Poprzedni
Następny

Linn i Top Hi-Fi zapraszają na wyjątkowe eventy online

Ogólnopolska sieć salonów sprzedaży ze sprzętem audio i audio-wideo – Top Hi-Fi & Video Design, wraz z firmą Linn organizuje 9 i 16 września 2021 r. eventy w formule online. Podczas nich – bez wychodzenia z domu – będzie można poznać bliżej najnowsze urządzenia tego szkockiego producenta urządzeń klasy hi-end. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tych wyjątkowych spotkaniach branżowych wszystkich miłośników dobrego brzmienia, fanów i pasjonatów marki Linn i nie tylko. Liczba miejsc jest ograniczona, więc już teraz zachęcamy do rejestrowania się na poszczególne wydarzenia.

Linn 530

W czwartek, 9 września 2021 r. o godz. 19:00, odbędzie się oficjalna prezentacja nowej generacji referencyjnego odtwarzacza sieciowego Klimax DSM. Dołącz do nas online, aby poznać więcej informacji o tym wyjątkowym urządzeniu, bliskim perfekcji w streamingu audio.

Linn Klimax DSM

Klimax DSM to urzeczywistnienie ekstremalnej inżynierii. Podczas wydarzenia zobaczysz, jaki każdy z elementów tego modelu został zaprojektowany od podstaw, bazując na dotychczasowym dorobku i olbrzymim doświadczeniu inżynierów firmy Linn w zakresie technologii cyfrowej. Dowiesz się także, dlaczego jest to najbardziej naturalnie brzmiący model tego producenta i jakie zmiany zostały wprowadzone w porównaniu z dotychczas obecną na rynku wersją urządzenia. A może jesteś już dumnym posiadaczem starszej wersji streamera Klimax DSM lub modelu Klimax System Hub? Podczas wydarzenia poznasz więcej szczegółów na temat możliwych opcji wymiany na model nowej generacji.

Kliknij w ten link, aby zarejestrować się na prezentację Linn Klimax DSM.

Linn 530

Drugi ze wspomnianych eventów online został zaplanowany równo tydzień po pierwszym, a więc o godz. 19:00, 16 września 2021 r. Biorąc udział w tym wydarzeniu poznasz m.in. szczegóły dotyczące rewolucyjnej koncepcji firmy Linn, która przyświecała wprowadzeniu na rynek kolumn głośnikowych Linn 530. Te designerskie konstrukcje zostały zaprojektowane przez ekspertów, aby zapewnić wyjątkową wydajność i styl. Dzięki kolumnom Linn 530 odtwarzana muzyka robi na słuchaczach równie duże wrażenie, jak sam ich projekt. Podłogowe konstrukcje Linn 530 oferowane są w dwóch wersjach wykończenia – Standard i Premium.

Kliknij w ten link, aby zarejestrować się na prezentację kolumn z Serii 5 firmy Linn.

Przy rejestracji na każdy z eventów należy podać imię, adres e-mail, kraj i kod pocztowy, a także wskazać liczbę osób, dla której dokonujemy rezerwacji. Po zapisaniu się, na podany przy rejestracji adres mailowy otrzymasz wiadomość zwrotną z linkiem do odpowiedniego wydarzenia, w którym możesz uczestniczyć za pośrednictwem aplikacji Zoom.

Uwaga! Obie prezentacje odbędą się w języku angielskim!

Linn Klimax DSM

Wydarzenia organizowane są we współpracy z siecią Top Hi-Fi & Video Design. W razie pytań związanych z nadchodzącymi wydarzeniami zapraszamy do kontaktu mailowego z Top Hi-Fi Audio & Video Design Katowice i wysyłania wiadomości na adres [email protected].Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: