Poprzedni
Następny

Nagrody magazynu „What Hi-Fi?” przyznane – laureaci na półkach Top Hi-Fi & Video Design

Redakcja brytyjskiego miesięcznika „What Hi-Fi?”, jak co roku, przyznała nagrody What Hi-Fi? Awards 2020. Wśród wyróżnionych można znaleźć m.in. Bowers & Wilkins 607 S2, ProAc Response D2R, AudioQuest Rocket 11 i wiele innych produktów, które możecie znaleźć w ofercie naszej sieci.

 

Gramofon Technics SL-1500C Najlepszy gramofon w przedziale  £750-£1000

Technics SL-1500C

Ten gramofon idzie łeb w łeb z droższymi konstrukcjami i może nadal imponować dźwiękiem. To się nie zdarza zbyt często. SL-1500C to pięknie wykonany gramofon, który nie sprawia problemów i świetnie brzmi.

Głośniki aktywne KEF LSX Najlepszy system all-in-one system poniżej £1000

KEF LSX czarny

W tym przypadku firmie KEF udało się wycisnąć znaczną część wydajności i funkcji swojego innowacyjnego systemu do bardziej skromnego opakowania, oferując wygodę oraz wszechstronność wypróbowanego i przetestowanego systemu w znacznie bardziej przystępnej cenie, która jest stosunkowo niska dla urządzenia typu all-in.

Głośniki aktywne KEF LS50 Wireless II - Najlepszy system all-in-one system powyżej £1000

KEF LS50 Wireless II

Po wprowadzeniu na rynek w 2016 roku, LS50 Wireless KEF podkreślił atrakcyjność systemu stereo typu „wszystko w jednym” w porównaniu z systemem dzielonym, a LS50 Wireless II po prostu ulepsza tę koncepcję. Postępy dźwiękowe są nie tylko zasługą inżynierii KEF, ale także dowodem tego, jak daleko zaszły  koncepcje systemów głośnikowych w ostatnich latach. Nie trzeba dodawać, że czekamy na więcej produktów wykorzystujących technologię MAT w przyszłości.

Projektor Epson EH-TW7100 – najlepszy projector poniżej £2000

EH-TW7100

Epson EH-TW7100 rozszerza granice tego, co można uznać za niedrogie urządzenie oferujące wyświetlanie na dużym ekranie, co uzasadnia jego cenę. Jest łatwy w konfiguracji i instalacji oraz tworzy obraz zgodny z charakterem, jeśli nie klasą, tego, co dostaniesz w kinie.

Ta wydajność w połączeniu z jasnością, opcjami łączności, elastycznością i dostępnymi akcesoriami składa się na doskonały projektor rodzinny, który będzie doskonałym dodatkiem do niemal każdego domu. W tej klasie nie znajdziesz lepszego.

Projector Epson EH-TW9400 – Najlepszy projektor w przedziale £2000-£4000

EH-TW9400

Epson EH-TW9400 nie jest idealnym projektorem, ale idealny kosztowałoby znacznie więcej niż 2549 funtów. Jest trochę głośny i daleki od czerni OLED, ale żywiołowość i poczucie głębi są imponujące. Jeśli szukasz świetnego projektora na tym poziomie cenowym, być może właśnie go znalazłeś.

Blu-ray Panasonic DP-UB820EB – Najlepszy odtwarzacz 4K Blu-ray powyżej £250

Panasonic DP-UB820

Jeśli „kupiłeś” format 4K Blu-ray i masz odpowiednią konfigurację kina domowego, potrzebujesz dedykowanego odtwarzacza, który może działać na wielu frontach. Panasonic DP-UB820 obsługuje wszystkie główne formaty HDR, zapewniając niezwykle wciągający i imponujący obraz, wsparty mocną jakością dźwięku. W tej cenie to świetny zakup.

DAC AudioQuest DragonFly Cobalt - Best DAC w przedziale £200-£300

DragonFly Cobalt

Cobalt to konstrukcja, która nie zmusza do kompromisów. Pozwala uzyskać niezwykle czyste, dokładne, naturalnie piękne brzmienie przy rozmiarze, który pozwala schować urządzenie do kieszeni.

AudioQuest Rocket 11 – Najlepszy kabel głośnikowy poniżej £15/m

Audioquest Rocket 11 - kabel głośnikowy

Jak powiedzieliśmy kilka lat temu, najlepszą rzeczą, jaką robi ten kabel AudioQuest, jest usunięcie się z drogi i po prostu pozwolenie na cieszenie się muzyką. Jeśli poświęciłeś dużo uwagi swojemu systemowi hi-fi, warto zainwestować w dobrej jakości kable głośnikowe, które zoptymalizują jego działanie. A kabel głośnikowy Rocket 11 jest wart tej inwestycji.

Tivoli Model One Digital Generation 2 – Najlepsze radio powyżej £200

Tivoli Audio Model One Digital Gen 2

Biorąc pod uwagę, że Tivoli jest stosunkowo małym produktem z jednym przetwornikiem, byłoby grubiaństwem pomyśleć, że może on rzucić wyzwanie Twojemu głównemu systemowi w zakresie dynamicznej budowy i separacji, ale jest więcej niż wystarczająco dużo szczegółów i zapału, aby podekscytować nas jako drugorzędne, bezstresowy źródło – i jest to naprawdę sympatyczne radio.

Audio Pro C3 – Najlepszy głośnik bezprzewodowy przedziale £100-£250

Addon C3 to kolejny wspaniały dodatek do arsenału głośników wielopokojowych Audio Pro. Inżynierowie wzięli  istniejący głośnik T3 i przepakowali go w rewelacyjnie brzmiącą propozycję multiroom, która wydaje rywalom, w tym Sonosowi, poważną walkę o swoje pieniądze.

Audio Pro C10 MkII – Najlepszy stosunek jakości do ceny w przedziale £250-£500

Audio Pro Addon C10 MkII

Kiedy testowaliśmy oryginalny C10, porównaliśmy go z modelami prawie dwukrotnie droższymi i stwierdziliśmy, że jest lepszy. Z przyjemnością informujemy, że w przypadku zakupu C 10 dziś  – jeśli 500 GBP (500 USD) to Twój maksymalny budżet - trudno będzie znaleźć głośnik, który zbliży się do Audio Pro C10 MkII. Tęsknimy za uchwytem, ale w zamian dostajemy trzy opcje przesyłania strumieniowego w wielu pomieszczeniach oraz wyrównany, chwytliwy bas i lepszą wydajność hi-fi.

ELAC Debut 2.0 B5.2 – Najlepszy głośnik podstawkowy poniżej £300

ELAC Debut 2.0 B5.2

Elac działa w branży głośnikowej od lat 80. i wyprodukował w tym czasie wiele doskonałych produktów. Można śmiało powiedzieć, że te nowe głośniki Debiut B5.2 należy uznać za jeden z najlepszych wysiłków firmy, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę ich cenę. Jeśli uznane marki głośników budżetowych nie obawiają się tego modelu, to powinny.

Bluesound NODE – Najlepszy streamer poniżej £750

Bluesound NODE 

Za te pieniądze stanowi jeden z najbardziej rozrywkowych i wszechstronnych sposobów na dodanie strumieniowego przesyłania muzyki do systemu hi-fi – i dlatego jest to zwycięzca What Hi-Fi?

Atacama Moseco 6 – Najlepsze podstawki głośnikowe

Moseco 6 biały - drewno naturalne

Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak te podstawki sprawiają, że nasz system brzmi ciężkie i dynamiczne. Działają dobrze z różnymi głośnikami w całym przedziale cenowym i za stosunkowo niewielką kwotę są jednym z najlepszych stojaków, z jakimi się spotkaliśmy.

Bowers & Wilkins 607 S2Anniversary Edition  - Najlepszy głośnik podstawkowy w przedziale £300-£500

607 S2 Anniversary Edition

Starsze wersje pozostałyby na szczycie, gdyby nie zostały znokautowane przez 607 S2 Anniversary Edition. Ale kiedy masz obie pary w tym samym pokoju odsłuchowym, trudno jest się cofnąć. Jeśli szukasz pary głośników, a B&W 606 S2 są poza twoim budżetem, to jest to doskonała opcja – i para głośników warta świętowania każdej srebrnej rocznicy.

Bowers & Wilkins 606 S2Anniversary Edition  - Najlepszy głośnik podstawkowy w przedziale £500-£750

606 S2 Anniversary Edition

Oryginalne 606 to świetne głośniki, ale ta nowa wersja jest oczywiście lepsza we wszystkich dziedzinach. Biorąc pod uwagę stosunkowo niewielkie zmiany inżynieryjne, to prawdziwa niespodzianka – ale na wskroś przyjemna.

KEF LS50 Meta - Najlepszy głośnik podstawkowy w przedziale r £750-£1500

KEF LS50 Meta

Zawsze kochaliśmy LS50, a ta nowa wersja przenosi ich wydajność na znacznie wyższy poziom. Uważamy, że KEF jest na dobrej drodze z technologią Metamaterial i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak to się rozwinie. W obecnej sytuacji ta technologia i cała reszta pracy inżynierów KEF w zakresie macierzy Uni-Q sprawiła, że LS50 Meta znalazła się na czele stawki. Kupuj je z ufnością.

ProAc Response D2R - Najlepszy głośnik podstawkowy powyżej £1500

ProAc Response D Two R

Pomimo ich oczywistej przejrzystości, te ProAcs nigdy nie kojarzą się z narzędziami analitycznymi. Mając odpowiednio utalentowanych partnerów, głośniki te znakomicie sprawdzają się w stawianiu muzyki w centrum uwagi. Nie możemy prosić o nic więcej.

ProAc Response DT8 - Najlepszy głośnik podłogowy w przedziale £1500-£2500

ProAc Response DT8

Naprawdę lubimy te głośniki, pomijając nieco dziwny wygląd. Dają tak angażujący dźwięk, że nie możemy ich nie polecić. Zwróć uwagę na właściwe dopasowanie elektroniki, a zrobią wrażenie.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: