Poprzedni
Następny

[Wideo] Bang & Olufsen BEOPLAY HX - bezprzewodowe słuchawki ANC | Prezentacja

Poszukując słuchawek bezprzewodowych, za którymi stoi nie tylko zaawansowana myśl techniczna, ale też wyrafinowany projekt wizualny, nie sposób pominąć oferty od duńskiego Bang & Olufsen. Produkty tego producenta od zawsze są kojarzone z łączeniem tego co ładne z tym, co dźwiękowo skuteczne. 

Nasz ostatni film poświęciliśmy bezprzewodowym słuchawkom nausznym z systemem ANC, modelowi Bang & Olufsen BEOPLAY HX. Zapraszamy na jego omówienie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać słuchawki - poradnik dla początkujących

Beosound A1 2nd Gen - kompaktowy głośnik bezprzewodowy od Bang & Olufsen | Prezentacja

Beosound Explore - wodoodporny głośnik bezprzewodowy od Bang & Olufsen | Prezentacja


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: