Poprzedni
Następny

Bluesound PULSE SUB+ – głęboki bas i wysoka jakość dźwięku

Bluesound poszerzył swoją gamę produktową o całkowicie nowy subwoofer, model PULSE SUB+. Najnowsza konstrukcja jest idealnym dopełnieniem dla ekosystemu Bluesound i w salonach Top Hi-Fi & Video Design będzie dostępna w czwartym kwartale br.

Bluesound PULSE SUB+ wykorzystuje wszystkie zalety dotychczasowego PULSE SUB, wprowadzając możliwości swojego poprzednika na wyższy poziom. Nowy model wspomaga basem dowolne bezprzewodowe lub przewodowe urządzenie systemu Bluesound i sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań. Subwoofer dostarczany jest wraz z uchwytem ściennym i magnetycznymi nóżkami.

PULSE SUB+, podobnie jak inne modele z rodziny Bluesound, jest konstrukcją opracowaną od podstaw. Projektanci zadbali o to, aby najnowsze urządzenie w jednym eleganckim produkcie łączyło praktyczność z wydajnością i wysoką jakością dźwięku. Za odtwarzanie głębokiego basu, schodzącego do 24 Hz, odpowiadają 200-milimetrowy przetwornik niskotonowy o długim skoku membrany i wzmacniacz o mocy 150 W z układem DSP. Najnowszy model dostarcza spójny, szybki, muzykalny dźwięk, idealny podczas słuchania muzyki czy oglądania projekcji filmowych.

Celem inżynierów było także opracowanie urządzenia, które przy minimalnych rozmiarach (45 cm szerokość x 30 cm wysokość x 14,6 cm głębokość) będzie w stanie zapewnić maksymalną moc wyjściową – wszystko po to, aby urządzenie mogło znaleźć zastosowanie w dowolnym pomieszczeniu i wystroju wnętrza. Konstruktorzy wyszli również z założenia, że subwoofer nie musi być duży ani imponujący. Obrana droga projektowania poskutkowała stylowym, kompaktowym i wszechstronnym produktem, który dostarczy mnóstwo radości zarówno pod względem jakości dźwięku, jak i estetyki.

Projekt akustyczny i dostrojenie brzmienia przeprowadzono w kanadyjskim Narodowym Instytucie Badawczym (NRC) przez ceniony zespół projektantów i inżynierów firmy Lenbrook.

„W Bluesoundzie jesteśmy dumni z wyjątkowości i innowacyjności naszych produktów, a głośniki PULSE nie są tutaj wyjątkiem", powiedział Matt Simmonds, menadżer produktu w firmie Bluesound. „SUB+ opiera się na naszym oryginalnym modelu PULSE SUB i przenosi go na wyższy poziom poprzez połączenie głębokiego basu, bezprzewodowej wygody i elastycznych aplikacji, a przy tym robi to zachowując przystępną cenę".

Po prostu dodaj bas

Bluesound Pulse Sub+

Konstrukcje marki Bluesound wyróżniają się łatwością w obsłudze i nie inaczej sprawa się ma w przypadku PULSE SUB+. Kluczowym elementem jest aplikacja BluOS Controller, która pozwala błyskawicznie skonfigurować subwoofer i połączyć go z dowolnym produktem Bluesound. Wbudowany BluOS sprawia, że użytkownik może cieszyć się prostym i intuicyjnym sterowaniem głośnością oraz regulacją zwrotnicy i fazy. Łatwa obsługa oprogramowania oznacza więcej opcji i większą dokładność, gdyż teraz można w pełni skoncentrować się na najlepszych ustawieniach gwarantujących doskonałe wrażenia audio.

Ustaw w dowolnym miejscu pokoju

Subwoofer przede wszystkim powinien zapewnić maksymalną elastyczność podczas instalacji. Dlatego też wraz z SUB+ użytkownik otrzyma również uchwyt ścienny, który pozwala umieścić ten uniwersalny model w niemal dowolnym miejscu w pokoju. Dzięki magnetycznym gumowym nóżkom, SUB+ można ustawić pionowo za lub obok sofy tudzież krzesła. Szeroką gamę opcji zwiększa łączność bezprzewodowa. Ponadto użytkownik ma do wyboru dwie wersje wykończenia, czarną i białą, dzięki czemu może bez trudu wkomponować urządzenie do wystroju swojego pomieszczenia.

Połącz wszystko razem

Bogate możliwości BluOS, 200-milimetrowy przetwornik, wzmacniacz o mocy 150 W z układem DSM i wszechstronność w instalacji oraz połączenie – te wszystkie elementy składają się na to, że PULSE SUB+ jest doskonałym dopełnieniem dla praktycznie każdego systemu domowej rozrywki. Z dynamiczną mocą i budzącą niesamowite emocje głębią najnowszy aktywny subwoofer stanowi idealny wybór dla miłośników filmów i muzyki. A dla uzyskania jeszcze mocniejszego basu wystarczy dodać drugi egzemplarz SUB+ i zoptymalizować ustawienia w pomieszczeniu dzięki aplikacji BluOS Controller.

Bluesound PULSE+ można spodziewać się w salonach Top Hi-Fi & Video Design w czwartym kwartale br.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: