Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins Formation - przewodnik po ekosystemie multiroom

Wszystkie modele linii Formation oferują nie tylko bardzo wysoką jakość w obszarze dźwięku i zaawansowane technologie bezprzewodowego audio dla całego domu, ale także stanowią zjawiskowe dzieła współczesnego designu, które uatrakcyjnią każde domowe wnętrze. Urządzenia wyposażono w niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu ich podłączenie i konfiguracja są niezwykle proste. Do perfekcji dopracowano także synchronizację pomiędzy poszczególnymi jednostkami systemu, dzięki czemu osiągnęła ona imponującą wartość zaledwie jednej mikrosekundy. Zapraszamy na przewodnik po urządzeniach systemu Formation, na bazie którego można stworzyć wyrafinowany system multiroom.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Loewe bild i - telewizor OLED Premium 4K | Prezentacja 

Głośniki i systemy mini - Top Trendy w 2021 roku | Poradnik Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: