Poprzedni
Następny

Wrzesień 2020: najciekawsze nowości na mniejszych serwisach VOD

Może to oczywiste, ale zaryzykujemy: VOD to nie tylko Netflix i HBO GO i skupiając się jedynie na tej dwójce, można przegapić sporo ciekawych pozycji, które zdobywają popularność na innych dostępnych w Polsce platformach streamingowych. Rzućcie okiem na naszą subiektywną selekcję filmów i seriali, które w tym miesiącu trafią na mniej popularne w serwisy, bo naprawdę warto wrzucić je na swoje kino domowe.

Płoną, płoną, płoną / Burn, Burn, Burn – Cineman

Niezależne kino drogi o emocjonalnej podróży w stronę samopoznania i świadomości, Po śmierci swojego przyjaciela dwie dwudziestokilkulatki wyruszają w drogę, by, zgodnie z jego wolą, rozsypać jego prochy. Ukryty we wetkniętym do samochodowego schowka pojemniku żywność Dan już po raz towarzyszy swoim przyjaciółkom, tym razem podczas podróży, która jest końcem dla niego, a być może początkiem dla obu młodych kobiet.


Jesteś kinomanem i szukasz sposobu na poprawę nagłośnienia dla swojego telewizora, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj koniecznie do naszych poradników:


Złe wychowanie Cameron Post / The Miseducation of Cameron Post – Vod.pl

1993 rok. Po tym, jak nastoletnia Cameron zostaje złapana na tylnym siedzeniu samochodu z królową balu maturalnego, zostaje odesłana do ośrodka “leczenia” homoseksualizmu zwanego God’s Promise (Boża Obietnica). Podczas gdy dziewczyna poddawana jest wątpliwie skutecznym terapiom “nawracającym” na heteroseksualizm, nawiązuje więzi z niektórymi współuczestnikami tej przedziwnej terapii i w oczekiwaniu na wypuszczenie do domu razem z nimi udaje, że starania opiekunów przynoszą skutki. 

360. Połączeni / 360 – RakutenTV

Thriller z gwiazdorską obsadą (m.in. Rachel Weisz, Antony Hopkins, Jude Law) o przepalających się liniach życia w XXI wieku. Akcja “360. Połączeni” rozpoczyna się w Wiedniu, stopniowo wplatając historie osadzone w Paryżu, Londynie, Bratysławie, Rio, Denver i Phoenix w jedną hipnotyzującą narrację. Biznesmen skuszony niewiernością swojej żonie uruchamia serię wydarzeń, które z dramatycznymi konsekwencjami rozprzestrzeniają się po całym świecie. 

Dzieci Słońca / Deca na Sonceto – RakutenTV 

“Dzieci Słońca” to opowieść o rodzinie i lojalności, miłości i stracie, zdradzie i odkupieniu. Gdy lokalna mafia niszczy życie potężnej rodziny i zostawia ją na skraju przetrwania, wielka potajemna miłość wybucha między gangsterem Marko a Angelą, młodą córką zdradzonego przez mafiozów mężczyzny. Współcześni Romeo i Julia, tyle że z Macedonii.


Dlaczego warto zainwestować w dobry sprzęt do Netflixa, HBO Go lub innych tego typu serwisów. O tym dowiesz się z naszego filmu:


Śnieżka / Blancanieves – Chili.pl

Ten czarno-biały niemy film, który podbił wiele niezależnych festiwali, to hiszpańska interpretacja bajki braci Grimm o bladolicej królewnie. Akcja została jednak przeniesiona do czasów przedwojennej Hiszpanii i osadzona w świecie korridy. Kiedy najsłynniejszy matador zostaje dotkliwie okaleczony i przykuty do łóżka, jego druga i jak to w bajkach bywa – okrutna żona izoluje go od córki, by przejąć ich majątek. Zła macocha z każdym dniem ma coraz bardziej klarowny pomysł na pozbycie się Śnieżki, ale bierze się za to źle i dziewczynie udaje się uciec z wielką nadzieją, że przejmie matadorską schedę po ukochanym ojcu.

Pan T – Canal+

Odbudowująca się po wojnie Warszawa pięćdziesiątego trzeciego roku była miejscem, w którym mogło zdarzyć się wszystko, wszyscy wszystko wiedzieli, ale i podejrzewali każdego o donosicielstwo, a nawet szpiegostwo. Napiętą sytuację tłumiono więc dobrym towarzystwem i dużą ilością wódki. Tylko że kiedy kończy się wódka, wraca podejrzliwość. Niejaki Pan T., uznany literat utrzymuje się z dawania korepetycji pięknej maturzystce, z którą przy okazji również potajemnie romansuje. Życie płynie mu w miarę spokojnie, dopóki do mieszkania obok nie wprowadza się chłopak, który marzy o karierze dziennikarza i za swojego guru obiera właśnie Pana T. Wtedy wszystko zaczyna się komplikować – sytuacja z młodocianą kochanką przyjmuje niespodziewany kierunek, władze zaczynają podejrzewać go o chęć wysadzenia w powietrze Pałacu Kultury i Nauki, a ubecy śledzić każdy jego ruch. O co tu chodzi?

Jeżeli szukasz kina domowego lub masz pytania na temat jego lub innego sprzętu audio, skonktaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: