Poprzedni
Następny

„Przyjemne i uniwersalne” – test słuchawek dla graczy Audeze Mobius

W przypadku bezprzewodowych słuchawek Audeze Mobius mamy do czynienia z najbardziej unikatowymi słuchawkami dla graczy, choć nie tylko. Konstrukcja ta równie znakomicie, jak w grach, sprawdzi się również przy oglądaniu filmów czy odsłuchu muzyki w wysokiej jakości, o czym niedawno przekonać się mogła redakcja magazynu „Audio”.

Uniwersalne słuchawki Audeze Mobius oferują dostęp do funkcji, których próżno szukać w innych modelach.

Mobiusy” zapewniają pełną emulację dźwięku 3D i obsługują dźwięk przestrzenny w konfiguracjach 2.0, 2.1, 5.0, 5.1, a nawet 7.1. W połączeniu z najnowocześniejszą technologią emulacji pomieszczenia projektantom udało się uniknąć efektu „grania prosto do ucha”, kreując zachwycającą przestrzeń dźwiękową w grach i filmach.Oznacza to, że poszczególne elementy w grze, filmie czy serialu są słyszalne dokładnie tam, skąd pochodzą – sygnały dźwiękowe umiejscawiane są w miejscu, w którym naturalnie pojawiłyby się przestrzeni.


Więcej na temat licznych funkcji Audeze Mobius – i nie tylko – można dowiedzieć się z naszego poradnika:


Ponadto projektanci wyposażyli Audeze Mobius w technologię planarnych przetworników magnetycznych. Dzięki temu dźwięk jest znacznie czystszy oraz bardziej szczegółowy i pozytywnie zaskoczyłby niejednego audiofila.

Audeze Mobius

Jak można przeczytać na łamach magazynu „Audio”, „Audeze Mobius wcale nie grają efekciarsko i wystrzałowo, lecz gładko kremowo, z wyczuwalną miękkością. Mogłoby się wydawać, że taka charakterystyka niespecjalnie pasuje do wymagań gry, a jednak jest wręcz przeciwnie - pozwala na długą zabawę bez zmęczenia, niezależnie od tego okazuje się uniwersalna w sferze muzycznej”.

Autor zwraca uwagę, że inżynierowie Audeze zadbali również o komfort:

„Nawet gdy podłączymy źródło analogowe, to słuchawki będą pracowały w trybie aktywnym, napędzane przez wbudowany wzmacniacz. Z tego powodu brzmienie jest bardziej konsekwentne, nie trzeba się martwić o spadek ‘formy’ przy podłączeniu do źródeł niższej jakości, a to ważna informacja ze względu na powszechne podłączanie słuchawek przenośnych do smartfonów czy tabletów”.

Zapraszamy do salonów

W efekcie Audeze Mobius to słuchawki „przyjemne i uniwersalne, na długie sesje”. Aby osobiście przekonać się o zaletach „Mobiusów” zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Każdy nasz salon wyposażony jest w salę odsłuchową.

Skontaktuj się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej www.tophifi.pl i dokonaj rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę.

Natomiast z pełnym testem można zapoznać się TUTAJ.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: