 i MusicCast 50

  Ostatnia aktualizacja oprogramowania Yamahy dla głośników bezprzewodowych MusicCast 20 i MusicCast 50 zapewniła oczekiwaną kompatybilność z AirPlay 2 oraz współpracę ze Spotify Connect także przez użytkowników bezpłatnego konta.
 • Systemy multiroom [wideo]

  Dzięki wszelkiego rodzaju usługom streamingowym ogromną popularnością cieszy się bezprzewodowe przesyłanie muzyki – nie tylko do urządzeń audio, ale także między nimi. Tym samym rozkwit przeżywa nowa kategoria sprzętu grającego, jakimi są urządzenia typu multiroom. Czym one właściwie są? Wyjaśniamy.
 • Yamaha MusicCast z obsługą Amazon Music

  Amazon Music niedawno ogłosił wprowadzenie usługi streamingu plików audio hi-definition – Amazon Music HD. Nie trzeba było długo czekać na wprowadzenie obsługi nowej platformy przez producentów sprzętu audio – Yamaha wprowadziła właśnie Amazon Music jako nowe źródło dźwięku w usłudze MusicCast.
 • Głośniki inteligentne czy inteligentny sprzęt audio?

  Głośniki inteligentne to coraz bardziej popularny gadżet w naszych domach. Pozwalają one na sterowanie głosowe urządzeniami internetu rzeczy oraz na pozyskiwanie informacji z popularnych źródeł. Takie głośniki oferuje wielu firm, w tym giganci technologiczni jak Amazon czy Google. Inteligentne głośniki tych producentów są sprzężone z usługami przez nich dostarczanymi, większość tego typu urządzeń współpracuje z większymi dostawcami usług strumieniowania muzyki – jak na przykład Tidal, Spotify, Apple Music, Deezer i inne.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław