Poprzedni
Następny

Netflix: Lekkie seriale na ciężkie czasy

Czasy są, jakie są, więc warto czasami zapomnieć o świecie i wrzucić na kino domowe coś przyjemnego i odlecieć na kilka godzin. Specjalnie na tę okazję wybraliśmy dla Was kilka lekkich seriali na Netflix - wskakujcie w ulubione dresy, owińcie się w kocyk i odpoczywajcie!

Loewe_bild_i

Supermarket

​​Chociaż ,,Supermarket” nie może się równać z kultowym ,,The Office’’ i nie jest stylizowany na dokument, może spodobać się jego fanom i wszystkim, którzy lubią lekkie komedie z dużą dawką ironii. Serial opowiada o codziennych perypetiach pracowników supermarketu Cloud 9 w St Louis w stanie Missouri i mimo że kamera rzadko wychodzi poza ściany ogromnej hali sklepowej, twórcom nie brakuje pomysłów na nowe wątki i nieoczekiwane zwroty akcji. Trudno nie polubić też różnorodnej załogi pracowników, wśród których nie brakuje barwnych postaci - idealnych towarzyszy na leniwy wieczór z dala od problemamów codziennego życia.

Siły Kosmiczne

Skoro już wspomnieliśmy o ,,The Office’’, w naszym zestawieniu nie może zabraknąć najnowszej pozycji od serialowego szefa - Steve’a Carella. Mowa oczywiście o ,,Siłach Kosmicznych’’ - serialu, który wyprodukował i w którym pojawił się jako dowódca wesołej brygady: generał Naird. Nowa produkcja Netflix opowiada o fikcyjnej amerykańskiej jednostce kosmicznej, która nie lubi się z NASA, pracuje nad własną misją na Marsa i jest pełna wyjątkowych bohaterów, w tym zwierzęcych astronautów. Obsada jest świetna: poza Carellem zobaczycie na ekranie m.in. Johna Malkovicha, Lisę Kudrow (czyli serialową Phoebe z ,,Przyjaciół”) i wschodzące gwiazdy młodego pokolenia - Dianę Silvers i Jimmiego O. Yanga.

Miłość jest ślepa

Jeśli w ramach relaksu lubicie oglądać programy ,,dokumentalne’’ o szukaniu drugiej połówki w stylu ,,Ślubu od pierwszego wejrzenia’’, nie możecie przegapić ,,Miłość jest ślepa’’ od Netflix.

Eksperyment ma cztery etapy: w pierwszym z nich uczestnicy i uczestniczki programu odbywają randki w ciemno - dosłownie, ponieważ spotykają się w specjalnych kabinach, w których rozmawiają, nie widząc swoich twarzy. Poznawanie wszystkich 15 randkowiczów/ek zajmuje im 10 dni, w których czasie zazwyczaj formuje się kilka związków. Na sam koniec tego etapu pary, które nigdy w życiu nie widziały się na oczy, postanawiają, czy chcą się zaręczyć - tak, tak: po 10 dniach znajomości w ciemno.

Drugi etap polega na wielkiej niespodziance, czyli połączeniu kochanków zza ściany i wysłaniu ich na wakacje, by mogli poznać się bliżej w sielankowych warunkach i, rzecz jasna, pod okiem kamer. Następnie przychodzi czas na kolejny etap eksperymentu, czyli powrót do szarej rzeczywistości - świeżo upieczeni narzeczeni poznają swoje rodziny, mieszkania i wracają do pracy, a także zaczynają przygotowania do ostatniego etapu, jakim jest uroczystość ślubna, na której muszą podjąć ostateczną decyzję: zostają małżeństwem, czy się rozstają. Jak to nie jest idealna pozycja z cyklu guilty pleasure, to my nie wiemy, co nią jest.

Dmuchacze szkła

Zapomnijcie o ,,Mam Talent’’, ,,Tańcu z gwiazdami’’ o ,,Masterchefie’’ - ,,Dmuchacze szkła’’ to talent show, który bije je na głowę! Każdy z nas ma w domu szklane przedmioty o różnych kształtach i kolorach i niby wszyscy wiedzą, jak powstały, ale obserwowanie mistrzów dmuchania szkła przy pracy to jedna z najbardziej hipnotyzujących i jednocześnie ekscytujących rzeczy na świecie. W ,,Dmuchaczach szkła” dostajemy wspaniały popis doświadczenia, kreatywności i walki z czasem, a głównymi bohaterami są najlepsi amerykańscy dmuchacze. Ubierzcie się lekko, bo będzie gorąco!

David Attenborough: Życie w kolorze

W tym mini serialu Sir David Attenborough opowiada o roli, jaką kolor odgrywa w codziennym życiu różnych gatunków zwierząt. Podczas gdy w świecie ludzi kolory są źródłem ekspresji lub estetyki, tak w świecie natury jest podstawowym narzędziem przetrwania i przedłużania gatunku, a dzięki najnowszym technologiom i specjalnym kamerom słynny podróżnik umożliwia nam zobaczenie kolorów świata oczami zwierząt i zrozumienie m.in. tego, dlaczego zebra tak naprawdę wcale nie rzuca się w oczy. Ciepła herbatka, niesamowite kolory, piękne zwierzęta i kojący głos Sir Attenborougha to recepta na relaks idealny.

Zobaczcie też: Kochacie „The Office”? Pokochacie też te seriale!Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: