Poprzedni
Następny

Nagrody Mark of Excellence 2021 dla NAD Masters M33 i ekosystemu BluOS

Strumieniujący wzmacniacz NAD Masters M33 i ekosystem BluOS mogą pochwalić się nagrodami Mark of Excellence 2021. Wyróżnienia te są przyznawane przez dział Smart Home organizacji Consumer Technology Association (CTA) i są potwierdzeniem największych dokonań w dziedzinie integracji specjalistycznej i technologii instalacyjnej.

NAD Masters M33 został uznany Produktem Roku w kategorii Komponent Audio, z kolei ekosystem BluOS zdobył tytuł Produkt Roku w kategorii Dystrybucja Audio/Video.

W przypadku strumieniującego wzmacniacza M33 mamy do czynienia z prawdziwym centrum domowej rozrywki. Liczne funkcjonalności – m.in. wbudowany system multiroom BluOS, 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy, pełne dekodowanie MQA czy korekcja akustyki pokoju Dirac – sprawiają, że M33 bez trudu może pełnić rolę referencyjnego domowego systemu audio. 

Projektanci dla M33 sięgnęli po nową technologię amplifikacji HybridDigital Purifi Eigentakt™, tym samym kontynuując długą tradycję NAD w identyfikowaniu i tworzeniu przełomowych technologii wzmocnienia. W parze z mocą wynoszącą co najmniej 200 W na kanał idzie niesamowity realizm, którego potwierdzeniem są ultra-niskie zniekształcenia, a osiągana wydajność zbliża się do granic nawet najbardziej wyrafinowanego obecnie sprzętu testowego. Dopełnieniem jest technologia Dirac, za której sprawą można poprawić akustykę pomieszczenia odsłuchowego.

Drugi zwycięzca to technologia multiroom audio klasy premium BluOS, która pozwala na wygodne zarządzenie muzyką w najwyższej jakości high-res i strumieniowanie jej do dowolnych kompatybilnych z BluOS urządzeń stereo lub głośników przy użyciu smartfona, tabletu lub komputera. W technologię BluOS wyposażone są m.in. komponenty hi-fi i urządzenia kina domowego NAD oraz wszystkie odtwarzacze i aktywne głośniki Bluesound.

Bluesound Pulse Sub+

BluOS umożliwia bezprzewodowe przesyłanie bezstratnej muzyki w rozdzielczości do 192 kHz/24 bity z niezwykłą szybkością, bez opóźnień i bez utraty jakości, do maksymalnie 64 stref. Ponadto dostęp do radia internetowego i wielu serwisów strumieniowych, m.in. Tidal, Spotify, Amazon Music HD czy Qobuz, zapewnia niemal nieograniczony dostęp do dowolnej muzyki. Więcej na temat technologii BluOS można dowiedzieć się z filmu na naszym kanale YouTube:

A jeżeli szukasz sprzętu audio i masz pytania na jego temat, skontaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: