Marka: PSB Speakers

Imagine B50

As low as 1 650 zł
/ sztuka
 • System: 2-drożny
 • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 20 - 150 W
 • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 133 mm z membraną z włókna węglowego i gumowymi osłonami obciążonymi masą
 • Przetwornik wysokotonowy: 25 mm tytanowa kopułka z ferrofluidem

Produkt w przedsprzedaży

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 82 zł

Sprawdź szczegóły

Podstawkowe kolumny głośnikowe PSB Speakers Imagine B50

Model B50 z nowej generacji serii Imagine to doskonałe połączenie najwyższej jakości brzmienia i elegancji, a wszystko to zamknięte zostało w kompaktowej konstrukcji, oferowanej przy zachowaniu niezwykle korzystnego dla klienta stosunku ceny do jakości. Dzięki 2-drożnemu układowi typu bass reflex i skierowanemu do tyłu portowi szczelinowemu, te wszechstronne głośniki są w stanie wypełnić pomieszczenie charakterystycznym dla PSB Speakers dźwiękiem, określanym przez samego producenta jako „True to Nature”.

PSB Speakers Imagine B50

Precyzyjny dźwięk z imponującymi niskimi tonami

Głośniki podstawkowe Imagine B50 dostarczają wypełniający pomieszczenie, naturalny dźwięk, z nadspodziewanie imponującym basem. Wyposażone zostały w 1-calowy przetwornik wysokotonowy i 5,25-calowy przetwornik niskotonowy, solidnie osadzone w kompaktowej obudowie. Model Imagine B50 można wykorzystać nie tylko w systemie stereo, ale także jako jeden z elementów zestawu kina domowego (np. we współpracy z innymi modelami z serii Imagine lub głośnikami ściennymi z serii PWM od PSB Speakers). Głośniki można także umieścić na opcjonalnych podstawkach podłogowych AST-25.

PSB Speakers Imagine B50

Wygoda instalacji

Ciesz się precyzyjnym dźwiękiem, niezależnie od tego gdzie umieścisz kolumny podstawkowe PSB Speakers Imagine B50. Zastosowane w tym modelu podzespoły gwarantują dużą wydajność, co przekłada się na elastyczność umiejscowienia głośników, szerokie pasmo przenoszenia, wyższą moc wyjściową, a jednocześnie niskie zniekształcenia i odpowiedni balans tonalny. Co warte podkreślenia, precyzja przetwarzania dźwięku jest zachowana na wszystkich poziomach głośności, z dużą czystością nawet przy niższych poziomach, zapewniając rezonans odtwarzanej każdej nuty.

PSB Speakers Imagine B50

Ożyw swój system domowej rozrywki

Popraw sposób, w jaki słuchasz muzyki i oglądasz filmy. Bezproblemowo dostosowujące się do konfiguracji stereofonicznej lub kina domowego kolumny Imagine B50 zapewniają wrażenia dźwiękowe, które urzekają każdego słuchacza. Od przetwarzania filmowych ścieżek dźwiękowych, przez słuchanie muzyki zrealizowanej dwukanałowo, aż po cicho odtwarzane dialogi – możesz oczekiwać poziomu wydajności, który przeczy niewielkim rozmiarom tych kolumn podstawkowych.

Integracja z serią PWM

Aluminiowe pierścienie wokół przetworników elektroakustycznych i fazowane krawędzie obecne w modelu B50 z serii Imagine nie tylko prezentują się elegancko, ale zapewniają dopasowanie wizualne do głośników ściennych z serii PWM od PSB Spekers. Dzięki temu z użyciem modeli z nowej generacji serii Imagine można stworzyć stylowy system kina domowego – spójny nie tylko pod względem brzmienia, ale i designu.

PSB Speakers Imagine B50

Wyrafinowany design

Dzięki minimalistycznemu wzornictwu, jakim cechuje się ta smukła i kompaktowa konstrukcja, a także neutralnemu wykończeniu w kolorze satynowej czerni lub bieli, kolumny podstawkowe PSB Spekers Imagine B50 doskonale integrują się z każdą przestrzenią, w której zostaną zainstalowane.

Najważniejsze cechy modelu PSB Speakers Imagine B50:

 • 2-drożna kolumna podstawkowa
 • Obudowa typu bass reflex z tylnym portem szczelinowym
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,2 kHz
 • Niskorezonansowa obudowa z MDF z szerokim usztywnieniem
 • 5,25-calowy głośnik niskotonowy z membraną z włókna węglowego
 • 1-calowy tweeter z tytanową kopułką, chłodzony ferrofluidem
 • Pasmo przenoszenia: 45 do 23 000 Hz (±3 dB), 60 do 20 000 Hz (±1,5 dB)

 

Specyfikacja PSB Speakers Imagine B50

System2-drożny
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa20 - 150 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy133 mm z membraną z włókna węglowego i gumowymi osłonami obciążonymi masą
Przetwornik wysokotonowy25 mm tytanowa kopułka z ferrofluidem
Pasmo przenoszenia60-20,000 Hz (On Axis @ 0°±1 1/2dB)
Skuteczność87 dB
Częstotliwość podziału2200 Hz, LR4
Wymiary (S x W x G) mm171 x 300 x 251
Waga kg5,13
Wersje wykończeniaBiały, Czarny
Impedancja8 Ohm

Opinie o PSB Speakers Imagine B50

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat PSB Speakers Imagine B50

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: