Poprzedni
Następny

Wrzesień 2020 na HBO GO – smaczki wśród nowości

Podobnie jak w przypadku Netflix, wrześniowa lista nowości na HBO GO to poważne zagrożenie dla pracy i edukacji – w tym miesiącu pojawi się bowiem tyle ciekawych pozycji, że prawdopodobnie będziemy szukać okazji na wagarowanie przed kinem domowym. Zobaczcie naszą selekcję najciekawszych filmowo-serialowych propozycji.

David Tennant, serial “Des”, fot.  ITV /materiały prasowe

Wychowane przez wilki / Raised By Wolves 

Ten wyprodukowany przez Ridley'a Scotta serial sci-fi koncentruje się na dwóch androidach, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci na tajemniczej dziewiczej planecie. Ponieważ rozkwitająca kolonia ludzka grozi rozdarciem spowodowanym różnice religijne, androidy uświadamiają sobie, że kontrolowanie ludzkich przekonań jest zdradzieckim i trudnym zadaniem.

Dzień trzeci / The Third Day

"Dzień trzeci" to opowieść o żalu i bólu dręczącym dwoje głównych bohaterów, którzy niezależnie udają się na małą wysepkę u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Na miejscu okazuje się, że mieszkańcy tajemniczego miasteczka podchodzą do nich z dużym dystansem, może nawet knując intrygę przeciw gościom.

Tacy wlaśnie jestesmy / We Are Who We Are

“Tacy wlasnie jestesmy” to historia o dwójce dzieciaków, które mieszkają w amerykańskiej bazie wojskowej we Włoszech i właśnie tam zanurzają się w świecie przyjaźni, pierwszych miłości, poszukiwania tożsamości, serwując widzom prawdziwy rollercoaster silnych nastoletnich emocji.


Jesteś kinomanem i szukasz sposobu na poprawę nagłośnienia dla swojego telewizora, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj koniecznie do naszych poradników:


Des

David Tennant to już prawie twarz współczesnych kryminalnych opowieści. Tym razem wciela się w postać Dennisa Nilsena, seryjnego mordercy, który zamordował około 15 mężczyzn, w tym nieletnich. Ten szkocki nekrofil zasłynął ze swoich pośmiertnych rytuałów, w czasie których obmywał ciała ofiar, ubierał je w świeże ubrania i trzymał w domu kilka tygodni, a nawet miesięcy, po czym, kiedy przestały mu już “służyć”, ćwiartował zwłoki, część zjadał, a resztę palił.

Patria  

Serial “Patria” opisuje historię ponad trzech dekad zagrożonego separatystycznym terroryzmem ETA hiszpańskiego Kraju Basków i przedstawia ją oczami dwóch rodzin podzielonych przez gwałtowny konflikt. Obraz został stworzony i napisany przez Aitor Gabilondo na podstawie bestsellerowej powieści Patria Fernando Aramburu.


Dlaczego warto zainwestować w dobry sprzęt do Netflixa, HBO Go lub innych tego typu serwisów. O tym dowiesz się z naszego filmu:


Żegnaj, mój synu / So Long, My Son

Film śledzi życie dwóch rodzin w ciągu trzech dekad społecznego-politycznego przewrotu w Chinach. Kiedy w jednej z nich umiera jedyny syn, pogrążeni w żałobie rodzice przeprowadzają się na inną prowincję i adoptują nowe dziecko. Mimo że ich drogi z zaprzyjaźnioną rodzina się rozchodzą, losy obu rodów przecinają się pod wpływem zmieniającego się oblicza kraju. “Żegnaj, mój synu” jest swoistą kroniką zachowań ludzi i społeczeństwa w czasie pełnej transformacji, w której relacje międzyludzkie i burzliwa ewolucja narodu są nierozerwalnie splecione.

Miłość bez ustawki

Polski film dokumentalny o miłości – do drugiej osoby i do piłki nożnej. Ona jest dojrzałą kobietą po przejściach i fanka klubu piłkarskiego Ruch Chorzów. On to wytatuowany od stóp do głów więzień recydywista, chuligan i kibic Śląska Wrocław, który, delikatnie mówiąc, nie lubi się z chorzowskim klubem. Mimo to, Mariolę i Krzysztofa połączyła wielka miłość, której nie chciało zaakceptować ich otoczenie. Czy ta historia ma szansę na happy end?

Jeżeli szukasz kina domowego lub masz pytania na temat jego lub innego sprzętu audio, skonktaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: