Poprzedni
Następny

[Wideo] Wzmacniacz zintegrowany Devialet 140 PRO – precyzja po francusku | prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Wierne, nieprzekłamane brzmienie sprawiło, że Devialet 140 PRO z marszu zyskał powszechne uznanie wśród wymagających słuchaczy. Chirurgicznie precyzyjne soprany, gładki i niezwykle sprężysty bas, a do tego niezwykle naturalna średnica, dzięki której wokale wybrzmiewają realistycznie i angażująco. Więcej o samym brzmieniu, technologii i funkcjach, jakie oferuje ta integra oraz o tym, z jakimi kolumnami głośnikowymi najlepiej ją połączyć dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy zatem na kolejną high-endową wyprawę z Jankiem! Czekamy też na Wasze opinie i komentarze pod filmem.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Peachtree Audio nova500 | Prezetnacja i opinia Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins 804 D4 Diamond | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: