Poprzedni
Następny

Wyjaśniamy na czym polega idea głośnika aktywnego [WIDEO]

Głośniki aktywne zdobywają coraz większą popularność wśród osób, które niekoniecznie mają miejsce na duże systemy audio, ale również tych, którzy cenią sobie elastyczność tego rozwiązania. Sporo osób zadaje sobie również pytanie czy wybrać soundbar czy właśnie głośnik aktywny do podłączenia do telewizora. Na pewno jest to nowa grupa produktowa, która bardzo dynamicznie się rozwija i której warto poświęcić więcej czasu. W filmie skupiliśmy się na rozwiązaniach firm Audio Pro , Yamaha oraz Devialet wskazując ich najmocniejsze strony. 

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: