Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać przedwzmacniacz stereo - poradnik dla początkujących

To nieodzowny element każdego dzielonego zestawu stereo. Odpowiada za wstępne wzmocnienie sygnału dostarczanego ze źródła dźwięku – odtwarzacza CD czy sieciowego, który następnie przekazywany jest do końcówki mocy. Przedwzmacniacz audio umożliwia także na sterowanie głośnością systemu oraz wybór aktualnie odtwarzanego źródła. Wybierając konfigurację systemu stereo, użytkownicy muszą podjąć ważną decyzję: czy wybrać wzmacniacz zintegrowany, łączący w jednej obudowie przedwzmacniacz audio oraz końcówkę mocy, czy też zdecydować się na system dzielony.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Co wybrać? Kino domowe vs system stereo | Poradnik Top Hi-Fi

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać amplituner stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: