Poprzedni
Następny

[Wideo] NAD C368 – trzy zestawy stereo | rekomendacje Top Hi-Fi

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

W dzisiejszym odcinku prezentujemy trzy zestawy stereo oparte na wzmacniaczu NAD C368. To model, który gwarantuje bardzo fajny zapas generowanej mocy o wartości 80 W na kanał, a ponadto cechuje go innowacyjna konstrukcja modułowa. Wybraliśmy trzy modele kolumn, które z NADem C368 tworzą wyjątkowo zgrane połączenie. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Wzmacniacze stereo do 3000 zł | Rekomendacje Top Hi-Fi

Kolumny podłogowe do 5000 zł – TOP 3 2022 roku | prezentacja Top Hi-Fi

Stereofoniczne Super Duety polecane przez Ekspertów Dobrego Brzmienia | Rekomendacje Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: