Poprzedni
Następny

Przetwornik Audioquest DragonFly Black, Red i Cobalt w praktyce [WIDEO]

Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) pozwala wynieść jakość cyfrowych plików audio na wyższy poziom. Kilka lat temu Audioquest zapoczątkował nową kategorię mikro-przetworników o nazwie DragonFly. "Ważka" z marszu stałą się hitem sprzedaży, dzięki zamknięciu wysokiej klasy układów audio w obudowie wielkości zapalniczki. Dzięki nim dźwięk z komputera, czy źródeł bardziej przenośnych jak smartfon czy tablet, stał się zdecydowanie bardziej dojrzały. U niektórych przetwornik DragonFly pozwolił umieścić komputer jako główne źródło dźwięku dla systemów stereofonicznych.

Po kilku latach rodzina Audioquest DragonFly "urosła", oferując obecnie 3 modele: Black, Red i Cobalt. Każdy z nich jest klasą samą dla siebie w swoim przedziale cenowym. Łączy je wspólny mianownik - każdy z nich w sposób drastyczny poprawia jakość dźwięku na słuchawkach czy w systemie stereo, po podłączeniu ich do komputera bądź smartfona. W dzisiejszym odcinku pokazujemy jak korzystanie z nich, wygląda w praktyce.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: