Poprzedni
Następny

[Wideo] YAMAHA RX-A6A – kino domowe dla wymagających | Prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Yamaha RX-A6A to amplituner kina domowego z wyższej półki. Urządzenie wykorzystuje innowacyjną technologię Surround:AI opracowaną na bazie bogatych doświadczeń inżynierów Yamahy, którzy od wielu lat zajmują się m.in. projektowaniem rozmaitych środowisk akustycznych, w tym m.in. sal koncertowych. Dzięki temu RX-A6A zapewnia wyjątkowo precyzyjne i przestrzenne doświadczenia dźwiękowe – podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy grania w gry. Więcej na temat Yamahy RX-A6A, brzmienia, designu i licznych oferowanych funkcjonalności dowiecie się od Dawida z dzisiejszego odcinka. Zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najciekawsze kolumny podłogowe - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

Soundbar czy kino domowe - co wybrać? Kobiecym Okiem
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: