Poprzedni
Następny

Przetwornik Audioquest DragonFly Black, Red i Cobalt w praktyce [WIDEO]

Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) pozwala wynieść jakość cyfrowych plików audio na wyższy poziom. Kilka lat temu Audioquest zapoczątkował nową kategorię mikro-przetworników o nazwie DragonFly. "Ważka" z marszu stałą się hitem sprzedaży, dzięki zamknięciu wysokiej klasy układów audio w obudowie wielkości zapalniczki. Dzięki nim dźwięk z komputera, czy źródeł bardziej przenośnych jak smartfon czy tablet, stał się zdecydowanie bardziej dojrzały. U niektórych przetwornik DragonFly pozwolił umieścić komputer jako główne źródło dźwięku dla systemów stereofonicznych.

Po kilku latach rodzina Audioquest DragonFly "urosła", oferując obecnie 3 modele: Black, Red i Cobalt. Każdy z nich jest klasą samą dla siebie w swoim przedziale cenowym. Łączy je wspólny mianownik - każdy z nich w sposób drastyczny poprawia jakość dźwięku na słuchawkach czy w systemie stereo, po podłączeniu ich do komputera bądź smartfona. W dzisiejszym odcinku pokazujemy jak korzystanie z nich, wygląda w praktyce.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny

Polecane

Supercena Bestseller
DragonFly Black

DragonFly Black

Audioquest
Wzmacniacze słuchawkowe
Special Price 299 zł Regular Price 599 zł
Supercena Bestseller
DragonFly Red

DragonFly Red

Audioquest
Wzmacniacze słuchawkowe
Special Price 499 zł Regular Price 1 099 zł
Supercena Bestseller
DragonFly Cobalt

DragonFly Cobalt

Audioquest
Wzmacniacze słuchawkowe
Special Price 799 zł Regular Price 1 699 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: