Poprzedni
Następny

[Wideo] Bluesound Pulse M - głośnik bezprzewodowy z aspiracjami | prezentacja Top Hi-Fi

Głośnik bezprzewodowy Bluesound Pulse M to idealny dodatek do każdego domu miłośnika muzyki. Dzięki wbudowanym funkcjom multiroom doskonale nadaje się do nagłośnienia pomieszczeń Twojego domu. Realistyczne brzmienie, głębia i realizm czynią odsłuch bardzo przyjemnym. Coraz częściej myśląc o nagłośnieniu w poszczególnych pomieszczeń szukamy urządzeń maksymalnie małych, które jednak będą funkcjonalnie nowoczesne oraz dyskretne. Tak więc na fali licznych sukcesów, Bluesound wprowadza na rynek swoje najnowsze dzieło, głośnik Pulse M. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bluesound BluOS - przewodnik po ekosystemie multiroom | Top Hi-Fi

Bluesound Powernode Edge – jeszcze więcej za jeszcze mniej | prezentacja Top Hi-Fi

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/BOsbkZigCRg" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Peachtree Audio nova300 vs Hegel H190 - porównanie | Top Pojedynki Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design

Przeczytaj też nasze artykuły z obszaru muzyki:

Dowiedz się więcej o sprzęcie audio: 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: