Poprzedni
Następny

Obsługa aplikacji Yamaha MusicCast - presety dźwiękowe [WIDEO]

Aplikacja MusicCast do obsługi urządzeń sieciowych Yamaha takich jak wzmacniacz, amplituner czy głośnik bezprzewodowy pozwala na ustawienie wielu aspektów dotyczących korzystania z systemu audio. Może to dotyczyć zarówno konfiguracji multiroom w oparciu o kilka urządzeń z rodziny MusicCast, jak również ich obsługi z osobna. I tak na aplikacji MusicCast macie możliwość regulacji głośności, barwy dźwięku, wyboru źródeł z których popłynie dźwięk.

To o czym dziś chcemy Wam opowiedzieć to konfiguracja tzw. "presetów dźwiękowych", czyli ustawień początkowych jakie za każdym razem będą się uruchamiać po wybraniu każdego z wejść w urządzeniu Yamaha. Wszystko według Waszych potrzeb. Zagadnienie jest proste i dlatego poruszyliśmy je w naszym krótkim poradniku "Podpowiadamy jak".

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: