Poprzedni
Następny

Przegląd głośników Vifa: Reykjavik, Helsinki, Oslo, Copenhagen [WIDEO]

Firma Vifa to prawdziwa kwintesencja skandynawskiej myśli inżynieryjnej w dziedzinie audio. Produkowane przez nich głośniki bezprzewodowe to prawdziwa maestria jeśli chodzi o jakość dźwięku, użyte do produkcji materiały oraz fantastyczny skandynawski design. To produkty, które ustawione w domu na półce bądź biurku mogą całkowicie wtopić się w otoczenie. Wszystko dzięki materiałowemu wykończeniu i "torebkowej" formie, która dodatkowo potęguje ich poręczność.
Poszukując głośnika bluetooth, który kompromisom mówi "nie", naprawdę warto pochylić się nad ofertą duńskiej Vify. Jeśli macie jeszcze wątpliwości czy warto im zaufać to po pierwsze zapraszamy do naszego filmu, a po drugie przypomnimy, że Vifa specjalizuje się w produkcji przetworników głośnikowych dla wielu najlepszych marek audio na świecie. Zapraszamy na film w którym przyglądamy się z bliska modelom Reykjavik, Helsinki, Oslo oraz Copenhagen

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: