Poprzedni
Następny

Netflix w lutym: nowości, które warto zobaczyć

Czy wśród kolejnych sezonów dobrze znanych seriali Netflix przygotował na luty coś specjalnego? Owszem - w tym miesiącu na platformie pojawi się kilka perełek, w tym przygoda na Tinderze, nowy polski film i spin-off jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Zobaczcie, co szczególnie warto wrzucić na swoje kino domowe.

Fot. Loewe

Siły kosmiczne 2

Drugi sezon ,,Sił kosmicznych’’ ze Stevem Carellem, Lisą Kudrow i Johnem Malkovichem to jedna z najbardziej oczekiwanych serialowych kontynuacji ostatnich lat. Tę pełną abstrakcyjnego humoru opowieść napisali twórcy kultowego ,,The Office’’ i nie mniej popularnego ,,Parks and Recreation’’, więc poprzeczka była postawiona ekstremalnie wysoko już przed premierą pierwszego sezonu. Serial opowiada o fikcyjnej jednostce Sił Kosmicznych USA oraz jej roztrzepanym kapitanie i powstał na kanwie prawdziwych planów podboju kosmosu, które ogłosił będący jeszcze prezydentem Stanów Zjednoczonych Donald Trump.

Zobaczcie też: Kochacie „The Office”? Pokochacie też te seriale!

Pod wiatr

,,Pod wiatr’’ to kolejna rodzima produkcja od Netflix, która zapowiada się na poważny walentynkowy przebój. Film opowiada o tym, co każda dorosła osoba wspomina z rozrzewnieniem - wakacyjnej miłości w nastoletnich latach. Akcja toczy się na Helu, Nieśmiała nastolatka z porządnego domu poznaje szalonego kitesurfera i przepada w jego osobowości. Reżyserem filmu jest Szwed Kristoffer Rus, który zrobił filmy ,,Naturalni’’ i ,,Wielki skok’’ oraz pracował przy kilku polskich serialach (m.in. ,,Tajemnica zawodowa” i ,,Żywioły Saszy’’).

Wikingowie: Walhalla

Miłośnicy najpopularniejszego serialu kanału History, czyli ,,Wikingów”, z pewnością odliczają dni do premiery spin-offu kultowej opowieści o hardych zdobywcach. W tym miesiącu nareszcie się doczekają. Panowie i panie z pradawnej Skandynawii wracają, jednak nie do końca - w nowej wersji nie zobaczymy znanych bohaterów, ponieważ akcja serialu toczy się 100 lat po wydarzeniach z oryginalnej produkcji, w XI. wieku. Bohaterami spin-offu są legendarne postaci z historii wikingów, które przecierały nowe szlaki w zmieniającym się świecie.

Oszust z Tindera

The Tinder Swindler, czyli Oszust z Tindera to internetowy przestępca, który, korzystając z najpopularniejszej aplikacji randkowej, uwodził kobiety, podając się za obrzydliwie bogatego biznesmena z branży diamentów, a później wyłudzał od nich ogromne sumy pieniędzy. Mężczyzna działał na dużą skalę i czuł się zupełnie bezkarny - do czasu.

Kiedy jego ofiary skrzyknęły się w internecie i rozpoczęły swoje prywatne śledztwo, poczuł, że

nie warto igrać z emocjami kobiet. ,,Oszust z Tindera’’ to serial dokumentalny od twórców głośnego ,,Odwal się od kotów’’, więc spodziewajcie się czegoś naprawdę mocnego.

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Tęskniliście za panem Leatherface? To dobrze, bo po 50 latach życia w ukryciu wraca, żeby zabić jeszcze więcej ludzi. Jego celem stanie się (dla odmiany) grupa niczego nieświadomych nastolatków, którzy zupełnie przypadkiem trafiają w sam środek jego starannie ukrywanego pustkowie. Strach, krew i ucieczka - idealna pozycja na sobotni wieczór.

P.S. Macie, ogrzejcie się trochę: Lato z dreszczykiem – horrory z wakacjami w tlePoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: