Bestseller
2 499
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Białystok

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Bluesound NODE 2i

Firma Bluesound powstała z inicjatywy inżynierów firmy NAD, którzy od lat 70, którzy połączyli swoje siły z programistami oraz projektantami zaawansowanych konstrukcji głośnikowych PSB, opracowując całą grupę urządzeń, tworzących spójny i w pełni funkcjonalny strefowy ekosystem High Resolution Audio.

Najważniejsze cechy:

 • strumieniuje muzykę do dowolnego systemu,
 • dźwięk jakości Hi-res 24/192 w 64 strefach,
 • sterowanie aplikacją ze smartfona, tabletu i komputera,
 • funkcje sieciowe,
 • 2-pasmowe Wi-Fi ,AirPlay 2, 2-kierunkowy Bluetooth z kodekiem Qualcomm aptx HD,
 • kompatybilny z Amazon Alexa,
 • dźwięk, który zdobywa nagrody.

Bluesound NODE 2i

Nowy model Node 2i jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli starszych systemów audio, którzy chcieliby wejść do świata cyfrowej muzyki. Wystarczy podłączyć urządzenie do istniejącego systemu stereo, aby strumieniować nagrania z radia internetowego, serwisów muzycznych online, itd. NODE 2i jest bezprzewodowym odtwarzaczem strumieniowym, który posiadając bogaty zestaw złączy analogowych i cyfrowych zadowoli nawet najbardziej wymagających audiofilów.

Tidal

Prawdziwe Hi-Fi przez Wi-Fi

Ekosystem Bluesound wykorzystuje domową sieć Wi-Fi nie tylko do strumieniowania muzyki, ale także do komunikacji pomiędzy znajdującymi się w niej odtwarzaczami obsługującymi BluOS. Ekosfera Bluseound pozwala na połączenie do 64 urządzeń, którymi można sterować za pomocą aplikacji BluOS Controller. Korzystając z telefonu tabletu lub komputera użytkownik może na nich odtwarzać swoją muzykę z pełną synchronizacją na wszystkich urządzeniach lub słuchać jednocześnie różnej muzyki w każdym z pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, BluOS może bezprzewodowo przesyłać dźwięk w bezstratnej postaci 24-bity/192 kHz z błyskawiczną prędkością, bez opóźnień i jakichkolwiek strat w jakości dźwięku.

Sterowanie głosowe Alexa

Dzięki funkcji sterowania głosowego, użytkownicy BluOS mają teraz jeszcze szerszy wachlarz opcji sterowania, które umożliwiają zarządzanie muzyką high-res i  multi-room, wliczając aplikację BluOS na smartfony, tablety i komputery, piloty zdalnego sterowania, sprzętowe sterowniki i integrację z domową automatyką, taką jak Crestron, Control4 i RTI. Do obsługiwanych poleceń należą m.in. odtwarzanie/pauza, następny/poprzedni, odtwarzanie losowe, włączanie/wyłączanie, a nawet zarządzanie listami odtwarzania dla większości bibliotek użytkownika i serwisów muzycznych.

Użytkownik może używać poleceń głosowych do przełączania pomiędzy wejściami dowolnego z odtwarzaczy BluOS, ustawiania dowolnych serwisów muzycznych, programowania stacji radiowych lub odtwarzania utworów z własnej biblioteki muzycznej podłączonej do sieci. Korzystając z potęgi Alexa AI (i w zależności od aktywnego serwisu muzycznego) użytkownicy mogą zapytać o to, co jest odtwarzane lub jaki będzie następny utwór, z jakiego albumu pochodzi nagranie lub zapytać o nazwisko artysty. Lista poleceń będzie rozszerzała się wraz z dodawaniem kolejnych funkcjonalności sterowania głosowego w różnych serwisach muzycznych.

Bluesound NODE 2i

Rozbudowane funkcje sieciowe

Mimo niewielkich rozmiarów Node 2i oferuje właścicielowi dostęp do rozbudowanej funkcjonalności sieciowej gwarantującej niemal nieskończone możliwości odtwarzania muzyki. Serwisy muzyczne w chmurze, radio internetowe, biblioteki muzyczne z komputera, smartfona lub dysku zewnętrznego z pewnością zadowolą każdego miłośnika muzyki. O wysoką jakość dźwięku dba wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy obsługujący high-res audio 192 kHz/32 bity. Mózgiem i sercem NODE 2i jest procesor ARM® Cortex™ A9 1 GHz.

Dwupasmowe Wi-Fi, dwukierunkowy Bluetooth i AirPlay 2

Wszechstronność NODE 2ito zasługa bogatego wyposażenia. Urządzenie obsługuje dwupasmową łączność Wi-Fi (2.4/5 GHz) i gigabitową łączność LAN. Możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku rozszerza dwukierunkowy Bluetooth, pozwalający strumieniować, np. muzykę, do i z odtwarzacza. Kompatybilność tego interfejsu z kodekiem aptX® HD gwarantuje wysoką jakość brzmienia, także podczas bezprzewodowej transmisji sygnału audio. Ponadto NODE 2i obsługuje najnowszą technologię AirPlay 2, dzięki której użytkownik z łatwością prześle dźwięk z iPhona lub iPada do jednostki Bluesounda z Generacji 2i. Wystarczy mieć jedno urządzenie Gen 2i, aby każda aplikacja iOS zgodna z AirPlay stała się potencjalnym źródłem audio dla ekosystemu Bluesound – Apple Music, Pandora, Audible, TIDAL, Spotify to tylko kilka z nich. NODE 2i kompatybilny jest również z wirtualnym asystentem głosowym Amazon Alexa.

Bluesound NODE 2i

Prosta obsługa, mnogość złączy

Mimo wysokiego poziomu zaawansowania i bogactwa funkcji NODE 2i pozostaje urządzeniem bardzo przyjaznym w obsłudze. Sterowanie odtwarzaczem ułatwia dotykowy panel, a funkcja uczenia komend pilota zdalnego sterowania pozwala wykorzystać pilot, np. od telewizora, do zarządzania podstawowymi funkcjami NODE 2i, m.in. regulacji głośności. Współpracę ze źródłami dźwięku i innym sprzętem AV umożliwiają liczne złącza, w tym m.in. port USB typ A, wejścia optyczne i analogowe, wyjście subwoofera i analogowe wyjścia stereo oraz wyjście słuchawkowe.

Dźwięk, który zdobywa nagrody

Kolejne modele odtwarzaczy sieciowe Bluesound Node zdobywały najwyższe laury w zestawieniach i testach pism branżowych, w tym najbardziej prestiżową nagrodę Eisa 2016 za EUROPEAN NETWORK MEDIA PLAYER 2016-2017 dla Bluesound NODE 2.

Formaty
Wspierane systemy operacyjne iOS, Android, Windows Vista, 7, 8, 10, macOS X 7-10
Wersje aplikacji sterującej komputer (PC / Mac), smartfon (iOS / Android), tablet (iOS / Android / Kindle Fire)
Wspierane formaty plików AAC, AIFF, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, MQA, OGG, WAV, WMA, WMA-L
Natywne częstotliwości próbkowania 32 - 192
Głębokość bitowa 16 bitów, 24 bity
Funkcje
Serwisy strumieniujące Deezer, HD Tracks, Juke, Murfie, Napster, Qobus, Rdio, Rhapsody, Spotify, Tidal
Radio internetowe iHeartRadio, TuneIn Radio
Zgrywanie CD Nie
Wbudowany twardy dysk Nie
Połączenia
Ethernet LAN Tak
Wbudowany moduł Wi-Fi Tak
Bluetooth Tak
Cyfrowe wyjście audio Tak (optyczne)
Wyjście subwoofera Tak
Wyjście wyzwalacza Tak
Ogólne
Przetwornik C/A 32 bity / 192 kHz
Wzmacniacz Nie
Moc wyjściowa Nie
Wymiary (S x W x G) mm 220 x 46 x 146
Dostępne koloty biały, czarny
Waga kg 1.12
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
średnia
5
5 9
4 0
3 0
2 0
1 0
9 Recenzje
Ocena:
Bluesound to już marka sama w sobie, a ten model w relacji ceny do jakości jest po prostu genialny. Używam go jako transportu do DAC Accuphase i jestem bardzo zadowolony. Warto wymienić przewód zasilający na coś lepszego. U mnie świetnie wypadł Nordost Purple Flare. Dodał trochę "życia".
Ocena:
Bez wad. U mnie gra jako transport do plików i w tej roli spełnia się wręcz rewelacyjnie. Obsługuje pliki Tidal Masters, to ogromna zaleta. Na klasowym zestawie audio różnica jest spora. Aplikacja po ostatniej aktualizacja jeszcze bardziej przejrzysta, a myślałem, że lepiej się nie da.
Ocena:
Już dłuższy czas szukałem sprzętu który może połączyć pełną funkcjonalność wynikającą z obsługi serwisów strumieniujących z płynnością w działaniu i bezawaryjnością. I oto znalazłem! Od samego początku użytkowania tego sprzętu jestem zachwycony jego możliwościami, a czuję, że wszystkiego jeszcze w nim nie odkryłem. Sprzęt jest szalenie dynamiczny, jednak kiedy trzeba potrafi zagrać ciepło i stonowanie co jest jego niewątpliwym atutem. Nie pozostaje mi tylko dać 5/5 gwiazdek i polecić ten sprzęcik każdemu, kto myśli nad zakupem tego typu urządzenia.
Ocena:
Szukałem czegoś do TIDALA obsługującego MQA i znalazłem to cudo. Możliwości tego sprzętu są niesamowite i to w urządzeniu tak małej wielkości. Aplikacja jest chyba napisana pod Tidala bo używając tego urządzenie nie czuję różnicy między natywną aplikacją a nakładką BLUOS. Dźwięk z wyjść analogowych jest zaskakująco ciepły jak na urządzenie cyfrowe i wystarczający by podłączyć NODE2i bezpośrednio do dobrej klasy wzmacniacza. Oczywiście jest też wyjście cyfrowe więc można nakarmić zewnętrznego DACa danymi i niech na jego barkach leży dekodowanie dźwięku. Aplikacja śmiga na androidzie, iosie i windowsie bez przeskoków i zawieszeń. Bluetooth nie używam ale jest jakby co, można tez podłączyć dysk/pendrive na usb i tutaj jedyna malutka wada czyli długi czas indeksowania plików (lepiej raz podłączyć dysk i już nie grzebać) Odtwarzacz jest ciągle w stanie standby więc od razu reaguje na nasze komendy. Dobra rada - jeśli jesteście wrażliwi na jakikolwiek brud na sprzęcie wybierajcie wersję czarną bo biała łatwo łapie ślady palców. Gdyby jeszcze miał usb asynchroniczne i można go było podłączyć w ten sposób do komputera byłoby 6/5 ;) ale i tak nie znajdziecie nic lepszego w tej cenie
Ocena:
Najlepszy odtwarzacz w swoim przedziale cenowym.
Ocena:
Odtwarzacz dokupiłem do nad'a 375, który nie posiada żadnych wejść cyfrowych i jest co prawda świetną ale gołą integrą. Node'a przetwarza mi sygnał z telewizora, także wykorzystuję go jako dac'a ale głównie strumieniuje na nim muzykę ze swojego domowego serwera i Tidala. Aplikacja jest bardzo przejrzysta, stabilna i dobrze, że producent zrobił wersje na komputery na windowsie, bo w większości czasu w ten sposób odtwarzam muzykę. Odtwarzacz pomimo swoich małych gabarytów pokazuję na co stać mniejsze urządzenia i dostarcza naprawdę świetnej jakości dźwięk. Porównując nagrania odtworzone z kompaktu z tymi zgranymi do cyfrowej postaci, różnice są niewielkie za to wygoda użytkowania zdecydowanie lepsza. W aplikacji możemy regulować podstawowe parametry odsłuchu i głośność, bądź możemy ustawić bypass i stały poziom głośności. Przy wielu plikach na serwerze na początku system potrzebuje trochę czasu na uporządkowanie wszystkiego ale jest to jednorazowy zabieg i wszystko później działa bez żadnych opóźnień. Zgadzam się z wszystkimi powyższymi opiniami, że jest to świetne urządzenie i mam nadzieje, że firma wypuści kiedyś odtwarzacz również w standardowym rozmiarze.
Ocena:
W sieci jest mnóstwo testów tego urządzenia, także nie będę się rozpisywał ale chciałbym dołożyć kilka gwiazdek od siebie ponieważ odtwarzacz jest genialny.
Na plus:
- obsługa najważniejszych serwisów
- ciągłe aktualizacje i zwiększanie funkcjonalności
- stabilny system i prosta aplikacja w tym na windowsa
- świetna jakość dźwięku
- możliwość wykorzystania jako DAC
- kompaktowe rozmiary
i tyle ode mnie, bo minusów się nie doszukałem :)
Ocena:
Jeden z nielicznych odtwarzaczy sieciowych, który obsługuje Tidala i pliki MQA w tym zakresie cenowym. Urządzenie jak na swoją funkcjonalność dosyć małe i nie rzucające się w oczy. Współpracuje chyba z najważniejszymi serwisami i do tego ma wejście cyfrowe, także można wykorzystać odtwarzacz jako transport. Odtwarzacz ma wyjścia cyfrowe w tym optyk i coaxial, przez którego podłączam sprzęcik do mojego zewnętrznego daca. Posiada również usb, wyjście słuchawkowe i bardzo przyzwoite złącza analogowe. Porównując wbudowany przetwornik z moim zewnętrznym początkowo sądziłem, że Chord zmiażdży Bluesounda, jednak zauważalna różnica pojawiała się głównie przy gęstych plikach. Sieciowiec potrafi zagrać zarówno agresywnie i dynamicznie jak i ciepło oraz relaksująco. Dynamika na bardzo dobrym poziomie, szeroka scena z planami rozłożonymi raczej bliżej słuchacza niż w głąb sceny. Ogólnie polecam sprzęt nawet bez oddzielnego przetwornika. Do obsługi dostajemy aplikację, która co ciekawe działa również na komputerach windowsa co jest rzadkością. Apka jest stabilna i nigdy nie miałem z nią problemów. Odtwarzacz jak za tę cenę oceniam na bardzo mocną piątkę.
Ocena:
Najlepszy odtwarzacz sieciowy z jakim miałem do czynienia. Testowałem parę odtwarzaczy z niższej i wyższej półki cenowej jeżeli chodzi o pułap poniżej miażdży on konkurencje natomiast z wyższą wypada porównywalnie. Odnośnie wyglądu niewielki ładnie zaokrąglony z panelem dotykowym na górze i z wyjściem słuchawkowym z przodu prezentuje się elegancko. Wybierając go kierowałem się jego świetną aplikacją która jest stabilna i nie robi nam żadnych psikusów. Dostęp do wielu serwisów strumieniowych, sam aktualnie korzystam z jednego z nich (Tidal) który w przypadku noda jest genialny i ta jedyna w swoim rodzaju możliwość odtwarzania plików MQA. 2 kierunkowy bluetooth z aptxem też super sprawa. Podłączony jest do Rotela a14 i bowersów 603 z którymi bardzo dobrze współgra. Jestem zadowolony z tego połączenia. Ogólnie świetny stosunek jakości do ceny.
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław