Poprzedni
Następny

[Wideo] Top Pojedynki: NAD C399 vs NAD M10 V2 | porównanie Top Hi-Fi

Dzisiejszym odcinkiem rozpoczynamy nowy cykl na naszym kanale. Będą to Top Pojedynki, w ramach których będziemy zestawiać i porównywać ze sobą urządzenia, pomiędzy którymi często wybieracie w rzeczywistości. Opowiemy o różnicach i podobieństwach – w brzmieniu i funkcjonalnościach, a także o tym, jaki repertuar muzyczny lepiej zaprezentuje się na każdym z nich. Dzisiaj, w pierwszym odcinku Top Pojedynków, zapraszamy na wewnętrzną konfrontację dwóch wzmacniaczy firmy NAD. Oto przed Wami NAD C 399 vs. NAD M10 V2.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Peachtree Audio nova500 – stylowy i piekielnie wydajny | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Kolumny głośnikowe Mission 770: retro-wygląd, świeże brzmienie | Prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Audio-Technica ATH-WP900 - słuchawki przewodowe z wyższej półki | Recenzja, opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: