XP-30

Kategoria
Przedwzmacniacze
Cena na telefon

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny tylko w salonach

Produkt nie jest dostępny w sprzedaży online. Skontaktuj się z najbliższym salonem w celu ustalenia możliwości prezentacji produktu.

Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Przedwzmacniacz Pass Labs XP-30

W portfolio firmy Pass Labs, projektanta najwyższej jakości urządzeń audio, topową pozycję w gamie przedwzmacniaczy zajmuje model XP-30. Ta flagowa konstrukcja wykorzystuje 3-częściową strukturę składającą się z modułu przedwzmacniacza, zawierającego zasilanie i sekcję kontrolną, oraz dwóch dodatkowych modułów wzmocnienia, z których każdy obsługuje jeden kanał. Model XP-30 standardowo pracuje w układzie stereofonicznym, ale jego modułowa konstrukcja oznacza, że może zostać skonfigurowany tak, aby obsługiwać od jednego do sześciu kanałów. Dzięki wejściu z trybem Pass-thru urządzenie może współpracować z procesorami kina domowego.

O referencyjnym charakterze XP-30 decyduje przede wszystkim dźwięk, jaki dostarcza urządzenie. Topowa konstrukcja Pass Labs zachwyca kontrolą i rozdzielczością basu, dzięki czemu pokazuje najdrobniejsze szczegóły w zakresie niskotonowym i eliminuje jakiekolwiek „zamulenie” tego zakresu. Także pozostałe zakresy odtwarzane są z niezrównaną szybkością, przejrzystością i czystością – soprany charakteryzują się otwartością i finezją. Urządzenie może pochwalić się również doskonałą mikrodynamiką, która pozwala ujawnić ekspresyjność i rytm muzyki. Dzięki temu XP-30 z łatwością obrazuje dramaturgię i skalę dynamiki zapisane w nawet najbardziej wymagających utworach muzycznych.


Potwierdzeniem klasy urządzenia jest pozycjonowanie konstrukcji przez producenta, który uważa XP-30 za najlepszy kiedykolwiek opracowany przedwzmacniacz Pass Labs. To model zapewniający najlepszy możliwy dźwięk, co jest konsekwencją perfekcyjnego dopracowania konstrukcji, przejawiające się m.in. w parametrach pracy – w porównaniu z wszystkimi poprzednimi modelami Pass Labs przedwzmacniacz XP-30 zapewnia mniejszy szum, mniejszy przesłuch i mniejsze zniekształcenia, a do tego gwarantuje większy zakres dynamiki i wzmocnienia. Wszystko dlatego, że najważniejszy jest dźwięk. Dzięki temu muzyka wypływa z XP-30 z niezrównaną łatwością, przestrzennością i dynamiką.

Pass Labs XP-30 pozwala na podłączenie szerokiej grupy źródeł dźwięku. Każdy z modułów wzmocnienia wyposażony jest w siedem wejść analogowych, dostępnych zarówno w postaci zbalansowanej (XLR), jak również niezbalansowanej (RCA). Wejście oznaczone jako 6 może pracować jako konwencjonalne wejście lub w trybie Pass-thru, które wykorzystywane jest w przypadku współpracy z procesorem kina domowego. Możliwości współpracy z urządzeniami zewnętrznymi rozszerza wejście 7, które w istocie jest pętlą magnetofonową. 

Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Nie
Wyzwalacz 12V Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Nie
Zasilanie
Transformator Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 300 x 100
Test / Recenzja
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Marcin Olszewski) - "... "Khmer" Nilsa Pettera Molvær a to jeden z bardziej zabójczych dla większości systemów krążek. To, co w drugim utworze wyprawia bas potrafi wywołać przysłowiowy opad szczęki nawet u doświadczonego słuchacza a u niedoświadczonego wytrzeszcz, niezbyt mądry wyraz twarzy a nawet napady obłąkańczego rechotu... Marcin Olszewski" PDF [575.85K]
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Jacek Pazio) - "...Brać audiofilska wie, że gdy chcesz homogeniczności i dużej przyjemności słuchania bez napinania na szybkość dźwięku, jednym z adresów jest właśnie opisywany producent. Koniec, kropka... Jacek Pazio." PDF [523.56K]
  • „Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon” w Top Hi-Fi & Video Design

    Już niebawem miłośnicy doskonałego dźwięku będą mogli samemu przekonać się, jak brzmi muzyka odtwarzana na bezkompromisowym systemie klasy high-end. Kolumny głośnikowe Magico M3 jest jedną z najbardziej zaawansowanych konstrukcji, łączącą zaawansowane rozwiązania techniczne z innowacyjnym wzornictwem. W dniach 13-18 marca 2017 w warszawskim salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 odbędzie się „Tydzień z głośnikami Magico M3 i elektroniką Pass Labs/Moon”. Wydarzenie to będzie niepowtarzalną okazją do odsłuchu tego spektakularnego modelu.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław