Marka: PSB Speakers

Alpha P3

As low as 500 zł Regular Price 625 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549.5 zł
  • System: 2-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 10 - 80
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 102 mm

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 25 zł

Sprawdź szczegóły
Alpha P3 jest do kupienia w przyrostach co 2

PSB Speakers Alpha P3

Zaprojektowana z myślą o perfekcyjnym dopasowaniu do niemal dowolnej domowej przestrzeni, Alpha P3 jest kompaktową, 2-drożną, podstawkową kolumną głośnikową, która idealnie współgra z  systemami stereo lub kina domowego, wypełniając pokój mocnym, czystym dźwiękiem. Wyposażona w specjalnie opracowany głośnik niskotonowy (102 mm) i aluminiową kopułkę wysokotonową, która wykorzystuje falowód do perfekcyjnego dopasowania niskich i wysokich częstotliwości oraz płynnego przejścia pomiędzy zakresami, P3 zapewnia bardzo dobrą kierunkowość i  wygładza odpowiedź częstotliwościową, aby zagwarantować bardziej naturalny dźwięk. Ponadto ta niewielka konstrukcja wykorzystuje specjalnie teksturowany przetwornik niskotonowy i unikatowy port wentylacyjny, aby zwiększyć ilość energii, aby jeszcze bardziej rozszerzyć obsługiwany zakres niskotonowy, bez generowania zniekształceń. 

PSB Speakers Alpha P3

Odkryj piękno muzycznych detali

We wszystkich modelach z serii Alpha projektanci zastosowali 19-milimetrowy przetwornik wysokotonowy z czarną anodyzowaną kopułką aluminiową, która rozszerza odpowiedź wysokich częstotliwości i minimalizuje zniekształcenia. Wszystko to pozwala uzyskać bogate, zrównoważone brzmienie. Umieszczony z przodu głośnika falowód pozwala uzyskać wysokiej jakości dźwięk zarówno na, jak i poza osią optymalnego odsłuchu, jednocześnie wygładzając odpowiedź, aby poprawić rozdzielczość i detaliczność. Chłodzony ferrofluidem głośnik wysokotonowy w P3 został także precyzyjnie zaprojektowany, aby móc pracować poniżej jednostki basowej, gwarantując w ten sposób precyzyjne obrazowanie stereo na dowolnej wysokości.

Mocny głośnik niskotonowy z dwuwarstwowymi cewkami

Sercem każdej dobrej kolumny głośnikowej jest zaawansowany przetwornik niskotonowy, który generując minimalne zniekształcenia zapewnia wysokie poziomy wyjściowe. W nowej serii Alpha zastosowano 102-milimetrowy przetwornik, który wykorzystuje dwuwarstwowe cewki z bardzo mocnym magnesem i membraną wykonaną ze specjalnie teksturowanej mieszanki polipropylenowej, chroniącej przed breakup’em. Ponadto, dzięki bas-refleksowi zakończonemu portem opracowanym przez Paula Bartona w latach 70. ubiegłego wieku, przetwornik niskotonowy dodaje energię fali powrotnej, aby poszerzyć odpowiedź basu i udoskonalić wydajność, schodząc do 43 Hz.

PSB Speakers Alpha P5

Specjalnie zaprojektowana i udoskonalona

Nowa zwrotnica serii Alpha została specjalnie opracowana nie tylko po to, aby kierować niskie i wysokie częstotliwości odpowiednio do głośników nisko- i wysokotonowego. Moduł ten całkowicie przeprojektowano, aby kontrolował kierunkowość i zapewniał liniowość odpowiedzi częstotliwościowej, wykorzystując niezwykle skomplikowany filtr akustyczny Linkwitza-Rileya, który ma za zadanie uzyskać idealny balans pomiędzy głośnikami i utrzymać zniekształcenia na najniższym możliwym poziomie nawet przy głośnym odsłuchu.

Unikatowa, modułowa konstrukcja obudowy

W modelu P3 zastosowano unikatową kombinację grubości ścian i wzmocnień, aby kontrolować rezonans i stworzyć idealną platformę dla przetworników. Wewnętrzny materiał tłumiący zastosowany w kolumnie P3 po raz pierwszy został wykorzystany w high-endowych konstrukcjach PSB, a teraz został zaadaptowany na potrzeby serii Alpha i precyzyjnie rozmieszczony pod kątem optymalnej skuteczności. Wysokiej jakości winylowe wykończenie imitujące drewnianą okładzinę oraz chromowane elementy na przedniej ściance współgrają z magnetycznie mocowaną maskownicą, aby zapewnić przyjemne dla oczu, ponadczasowe wzornictwo.

Specyfikacja PSB Speakers Alpha P3

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa10 - 80
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy102 mm
Przetwornik wysokotonowy19 mm
Pasmo przenoszenia57-21,000 Hz
Skuteczność87dB
Częstotliwość podziału3,000Hz, L4
Wymiary (S x W x G) mm130 x 220 x 174
Waga kg2,2
Wersje wykończeniaCzarny, Orzech

Opinie o PSB Speakers Alpha P3

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat PSB Speakers Alpha P3

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: