Poprzedni
Następny

Odmieniony salon Top Hi-Fi & Video Design w Warszawie już otwarty.

Warszawski salon Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 do Państwa dyspozycji jest już od 2003 r. Cztery lata temu, w 2016 r., przeprowadzona została modernizacja tego salonu, która pozwoliła unowocześnić ten największy w Warszawie sklep audio naszej sieci – wszystko po to, aby dopasować go do Państwa oczekiwań.

Otwarcie TopHiFi Andersa

Podczas prezentacji gruntowanie odmienionego salonu hi-fi wśród zebranych gości znaleźli się przedstawiciele branżowych magazynów, a także redaktorzy popularnych serwisów internetowych. Spotkanie prasowe było doskonałą okazją do przedstawienia nowości produktowych przygotowanych przez firmy Devialet i Yamaha.

 Otwarcie TopHiFi Andersa

W nowocześnie urządzonych salach odsłuchowych, w niemal domowych warunkach, przedstawiciele mediów poznali możliwości i spektakularne brzmienie głośnika bezprzewodowego Devialet Gold Phantom oraz systemów muzycznych Devialet z serii Expert Pro. Ponadto dziennikarze mogli przekonać się, jakie korzyści gwarantuje Yamaha MusicCast, za pomocą którego można zbudować niezwykle wszechstronny system multiroom i przesyłać muzykę do dowolnych pomieszczeń w domu. Szczególną uwagę przykuł „samogrający” fortepian kompatybilny z systemem MusicCast. 

Otwarcie TopHiFi Andersa


18 salonów Top Hi-Fi & Video Design w 13 miastach Polski tworzy ogólnopolską sieć specjalistycznych sklepów z urządzeniami audio-wideo. Każdy miłośnik dobrego dźwięku znajdzie tu szeroką gamę produktów. Wybór odpowiedniego sprzętu ułatwią doświadczeni eksperci oraz sale odsłuchowe, które odzwierciedlają typową domową akustykę.

W nowoczesnych wnętrzach czeka na Państwa bogata gama urządzeń dostarczanych przez najlepszych światowych producentów, takich jak m.in. Yamaha, Bowers & Wilkins, NAD, Linn czy Devialet. W każdym z salonów dostępne do nabycia są nowoczesne urządzenia, atrakcyjne dźwiękowo i wizualnie, pozwalające stworzyć nawet najbardziej wyszukany zestaw stereo lub kina domowego. Zarówno w naszych salonach, jak i online na stronie tophifi.pl, oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0 %. Istnieje też możliwość wzięcia wybranego urządzenia w leasing

Dlatego jeżeli szukasz sprzętu audio i masz pytania na jego temat, skonktaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 


Poniżej przedstawiamy więcej zdjęć naszego nowego salonu na ulicy Andersa 12 w Warszawie:

Otwarcie TopHiFi Andersa

 

Otwarcie TopHiFi Andersa

 

Otwarcie TopHiFi Andersa

 

Otwarcie TopHiFi Andersa

 

Otwarcie TopHiFi Andersa

 

Otwarcie TopHiFi Andersa

 

Otwarcie TopHiFi Andersa

 

Otwarcie TopHiFi Andersa

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: