Poprzedni
Następny

Yamaha MusicCast Chorus – nowy, funkcjonalny zestaw multi-room

Yamaha prezentuje zestaw MusicCast Chorus, system, który pełni rolę prostego i niedrogiego wstępu do świata rozrywki multi-room. Zestaw składa się z soundbaru YAS-306 i dwóch bezprzewodowych głośników strumieniowych: WX-010 i ISX-18D. Dzięki temu z łatwością można zapewnić nagłośnienie w trzech pomieszczeniach w domu, zachowując przy tym prostotę obsługi całego systemu.

Od teraz domowy salon, sypialnia i kuchnia mogą grać w idealnej harmonii. Dzięki kompatybilności z systemem MusicCast, zestaw startowy MusicCast Chorus otwiera przed domownikami świat cyfrowej muzyki, zapewniając im nieograniczony dostęp do wielu źródeł dźwięku – np. z telewizji, radia, serwisów muzycznych. Zestaw Yamahy obejmuje soundbar YAS-306 i dwa bezprzewodowe głośniki strumieniowe: WX-010 i ISX-18D. Dźwięk do każdego z tych urządzeń można przesyłać bezpośrednio ze smartfonu lub tabletu, korzystając z łączności bezprzewodowej Bluetooth i AirPlay, a za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi także z komputera Mac lub PC.

MusicCast jest unikatową koncepcją multi-room Yamahy, która umożliwia harmonijną współpracę ponad 35 domowych komponentów audio-wideo, wliczając soundbary, systemy kompaktowe, urządzenia stereo i amplitunery kina domowego. Dzięki temu miłośnicy dobrego brzmienia nie muszą kupować specjalnych konstrukcji, aby przesyłać dźwięk do różnych pomieszczeń w swoim domu. System można rozszerzać w dowolnym czasie, a szeroka gama dostępnych produktów gwarantuje, że każdy pokój można wzbogacić o idealnie dopasowany system muzyczny.

Yamaha YAS-306 jest eleganckim, kompaktowym soundbarem, który zapewnia wierne brzmienie filmów oraz muzyki i który idealnie sprawdza się w domowym salonie. Dzięki technologii Air Surround Xtreme, wykorzystującej złożone algorytmy, model ten dostarcza prawdziwy dźwięk przestrzenny 7.1. Dzięki temu soundbar zapewnia kinowe emocje bez konieczności rozstawiania całego zestawu kina domowego.

Yamaha WX-010 jest niewielkim bezprzewodowym głośnikiem strumieniowym, w którym kompaktowe rozmiary idą w parze z zaawansowanymi możliwościami brzmieniowymi. To efekt zastosowania 2-drożnego systemu zamkniętego z dwoma pasywnymi radiatorami. Rozwiązanie to gwarantuje nadzwyczaj mocny bas, biorąc pod uwagę wielkość głośnika. Chociaż model ten został opracowany z myślą o samodzielnym wykorzystaniu, może także współpracować z drugim egzemplarzem WX-010, tworząc w ten sposób bezprzewodowy system stereo.

Drugi z kompaktowych bezprzewodowych głośników strumieniowych z zestawu MusicCast Chorus, model ISX-18D, jest niezwykle elegancką konstrukcją, która równie dobrze sprawdza się zarówno w kuchni, jak i w sypialni. Urządzenie wykorzystuje 2-drożne nagłośnienie z systemem bass-reflex i wyposażone jest w zintegrowany zegar z budzikiem oraz wbudowany tuner DAB+. Ten ostatni umożliwia słuchanie audycji radiowych i muzyki nadawanej w cyfrowej postaci. Atutem ISX-18D jest także jego aluminiowa obudowa, która idealnie dopasowuje się do dowolnego wystroju wnętrza. Samo urządzenie jest niezwykle łatwe w montażu, można je ustawić na blacie lub zawiesić na ścianie.

Cały zestaw MusicCast Chorus oraz poszczególne urządzenia można obsługiwać w prosty sposób za pomocą bezpłatnej aplikacji Yamaha MusicCast, dostępnej na smartfony i tablety z iOS lub Androidem.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: