Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak połączyć słuchawki Bowers & Wilkins PI7 z telefonem, komputerem

Premiera pierwszych słuchawek True Wireless od Bowers & Wilkins zelektryzowała branżę i fanów tego producenta. Model PI7 okazał się być innowacyjny technicznie, mimo że ta kategoria produktów wydawała się być już bardzo dojrzałą i ukształtowaną przez rynek. Słuchawki dzięki konstrukcji separowanych przetworników i wsparciu dźwięku w wysokiej rozdzielczości brzmią tak, jak oczekujemy od każdego produktu Brytyjczyków. Zaskoczeniem było również innowacyjne etui ładujące. W dzisiejszym filmie, skupimy się na sposobie parowania słuchawek Bowers & Wilkins PI7 z różnymi typami urządzeń.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC | Napisy PL

Bowers & Wilkins PI7 - słuchawki True Wireless, na które warto było czekać | Prezentacja

Najpopularniejsze słuchawki 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: