Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition - słuchawki bezprzewodowe z ANC | Kobiecym Okiem

Stworzone z myślą o mobilnych źródłach dźwięku słuchawki PX7 Carbon Edition są wysokiej klasy konstrukcją hi-fi, którą z łatwością podłączysz także do domowego systemu audio. Zaawansowane przetworniki zapewniają wyśmienitej jakości dźwięk. Dzięki nim na nowo odkryjesz swoje ulubione nagrania, korzystając przy tym z wygody, jaką zapewniają wbudowane zdalne sterowanie i mikrofon.

Jakie wrażenie wersja Carbon Edition słuchawek PX7 od Bowers & Wilkins zrobiła na przedstawicielce płci pięknej? W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiadają te słuchawki bezprzewodowe z ANC od Brytyjczyków. Zapraszamy na film z cyklu "Kobiecym Okiem", w końcu Panie również poszukują Dobrego Brzmienia. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Sonoro Lounge - system audio All-In-One | Kobiecym Okiem

Wzmacniacze stereo, które spodobają się Paniom | Kobiecym Okiem

Słuchawki bezprzewodowe - Top Trendy Hi-Fi w 2022 roku | Poradnik

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: