Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Tivoli Audio Model One Digital Gen 2

Tivoli Audio Model One Digital Gen 2

Model One Digital Generation 2 to uniwersalny system audio, który stanowi połączenie nowoczesnego stylu z najnowocześniejszą technologią. Konstrukcja ta pozwala bez trudu połączyć się z siecią Wi-Fi i ulubionymi serwisami strumieniowymi online użytkownika za pośrednictwem Apple AirPlay 2 oraz Google Chromecast. Dla miłośników audycji radiowych przygotowano tuner FM/DAB+. Wszystko to wraz z angażującym dźwiękiem sprawia, że najnowszy Model One Digital Generation 2 staje się znakomitym sposobem na cieszenie się muzyką.

Tivoli Audio Model One Digital Gen 2

W obsłudze Model One Digital Generation 2 pomaga wielofunkcyjne pokrętło, które pozwala nawigować między różnymi funkcjami urządzenia. Model ten może pełnić rolę budzika i zapewnia dostęp do licznych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, Apple Music, YouTube Music, Tidal, Deezer, Pandora czy TuneIn. Dodatkowo użytkownik może korzystać z zalet Spotify Connect i przesyłać muzykę za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth, np. bezpośrednio ze smartfona tudzież tabletu.

Tivoli Audio Model One Digital Gen 2

Wymiary (S x W x G) mm221 x 114 x 140
Waga kg1.54
InneWi-Fi, Airplay 2, Google Chromecast, Spotify Connect, Apple Music, Google Play, Tidal, Deezer, Pandora, TuneIn, AUX, pilot,

Marka: Tivoli Audio

Model One Digital Gen 2

As low as 1 499 zł Regular Price 1 599 zł
/ sztuka
  • Wymiary (S x W x G) mm: 221 x 114 x 140
  • Waga kg: 1.54
  • Inne: Wi-Fi, Airplay 2, Google Chromecast, Spotify Connect, Apple Music, Google Play, Tidal, Deezer, Pandora, TuneIn, AUX, pilot,

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 75 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: