Poprzedni
Następny

„Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon” w Top Hi-Fi & Video Design

Już niebawem miłośnicy doskonałego dźwięku będą mogli samemu przekonać się, jak brzmi muzyka odtwarzana na bezkompromisowym systemie klasy high-end. Kolumny głośnikowe Magico M3 są jednymi z najbardziej zaawansowanych konstrukcji.  Łączą one zaawansowane rozwiązania techniczne z innowacyjnym wzornictwem. W dniach 13-18 marca 2017 w warszawskim salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 odbędzie się „Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon”. Wydarzenie to będzie niepowtarzalną okazją do odsłuchu tego spektakularnego modelu. 

Tydzień Magico M3

M3 to jedne z najnowocześniejszych kolumn głośnikowych w ofercie Magico i najbardziej zaawansowany model dostępny w Polsce. Konstrukcja ta łączy innowacyjną, ekskluzywną stylistykę z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi. Zbudowane w układzie 3-drożnym i z wykorzystaniem niecodziennych materiałów, takich jak nanografen i karbon, należą do najbardziej bezkompromisowych i wyrafinowanych produktów w świecie audio. Więcej informacji o kolumnach głośnikowych Magico M3 znajduje się na stronie tophifi.pl pod adresem https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-wolnostojace/magico-m3.html.

Magico M3 lifestyle

„Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon” jest jedyną w swoim rodzaju okazją, aby w miłej, domowej atmosferze samemu poznać jakość dźwięku, o której zazwyczaj możemy jedynie przeczytać na łamach branżowej prasy. W profesjonalnie przygotowanej i komfortowo wykończonej sali odsłuchowej będzie czekał na Państwa system audio złożony z kolumn głośnikowych Magico M3 współpracujących z przedwzmacniaczem Pass Labs XP30 oraz monoblokami Pass Labs XA100.8. W roli źródeł dźwięku zostaną wykorzystane dwie konstrukcje firmy Moon: odtwarzacz CD/SACD Moon 650D oraz odtwarzacz strumieniowy DSD DAC Moon 780D. Do połączenia poszczególnych elementów zestawu posłużą przewody i akcesoria firm AudioQuest i Nordost.

Pass XP30 XA100.8 

Aby wszystkim gościom zapewnić maksymalny komfort, prosimy o telefoniczne ustalenie terminu oraz godziny wizyty w salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 w Warszawie. Zapisy przyjmuje kierownik salonu Adam Juras, a kontakt możliwy jest pod numerem telefonu 22 635 64 63. Jednocześnie zachęcamy do przynoszenia własnej kolekcji muzyki – na płytach CD, pamięci przenośnej USB lub twardym dysku. Pozwoli to Państwu wsłuchać się w ten high-endowy zestaw marzeń i na przykładzie swoich ulubionych nagrań poznać pełnię możliwości systemu. „Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon” będzie również doskonałą okazją do tego, aby przekonać się, jaki potencjał drzemie w studyjnych plikach audio dostarczanych za pośrednictwem serwisów muzycznych. Możliwość odsłuchu nagrań w formacie MQA, dostępnych w serwisie Tidal, zapewni odtwarzacz strumieniowy Bluesound Node 2.

Bluesound Node 2

Prezentacja głośników Magico M3 i elektroniki Pass Laboratories/Moon będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w sobotę w godzinach 10-14. Aby zarezerwować wystarczającą ilość czasu na komfortowy odsłuch ostatnie sesje w dniach poniedziałek-piątek rozpoczną się ok. godziny 17, a w sobotę ok. godziny 12.

Godziny pracy salonu Top Hi-Fi & Video Design w Warszawie przy ul. Gen. Andersa 12
poniedziałek – piątek: 10.00-19.00
sobota: 10.00-14.00
Kierownik salonu Adam Juras tel.: 22 635 64 63 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

 1. EVO 650D

  EVO 650D

  Moon
  Odtwarzacze CD / SACD
  34 990 zł
  Prosimy o kontakt
 2. XP-30

  XP-30

  Pass Laboratories
  Przedwzmacniacze
  Cena na telefon
 3. XA 100.8

  XA 100.8

  Pass Laboratories
  Wzmacniacze mocy
  42 799 zł
 4. Magico M3

  Magico M3

  Magico Loudspeakers
  Głośniki podłogowe
  Cena na telefon
 5. Magico M3-carbon

  Magico M3-carbon

  Magico Loudspeakers
  Cena na telefon

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: