Poprzedni
Następny

Devialet Gold Phantom – najbardziej ekstremalny głośnik bezprzewodowy

Devialet prezentuje najnowszy głośnik bezprzewodowy. Model Gold Phantom łączy bezkonkurencyjną wszechstronność, którą potęguje możliwość pracy w konfiguracji solo, stereo, wielokanałowej, a nawet wielostrefowej (multi-room), z ogromną mocą sięgającą 4500 W, niezwykle szerokim pasmem przenoszenia i eleganckim, nowoczesnym wzornictwem

Devialet od samego początku urzeczywistnia tezę, że najwyższej jakości dźwięk klasy high-end można uzyskać nawet ze względnie niewielkich urządzeń audio. Idealnym potwierdzeniem jest rodzina głośników bezprzewodowych Phantom, które łączą wysoką jakość brzmienia z elegancką, nowoczesną stylistyką i bezkonkurencyjną wszechstronnością. Dzięki tym cechom modele Phantom i Silver Phantom zapewniają wymagającym melomanom wstęp do świata perfekcyjnego dźwięku, a dzięki zastosowaniu nowoczesnej architektury umożliwiają nagłośnienie całego domu. Teraz na rynku debiutuje jeszcze doskonalszy model z serii Phantom. Devialet Gold Phantom zachowując niezrównaną funkcjonalność dotychczasowych modeli, na nowy poziom doskonałości wynosi potęgę brzmienia.

Gold Phantom jest jedną z najbardziej ekstremalnych konstrukcji audio, jaka została kiedykolwiek opracowana. Model ten, pozostając urzeczywistnieniem dążenia inżynierów Devialet do doskonałości, wykorzystuje nowo opracowane rozwiązania techniczne. Przemyślana architektura systemu Phantom sprawia, że urządzenie może pracować w konfiguracji solo, stereo, wielokanałowej, a nawet w wielostrefowej (multi-room). Wbudowana łączność bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki wprost z urządzeń przenośnych, np. smartfonu lub tabletu, a także nagrań udostępnionych w domowej sieci.

Devialet Phantom Gold

Wprowadzając nowy model projektanci Devialet udoskonalili wiele układów odpowiedzialnych za ostateczne parametry techniczne urządzenia. Nowe przetworniki wysokotonowe wykorzystują w pełni tytanowe kopułki i umożliwiają odtworzenie częstotliwości sięgających aż 27 kHz. Inżynierowie zadbali również o rozszerzenie pasma przenoszenia w zakresie niskotonowym. Gold Phantom „schodząc” do 14 Hz dostarcza mocną podstawę basową dla odtwarzanej muzyki i zapewnia domownikom poczucie rzeczywistej obecności dźwięku w pomieszczeniu.

Pełne wykorzystanie rozszerzonego zakresu odtwarzanych częstotliwości umożliwia zwiększona moc. Gold Phantom dostarcza niewiarygodną moc szczytową – 4500 W! Tak ogromna moc w połączeniu z wysokim poziomem ciśnienia dźwięku, 108 dB SPL przy 1 m, gwarantuje niewiarygodne emocje muzyczne i oznacza aż 8-krotne zwiększenie mocy w porównaniu z modelem Phantom. O doskonałości konstrukcji Gold Phantoma świadczy także dalsze obniżenie wartości całkowitych zniekształceń harmonicznych i szumu. O ile w przypadku dotychczasowych konstrukcji wartość ta wynosiła jedynie 0,001 proc., to w Gold Phantomie inżynierowie zmniejszyli ją do zaledwie 0,0005 proc.!

Idealnym dopełnieniem możliwości Gold Phantoma jest jego eleganckie wzornictwo. Tak jak w już oferowanych Phantomach obudowa wykonana jest z kompozytu, którego wewnętrzną strukturę stanowi włókno węglowe wypełnione poliwęglanem, a zewnętrzną powłokę stanowi tworzywo ABS. Wewnętrzny szkielet, który odpowiedzialny jest za nadanie wymaganej wytrzymałości całej konstrukcji, wykonany został z aluminium. Elementem wyróżniającym urządzenie są panele boczne wykończone 22-karatowym, różowym złotem. Pozostałe elementy obudowy, tak jak w modelu Phantom, barwione są na biało.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: