Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins na wydarzeniu „Brzmienie 007 w Abbey Road Studios”

Średnia ocen: 5
(7 ocen) 7 komentarzy

Bowers & Wilkins wziął udział w specjalnym wydarzeniu „The Sound of 007 at Abbey Road Studios”. W ten sposób brytyjski producent audio celebrował 60 lat ikonicznej muzyki tworzonej na potrzeby filmów o Jamesie Bondzie, podkreślając jednocześnie swój wkład w historię agenta 007.

The Sound of 007 Abbey Road Studios

Podczas tego wydarzenia światowej klasy orkiestra Royal Philharmonic Concert Orchestra wykonała na żywo przewodnie utwory przewodnie z filmów o agencie 007 – wszystko z legendarnego Abbey Road Studio One. Warto dodać, że jednym ze współprowadzących ten event był m.in. David Arnold – kompozytor muzyki do pięciu filmów o Bondzie.

Zgromadzeni w Live Room Studio One goście mogli zanurzyć się w utworach znanych z filmowej serii o agencie 007, mając przed sobą imponującą orkiestrę. Całości dopełniało odtwarzanie słynnych bondowkich dźwięków na flagowych kolumnach Bowers & Wilkins 801 D4. Są one stałym wyposażeniem studia, w którym pracują inżynierowie dźwięku pracujący w Abbey Road Studio.

Bowers & Wilkins na wydarzeniu „Brzmienie 007 w Abbey Road Studios”

Związek Bowers & Wilkins z franczyzą filmową Jamesa Bonda jest nieodłącznie związany z 40-letnią współpracą z Abbey Road Studios. To właśnie tam kolumny z serii 800 Diamond były wykorzystywane do masteringu nagrań niezliczonych partytur filmowych, w tym Skyfall (2012) i Spectre (2015).

Ponadto w ramach obchodów 60. rocznicy powstania franczyzy filmowej James Bond, inżynierowie Abbey Road Studios wykorzystali głośniki Bowers & Wilkins przy tworzeniu specjalnego albumu „Bond 25”. Zebrano na nim 25 przewodnich ścieżek dźwiękowych z filmów o Bondzie, które nagrano w zupełnie nowych aranżacjach. Album został nagrany przez obecne na wydarzeniu Royal Philharmonic Orchestra, a cały projekt został zrealizowany w legendarnym Abbey Road Studio One.

Px8 007 Edition

Aby uczcić partnerstwo z franczyzą filmową Jamesa Bonda oraz 60. rocznicę wydania filmu Dr. No, firma Bowers & Wilkins stworzyła unikalną, szytą na miarę wersję swoich słuchawek bezprzewodowych Px8. Model Px8 007 Edition cechuje charakterystyczne wykończenie w kolorze Midnight Blue, inspirowane marynarką noszoną przez Bonda podczas jego pierwszego występu na wielkim ekranie. Słuchawki Bowers & Wilkins Px8 007 Edition zapewniają wysokiej jakości bezprzewodowy dźwięk, będący synonimem marki premium audio.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(7 ocen)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: