Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki do telefonu – TOP 3 | Kobiecym Okiem | rekomendacje Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku z serii Kobiecym Okiem prezentujemy najciekawsze słuchawki do telefonu. Na naszej liście rekomendacji znalazły się trzy modele bezprzewodowe, bo w końcu połączenie Bluetooth w przypadku słuchawek do telefonu znacznie zwiększa komfort ich użytkowania. O tym jakie brzmienie oferuje każdy z tych modeli, o zastosowanych w nich technologiach, a także o designie i jakości wykonania i komforcie użytkowania dowiecie się z niniejszego materiału, do obejrzenia którego serdecznie Was zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins Px7 S2 oraz Px8 - prezentacja zmian, napisy PL | Top Hi-Fi

=

Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay EX – True Wireless z górnej półki | prezentacja Top Hi-Fi

Audio-Technica ATH-WP900 - słuchawki przewodowe z wyższej półki | Recenzja, opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: