Poprzedni
Następny

Tidal HiFi za darmo przez miesiąc!

Jedna z najbardziej popularnych platform streamingowych - Tidal - uruchomiła promocję na dowolny abonament na swoje usługi, teraz możesz uzyskać dostęp do muzyki w bezstratnej jakości Tidal HiFi przez miesiąc za darmo.

Tidal logo

Po upłynięciu tego czasu, Tidal zacznie pobieranie standardowej opłaty za abonament HiFi, który poza promocją wynosi 39,99 zł miesięcznie. Tidal Hifi daje dostęp do milionów plików w formacie FLAC, który oferuje bardziej realistyczną reprodukcję dźwięku na równi z płytami CD. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

Oprócz tego abonament HiFi daje nam dostęp do technologii MQA, czyli Master Quality Authenicated, która pozwala na cieszenie się muzyką w jakości studyjnej, dokładnie tak, jak założył to artysta. Żeby korzystać z pełni możliwości tego nowoczesnego formatu, warto wyposażyć się w urządzenia z nim współpracujące np. Powernode 2i (HDMI) lub NAD M10. Przygotowaliśmy również gotowe zestawy stereo, które gwarantują współpracę nie tylko z Tidalem, ale również z innymi serwisami streamingowymi.  Wszystkie propozycje zestawów stereo znajdą Państwo na naszej stronie oraz w lokalnych salonach Top Hi-Fi & Video Design.

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: