Głośniki podstawkowe PSB Speakers Alpha PS1

PSB Alpha PS1 to kompaktowy głośnik aktywny. Ta 2-drożna konstrukcja wykorzystuje 20-mm aluminiową kopułkę wysokotonową oraz 70-mm przetwornik niskotonowy z metalizowaną membraną polipropylenową. Głośniki współpracują z wbudowanym wzmacniaczem 2 x 20 W o wysokiej wydajności. Przetworniki i układy elektroniczne umieszczone są w obudowie wykonanej z tworzywa ABS, pokrytego powłoką odporną na działanie promieni UV. Na tylnej ściance modelu Alpha PS1 znajdują się wejścia stereo RCA, regulacja głośności oraz port wspomagający odtwarzanie niskiego basu. Wystarczy podłączyć komputer, konsolę do gier, tablet lub urządzenie przenośne, aby zyskać w ten sposób kompletny system dźwiękowy z high-endowym rodowodem.


Cechą wyróżniającą Alpha PS1 jest naturalny dźwięk, z którego słyną również inne konstrukcje PSB. Inżynierowie firmy zaprojektowali kompaktowy głośnik mogący pochwalić się gładkim i czystym brzmieniem oraz mocnym i precyzyjnym basem. Funkcjonalność modelu zwiększa wyjście dla subwoofera oraz dwumetrowy kabel głośnikowy przesyłający sygnał do prawej kolumny. 

PSB Alpha PS1

Specyfikacja PSB Speakers Alpha PS1

ObudowaZamknięta
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa2 x 20 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy90 mm
Przetwornik wysokotonowy19 mm
Pasmo przenoszenia80 - 22 000 Hz
Częstotliwość podziału2100 Hz
Wymiary (S x W x G) mm114 x 197 x 174
Waga kg3,8
Wersje wykończeniaCzarny połysk

Opinie o PSB Speakers Alpha PS1

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: